Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביואיק לה סייבר

yosiofer
שימו לב! השרשור הזה בן 5051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני רוצה לקנות ביואיק לה סייבר מהשנים 2000-2002

אני מודע לחסרונות של צריכת דלק, התנהגות כביש או איך שלא קוראים לזה, ואפילו הנדסת אנוש..

כך טוענים...

אבל אני "דלוק" על מכוניות אמריקאיות של פעם, וביואיק (בתקציב שיש לי) הכי עושה לי את זה, אפילו שלא נהגתי בה או נסעתי לעולם.

ואני לא ערס...

השאלה היא האם יש דגמים מסויימים יותר או פחות מוצלחים בשנים האלה ?

על איזה בעיות יש לתת את הדעת ? על מה לא להתפשר ?

מה בנוגע לאמינות ? האם זה נכון שהמכוניות האמריקאיות לא אמינות ? יש להן "בעיה בגיר" ?

תודה מראש לכל המגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דבר ראשון למכונית יש הנדסת אנוש מעולה. לכל האמריקאיות ליתר דיוק.

לגבי הרכב - הוא אמין, מפנק, נוח ובטיחותי. יש לו 208 כ"ס ו35קג"מ שזה די הרבה, כח לא חסר לה.

עליך לבדוק טוב מאד את תיבת ההילוכים בכל רכב אוטומטי. בביואיק עם יותר דגש בגלל העלות של תיבה כזו, אין לה בעיות ידועות ואין לאמריקאיות "בעיה בגיר" זה אפילו לא נשמע הגיוני, מכיוון שיש כמה עשרות סוגים של תיבות אוטומטיות. GM גם ידועה בתיבות המעולות שלה.

בפעם הבאה תכתוב את ההודעה בפורום המתאים. אחרת ינעלו לך...

כבר לא מחפש מנוע 2 ליטר לסיירה. פינטו או לא פינטו.

השימוש במידע הינו על אחריות המשתמש בלבד, על כל המשתמע מכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Jeremy Clarkson:It was rubbish when it was new; it was built by idiots and it's rubbish now

:):):)

קלארקסון מבין במכוניות כמו שאני מבין בדת הבודהיסטית האורתודוכסית.

רכב מעולה עזבו שטויות. מי שואהב כורסאות עור אורטופדיות חשמליות, מערכת שמע מצויינת, מתלים שסופגים הכל הגה רך כמו חמאה במיקרוגל ומנוע עם בשר שמשאיר את כולם ברמזור מאחורה, יאהב תא הלה-סייבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך להביט כאן:http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=253993

בנוגע למושבים אורטופדיים, באמת יש כאלה בביואיק? או שזה סתם ספות סופר נוחות?

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אכפת לך - בכל מקרה הרופא גב שלך יתאכזב מאד אם תקנה אחת כזו. או הפוך, מצבך ישתפר והוא יקח את הקרדיט לעצמו...

שאני יושב על אמריקן קומפורט או לייזי בוי ונוח לי אני לא אלך על כסא של מעצב גרמני שטוען שהכסאות שלו אורטופדיים אבל עושים לי לגב קוועץ' (ראו הקבלה לאאודי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לשרשור שפתחתי אז (http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=253993)

השבוע חזרתי מאילת עם הביואיק, בנסיעה הלוך חזור - צריכה ממוצעת של 1 ליטר ל-12.5 ק"מ בנסיעה במהירות של 100 קמ"ש ברוב הדרך.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הביואיק פחות מאשר את הפה הגדול של קלארקסון, אז על הביואיק לא אדבר .

אולי היא היתה גרועה כמו שבאותן שנים היתה המוריס מרינה/BSA כתמי שמן/לנד רובר ששימח חוואים אסטרליים/דרא"פ/מכונאי צבא שבלי לשכב תחתיו היו מתים משיעמום.

אולי אפילו יוצרה ע"י צבא של רצים אחרי יגוארים שהשתמשו בחלקים שקיבלו במתנה לאורך הכביש.

אבל קלארקסון מה יש בו ?. דובים שוטים וגסים כמוהו אמנם כבר נדירים בשמורות, אבל בכל זאת ? למה לא ייקחו אחד שגם אומר משהו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה של מכונית . הפלוסים עולים על המינוסים

לכל שרשור שאתה עונה, אתה זורק בדיוק 5 מילים חסרות תוכן. איזה פלוסים יש לרכב? איזה מינוסים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלארקסון מבין במכוניות כמו שאני מבין בדת הבודהיסטית האורתודוכסית.

.

כמה ישראלי זה להגיד על מישהו שהוא לא מבין כלום רק בגלל שהביקורת שלו הייתה נגד הרכב שאתה קנית/רוצה לקנות/דוד שלך קנה/לטעמך.

הסטנדרט האמרי-קקי מזמן לא מוביל את הדרך בעולם הרכב ככה ש...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה ישראלי זה להגיד על מישהו שהוא לא מבין כלום רק בגלל שהביקורת שלו הייתה נגד הרכב שאתה קנית/רוצה לקנות/דוד שלך קנה/לטעמך.

למה קלרקסון זה תנ"ך לרכבים ?

כולה זבלן שכל שנוהג רק על "מכוניות על" ואז כל רכב שהוא רכב של שאר ה6.9 מיליארד נהגים לא נראה לו.

אני לא רושם זאת כי אני מגן על הביואיק - הביואיק הוא רכב מיושן, כבד, מנוע לא מתוחכם, גיר 4 הילוכים, מנוע גדול וכו' - אבל אלו גם היתרונות שלו + תמורה מלאה לעלות- אני מהאנשים שהם חסידי השימוש במכונות/פריטים שמשתמשים במכלולים מוכרים ולא פורצי דרך עם פוטנציאל סיכון גבוה.

הביואיק השתמשה במנוע פחות או יותר זהה משנת 1992 עד 2005 ועם גיר פחות או יותר זהה באותם שנים - הפירוש עבורי כצרכן זוהי אמינות מכיוון שכל הבאגים כבר תוקנו וטופלו ויש מיומנות של שרשרת האספקה כולה.

אני לא זורק זאת סתם, אני עובד בתעשיית ההיי0טק של בוני מכונות OEM כבר כעשור, מרבית התקלות מופיעות בשנים הראשונות לפיתוחים, לאחר מכן המכונות מיוצבות.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לשרשור שפתחתי אז (http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=253993)

השבוע חזרתי מאילת עם הביואיק, בנסיעה הלוך חזור - צריכה ממוצעת של 1 ליטר ל-12.5 ק"מ בנסיעה במהירות של 100 קמ"ש ברוב הדרך.

כל הכבוד על הפירוט המעניין, אבל אז זה היה אחרי 16000 ק"מ. איך היום מה הפלוסים ומה המינוסים?

"כל היציע עכשיו משתולל...:multi::angel::onfire:"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטנדרט האמריקאי תמיד הוביל את עולם הרכב ויוביל לנצח. היום לג'נרל הגוססת יש רכבים שהגרמנים ובטח יפנים משפילים ראש מולם, החל מהשוק היוקרתי (קאדילאק) ועד לרכבים עממיים (אופל למשל שבנויה על חלקים ותכנון של ג'נרל).

מעולם לא הייתה לי כזו מכונית, או לדוד שלי וגם לא תכננתי לקנות אחת. אבל יצא לי לסוע באחת כזו כמה פעמים, הנאה צרופה.

ואם כבר להקשיב לעיתונות רכב שהיא שגויה מיסודה אז לא לליצן בריטי...

לגבי פלוסים - ציינתי אותם

המינוסים הם באמת צריכת הדלק היחסית גבוהה, התנהגות הכביש הגרועה (יש לזכור שזו לא מכונית ספורט), מחיר החלפים ואיך לא, בעיית החניה (מכונית שאורכה 520 ס"מ ורוחבה נושק ל2 מטר בכל זאת, זו לא טויוטה יאריס).

אני מאמין שאתה מאלו שיבחרו במאזדה 6 או בVW פסאאט, ובכן זו בחירה שלך, אבל ליבי עליך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1:12 מחוץ לעיר זו לא צריכת דלק כ"כ גבוהה...

בהפרש מחירים בינה לבין פסאאט חדשה שנותנת לך הרבה פחות (ביצועים אבזור נוחות) אתה יכול לתדלק כ"כ הרבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5051 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...