Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 323F BG 92 1600 - לחצן חלון קדמי ימני

gershon
שימו לב! השרשור הזה בן 5430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי רכב מדגם הנ"ל

הבעיה שלי היא כזאת, פירקתי את הדלת הקידמית צד ימין (מכסה הדלת מבפנים) בגלל שהייתה לי בעיה בלפתוח את הדלת מתוך הרכב (את זה סידרתי)..

אך ברגע שנסיתי לשלוף את המכסה... הלחצן (חץ לעמלה חץ למטה) שמרים ומוריד את החלון התנתק ובו היו 5 פינים כזה שמתחברים עליו 5 חוטי חשמל..

הבעיה היא שלא הצלחתי להבין אחרי זה איך להחזיר אותם ..חמישה חוטי חשמל צבעוניים :

1 אדום מלא

1 אדום ופס לבן בו לאורך

2 ירוקים

1ואחד כחול כזה אם פס כהה

ובלחצן עצמו הפינים מסודרים 5 ברצף...

אחרי שעות של נסיונים לאלתר רצף לא הצלחתי אם יש פה איזה חשמלי שיודע איך לחבר אותם או מישהו שיש לו רכב כזה יכול לעזור לי בפתרון ...

תודה מראש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרק דלת אחרת ותסתכל איך זה מורכב שם.

הבעיה היא שאין לי לחצנים מאחורה אני מוריד ומעלה מהלחצן שיש לי בדלת של הנהג...

כזה שיש בו 5 לחצנים והוא שונה מזה שבדלת הימינית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקיר הוא מדבר על דלת נהג שבה יושב הפיקוד לכל החלונות ככה שלפרק דלת אחרת לא יעזור לו.

ועוד משהו יקיר אם בא לך להיות נחמד פרק את הדלת של הרכב שלך עיניין של עשר דקות ותרשום לו את החיווט, במידה ולא תוכל תדחו את העיניין ליום ראשון בתקווה שלא אשכח אני יעזור לו בעיניין זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לנסות 120 אפשרויות של חיבור הכבלים לקונקטור.

מצורף שרטוט של החיבור החשמלי של מתג החלונות אשר מאוד דומה לזה שאצלך.

הירוק והאדום מתחברים למנוע החשמלי (תעקוב אחרי החוטים)

untitled.JPG

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולפי התמונה של הבחור יש לו חלונות חשמל אוניברסלים כך שזה לא תופס.

על פי מה שזכור לי המתח לאחר פתיחת סוויץ צריך להיות באמצע.

לאחר מכן ישארו לך ארבעה חוטים תיתן פלום ומינוס בזוג חוטים עד שהחלון ירד או יעלה כאשר זה יקרה עליה של החלון משמאל לפלוס הקבוע ירידה של החלון מימין.

תיקנתי את הטעות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולפי התמונה של הבחור יש לו חלונות חשמל אוניברסלים כך שזה לא תופס.

על פי מה שזכור לי המתח לאחר פתיחת סוויץ צריך להיות באמצע.

לאחר מכן ישארו לך ארבעה חוטים תיתן פלום ומינוס בזוג חוטים עד שהחלון ירד או יעלה כאשר זה יקרה עליה של החלון משמאל לפלוס הקבוע ירידה של החלון מימין.

תיקנתי את הטעות :lol:

לא נראה לי שכל כך הבנתי... תוכל לפרט יותר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה לבדוק את החיווט אצלי באוטו. אבל הלחצן מתחבר דרך קופסה חשמלית (לא יודע איך אומרים את זה) לחיבור חשמלי מפלסטיק שנמצא בתוך הדלת ויש רק דרך אחת לחבר ביניהם. אתה קרעת בטעות את החוטים, ביגלל זה אתה לא מצליח לחבר אותם חזרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה לבדוק את החיווט אצלי באוטו. אבל הלחצן מתחבר דרך קופסה חשמלית (לא יודע איך אומרים את זה) לחיבור חשמלי מפלסטיק שנמצא בתוך הדלת ויש רק דרך אחת לחבר ביניהם. אתה קרעת בטעות את החוטים, ביגלל זה אתה לא מצליח לחבר אותם חזרה?

לא לא הם לא קרועים ...ההפך ניתן לחבר אותם בחזרה בלי שום בעיה (זה נשלף כזה) ..

פשוט יש חמישה חוטים צבעוניים וחמישה פיני מתכת אין לי שום דרך לדעת מה הסדר הנכון לחבר אותם בחזרה...

צלם את הקונקטור והכבלים אצלך ברכב ותעלה לפורום.

שיח חרשים אנחנו מנהלים :-)

מצטער אין לי איך...

יש לי רק תמונה שמצאתי באינטרנט של הלחצן עצמו:

Power-Window-ZD-28K-03-.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק האם על הקונקטור בצד של הפינים יש סימון של אותיות A,B,D,E,F או כול מספור אחר.

שלילי בזנטי אין כלום שום סימן שום דבר ...

אך שמתי לב שלא כל הפינים הם באותו האורך עשיתי בצייר פחות או יותר כך זה נראה:

78123478.jpg

מקווה שזה יעזור במשהו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...