Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מוצא מאזדה 6 כבר כמה חודשים, 407 אופציה טובה?

avi2014
שימו לב! השרשור הזה בן 5437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעל לכמה חודשים שאני מחפש מאזדה 6 שנת 2006 עם ק"מ סביר ואני פשוט לא מוצא משהו נורמאלי, חיפוש אחרי סיוויק ו3(2000) גם לא מעלה יותר מידי אופציות.

חשבתי לשנות כיוון ל407 הבנתי ממספר אנשים שמדובר על רכב מצויין.

בעיקרון אני מחפש שנתונים 2005+ מנוע 2000 ואמינות.

חשבתי על אקורד אבל המחיר בביטוח גבוה ב2000 שקל מכל רכב אחר ככה שהיא לא באה בחשבון כרגע..

יש הצעות סביבות 80-85 אלף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך רכב צעקני וגדול? כי אני חיפשתי רק רכב המוני שלא רואים עליו מבחוץ שיש לו כוח. אם זה מדבר אליך, אז נדמה לי או אימפרזה או פוקוס שניהם מנוע 2.0

ואם לרדת שנה אחת בשנתון אפשר לאנטיס GLX או פוקוס GHIA דור I שניהם כ-11.4 שניות למאה ודי מאובזרות וב"זול".

כשהזכרת אקורד, 3 ספיריט או סיויק זה לא כל כך מתקשר עם 6, כי כולן יותר מהירות ממנה.

407 רכב מעולה, מאובזר והכי חשוב מפואר. שוק ככה ככה, והרכב מרגיש הרבה יותר יוקרתי מכל הרכבים שהזכרת. ביצועים לא כל כך חשובים, כי ההנאה כי מהנסיעה עצמה, ולא האצות.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם לרדת שנה אחת בשנתון אפשר לאנטיס GLX או פוקוס GHIA דור I שניהם כ-11.4 שניות למאה ודי מאובזרות וב"זול".

מה הקשר ללנטיס ופוקוס דור ראשון לעזאזל?

פיג'ו 407 היא אופציה מכובדת, נעימה ואיכותית. היא פחות זריזה מה-6 אך תחושת האיכות בפנים עדיפה. יש להניח שתוכל למצוא אחת במחיר זול יותר מה-6. שים לב שהמרחב במושב האחורי לא מרשים ושתא המטען לא גדול במיוחד.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר ללנטיס ופוקוס דור ראשון לעזאזל?

למה "לעזאזל"? אתה עצבני? אלה הן הדישות של פותח השרשור:

בעיקרון אני מחפש שנתונים 2005+ מנוע 2000 ואמינות.

ומה שאני כתבתי בין היתר זה:

מה הבעיה אם מה שכתבתי? אני מבקש הסבר.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי יש 407 שנת 2006 (שבקרוב בעזרת השם תוחלף כבר!). האוטו נוח ומרגיש מאוד איכותי ויוקרתי-

אבל, היא כבדה, עד שהגז נותן תחושה של תזוזה אתה כבר נרדם והכי בעייתי אלו הן בעיות החשמל שקיימות

ברכב. אצלנו הרכב בליסינג (אבל ננהג בצורה סבירה++ באופן יחסי לרכבי ליסינג) ועדיין מבלה לפחות פעם בחודש

במוסך לטיפול ברכיבי חשמל שנשרפים, מנורות שהולכות ובעיות במערכת הקירור. מניסיון של עוד 3 חברים עם רכב זהה-מדובר בבעיות ידועות. מעבר לזה, אם אתה לא מחפש את המהירות באמת שמדובר ברכב שנותן תחושה נעימה בנסיעה ומאובזר מעולה.

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...