Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן ממוקמת משאבת דלק בסובארו 91?

izikcohen
שימו לב! השרשור הזה בן 5434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב !

משאבת הדלק ממוקמת מתחת לרכב , סמוך לגלגל אחורי ימני(צד נוסע).

למה להחליף דבר תקין, גם אם הוא זקן ובועט והוא בן עשרים שנה, ומתפקד כמו צעיר בן יומו?

השקע את כספך המיותר, בדברים חיוניים יותר, כמו נקוי ושפוץ קרבורטור, גם ישמור על המנוע, גם יחסוך לך דלק, וגם יחסוך לך כסף בעתיד הקרוב.

גלוי נאות: כותב תגובה זאת הוא בעל מכון לקרבורטורים.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצחק כהן שלום רב !

סובארו זהו רכב לעולמי עד, אין כמעט בו התעייפות החומר !!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה אתה צודק מאוד אבל בדבר אחד פיספסו בתכנון הרכב "לעולמי עד" וזה החלודה שפשוט אוכלת אותו כמו סרטן.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז שלום רב !

כמו כל דבר בחיים, אין כמעט מוצר שהוא מושלם וללא פגמים.

אך כמדומני, שהחלודה השתלטה על שנת 87(שנת היצור של רכבך לצערך), משנת 88 ואילך, החלודה כמעט ונעלמה מדגמי סובארו לדורותיהם.

אך הסיסמה שליוותה את קמפיין השווק של סובאו,ר עם כניסתה לארץ היה, סעו סעו סעו סו סו סו בארו, וסובארו משנת 78 ואילך,

ניתן עדיין לראות על כבישי ארצנו, תודות לאספני רכב , חובבי רכב פשוט ואמין כמוך וכמו ארז וולף, אלוני משה אזולאי, ועוד מאות אחרים.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

אך כמדומני, שהחלודה השתלטה על שנת 87(שנת היצור של רכבך לצערך), משנת 88 ואילך, החלודה כמעט ונעלמה מדגמי סובארו לדורותיהם.

כמה שאתה טועה!! כל סובארו שאני רואה, פשוט כל אחת, (מהשנתונים 85-93 ושלא נדבר על הישנות יותר...) יש לה "סרטן" בעוצמה כזו או אחרת מסביב למסגרת החלונות, (אצלי עשיתי טיפול מונע ואני כל הזמן עם האצבע על הדופק , (ממיר חלודה הוא חברה הטוב ביותר של הסובארו :-P)

ולפותח השרשור, אם באמת אתה רוצה לוודא תקינות אז צריך לעשות בדיקת לחץ של המשאבה ולראות באיזה לחץ היא מזרימה דלק, וזה נעשה רק במוסך (תמורת תשלום כמובן)

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברה

צביקה אתה מחמי לרכבי באמת לגאסי שנת 1991 חזק מאוד ואומנם אני לא עשיתי וגם קודמי שום צביעה לרכב הרכב במצב 90% בסדר פה ושם מעט מעט חלודה ממש זניח כך לדוגמא הרכבים היותר מתקדמים שהמגן פלסטיק מתקלף מהצבע .כך שיחסית לשנים הרכבים בסדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברה !

צביקה,אתה מחמיא לרכבי באמת, לגאסי שנת 91,חזק מאוד ,ואומנם אני לא עשיתי וגם קודמי ,שום צביעה לרכב ,הרכב במצב 90% בסדר ,פה ושם מעט מעט חלודה, ממש זניח ,כך לדוגמא הרכבים היותר מתקדמים, שהמגן פלסטיק מתקלף מהצבע .כך שיחסית לשנים הרכבים בסדר

איציק כהן שלום רב !

בקשתי אלייך אנא השתמש להבא בסימני פיסוק בין משפט למשפט, כמו בהודעה שציטטתי שבו ערכתי ופיסקתי את תגובתך.

וכן להבא ציין את סוג הרכב, ולא רק שנת היצור.

מתגובתך זאת אני למד שרכבך הןא סובארו לאגסי שנת יצור 91, ולא כמו שחשבתי סובארו DL , שנת יצור 91.

ההבדל הוא שבלאגסי, משאבת הדלק היא חשמלית ונמצאת טבולה בתוך טנק הדלק, ולא מתחת לרכב כפי שציינתי בתגובתי הקודמת.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינגו צביקה

הייתי לפני יומיים אצל מלמד ניקוי קרבורטורים בחיפה והפועל שלו אמר לי שהמשאבת דלק נמצאת טבולה במיכל הדלק.

בהתחלה לא האמנתי לו כי ידעתי שמשאבות טבולות יש רק בדגמים היותר חדשים . בסובארו שלי הקודמת dl האומנם היתה לי משאבת דלק חשמלית מתחת לרכב . משאבת דלק טבולה לא מחליפים סתם ולכן אסור ולא מומלץ לנסוע עים פחות מרבע טנק כי המשאבה צריכה קירור וחומר הקירור הוא הדלק (לפי דברי המוסכניק). דרך אגב צביקה הפיסוק בסדר??:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק כהן שלום רב !

ראשית אנא קבל בהבנה, את הערתי שבאה מכוונה טובה, ולא מרוע לב, בתור חבר פעיל בכשמונה פורומי רכב ברשת, וקורא של עשרות תגובות של חברי פורום, אי פיסוק משפטים ושגיאות כתיב, צורם לי בעין ומקשה עלי על הבנת המשפט, ואני חוזר שוב ושוב על הקריאה, על מנת להבין את המשפט, השתדל להשתמש גם בפסיקי,סימני שאלה, וסימני קריאה, לפי הצורך בלבד, ולא רק נקודות.

בקשר למשאבת הדלק החשמלית בסובארו, אכן אתה צודק , כל משאבת דלק טבולה בטנק, מקבלת קירור מהדלק, נסיעה על הטיפות האחרונות, שורפת את המשאבה,ומקצרת את חייה, וזאת מלבד סתימות הדלק , שנגרמות מכך.

השתדל לציין תמיד את סוג הרכב שנת היצור גודל המנוע, וסוג תיבת ההלוכים ברכבך.

קבל המלצה, עשה זאת בתור חתימה קבועה.

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאתה טועה!! כל סובארו שאני רואה, פשוט כל אחת, (מהשנתונים 85-93 ושלא נדבר על הישנות יותר...) יש לה "סרטן" בעוצמה כזו או אחרת מסביב למסגרת החלונות, (אצלי עשיתי טיפול מונע ואני כל הזמן עם האצבע על הדופק , (ממיר חלודה הוא חברה הטוב ביותר של הסובארו :-P)

ולפותח השרשור, אם באמת אתה רוצה לוודא תקינות אז צריך לעשות בדיקת לחץ של המשאבה ולראות באיזה לחץ היא מזרימה דלק, וזה נעשה רק במוסך (תמורת תשלום כמובן)

נראה לי שאתה טועה ולא צביקה.

בשלושת החודשים האחרונים חיפשתי לגאסי לאבי מודל 1992/1993 .עליתי על לפחות 20 .למעט אחת ,כולן היו ללא חלודה במסגרות החלונות.

בעיית חלודה יש ללגאסי בכנפיים הקדמיות בחיבור הדלת ,זהו מיקום ניקוז המים .בדרך כלל לא נוהגים לנקות ,נוצרת סתימה ,והמים ה/בוץ העומדים גורמים לחלודה קשה.

אני בעלים של לגאסי 1991 גם אני כמוך משתמש בממיר.........אבל של הכבלים :lol:

ולמדתי עוד משהו היום על משאבת הדלק הטבולה. מחר -פול טנק ומכוון את המזגן על המשאבה.:-D

בברכה

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניכם טועים,

אני התכוונתי לללאונה,

בלגאסי השכילו לעשות מסגרת נורמאלית שלא מודבקת על הפח עם סיליקון. ושמו פלסטיקים נורמאליים, במקומות קריטיים

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...