Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחיר רדיאטור חימום לגולף 04

golf9855
שימו לב! השרשור הזה בן 5434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

אז ככה הייתי במוסך מורשה של פולקסווגן והם אמרו לי שרדיאטור חימום מקורי עולה 1500 ש"ח ורדיאטור תחליפי סיני עולה 400 (לא כולל עבודה 1300 ש"ח). מה אתם אומרים? למה לא נשמע לי הגיוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרש המחירים הוא הגיוני בהחלט, רק קח בחשבון שאם תלך על הסיני הסבירות שבעוד כמה חודשים או פחות מכך תצטרך לעשות זאת שוב :-)

סיני קנית על הכסף בכית.

אני יודע שזה יגרור כאן עכשיו תגובות שיצרני הרכב בעצמן מיצרים חלק מהרכיבים המקוריים בסין, זה נכון אך זה עם בקרת איכות של היצרן מה שאין בתחלפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להזמין מחו"ל- זה לא שוקל הרבה. יש תחליפיים של חברות טובות.

לפני חצי שנה דוד שלי הביא לי מגרמניה רדיאטור לגולף תחליפי של valeo, שמייצר את אותו חלק בדיוק גם עבור פולקסווגן, ב-300 ש"ח כולל משלוח למלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק נכבד אם לא רוב הרדיאטורים שמורכבים בארץ הם תחליפיים מקורם בסין, ולרוב הם מאריכים חיים.

עלות העבודה היא סבירה היותר ונובעת מהיקף העבודה הגדול המחייב את פירוק הדש בורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק נכבד אם לא רוב הרדיאטורים שמורכבים בארץ הם תחליפיים שמקורם בסין, ולרוב הם מאריכים חיים.

עלות העבודה היא סבירה ביותר ונובעת מהיקף העבודה הגדול המחייב את פירוק הדש בורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיבה לרכוש את הרדיאטור ישירות דרך צ'מפיון, חפש את החלק במקורי בחנויות לרדיאטורים וייתכן שהמחיר יהיה זול בהרבה, רק תשתדל להיצמד לחלק מקורי ולא חיקוי זול מסין וכו'

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב

אז ככה הייתי במוסך מורשה של פולקסווגן והם אמרו לי שרדיאטור חימום מקורי עולה 1500 ש"ח ורדיאטור תחליפי סיני עולה 400 (לא כולל עבודה 1300 ש"ח). מה אתם אומרים? למה לא נשמע לי הגיוני

שלום,

השאלה הנשאלת מדוע יש צורך להחליף את מחליף החום ? האם יש נזילה של נוזל קירור לתוך הרכב ? אין חימום ?

המחיר סביר למחליף חום פנימי, בכדי להחליף את מחליף החום יש לפרק את כול הדשבורד שזה סיפור של יום עבודה לבעל מקצוע.

קיימים בשוק הישראלי תחליפים שווי ערך למקורים במחיר של 800-1000 שקל תוצרת גרמניה.

ראה שרטוט מצורף על מה אנחנו מדברים.

עלות החלפת מחליף החום כולל עבודה והחלפת נוזל קירור במוסך מומחה לרכבי קונצרן VAG שהינו מוסך רון בסביבות 1800-2000 שקלים לכול היותר.

צור קשר עם חבר הפורום רון שהטלפון שלו

03-5373204

untitled.JPG

N80-0240.png

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק שלום , יש לך אפשרות להשיג הואות עבודה של החלפת הגה חשמלי EPS להונדה סיוויק שנת יצור 2006 ובנפח מנוע 1600 סמ"ק ,ף כולל אתחול מחשב.

תודה.

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

מקרן חימום פנימי כזה קים גם חליפי שאינו סיני

של חברות אירופאיות טובות ,החלפה כזאת במוסך מקצועי

כשהכל חוזר למקומו בדיוק ללא קרקושים צריכה לעלות כ 2000

שח לפני מעמ .

המחיר כולל מקרן חליפי, נוזל קרור מקורי 2 מיכלים ,אטמים ליחידה הפנימית,

אטמים לצינורות המים ועבודה.

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה אנחנו מושכים את השרשור הנ"ל פשוט שיגש לרון למוסך הוא ידריך אותו ויעזור לו ואם הבחור יחליט אז רון אף יבצע לו את העבודה הכי טוב שאפשר כמו שכולנו יודעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה בפורום :-) אנשים שואלים שאלה ומקבלים את מקסימום המידע שניתן לספק דרך מסך המחשב.

תאר לך שהתשובות היו רק בסגנון "גש למוסך X לשם החלפת החלק"....משעמם ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם לגבי מאייד פנימי (הבנתי שגם נמצא בתוך הדש) הפרוצדורה והמחירים בערך זהים? (קירור לא חימום)

HU: CarPC 3 In Progress [00%] AMP: Twister III F4-600

Woofer: Helon 165 (2 ohm) Tweeter: HX 165 PHASE SUBS: (X-ion 10" 350rms) X 2

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5434 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...