Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מד כמות אויר לא תקין לאחר בדיקת מוסך, עלויות? יונדאי לנטרה

אנטון ב
שימו לב! השרשור הזה בן 5417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

אחרי ביקור במוסך התבסרתי כי המד כמות אויר ברכב מזייף זה יוצר בעיקר בעיה כשהרכב קר

אולי תעזרו כמה עולה להחליף אותו והיכן ניתן להשיג הבנתי שבפירוקים לא ניתן למצוא אחד במצב טוב?

הכוונה ליונדאי לנטרה 1.8 מודל 95

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שניתן להשיג מד כמות אויר משומש/משופץ במכוני הזרקות דלק.

מהיכן אתה בארץ?, כי אולי ניתן יהיה לכוונך למקום מתאים.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום ולמנהלים.

החיישן הנ"ל בדגם זה עובד בשיטת מדידה של גלי קול ושינוי תדר ליחידת בקרה ,נדיר שהוא מתקלקל ואיבחונו קל יחסית אך לדעתי אין קשר בין טמ"פ המנוע לתיפקודו הישיר .

לא ניתן לנחש ניחוש מושכל לתקלה ובטח לתקינות\אי תקינותו של מד כמות האוויר עכב חוסר הפרטים לתקלה והסימפתומים שלה.

לרוב שינויי היתנהגות של החיישן נובעים מקרע בצינור המקשר בינו למצערת אך יש לאבחן זאת מקרוב.

בברכה.

חיים יוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי יונדאי לנטרה 95 והיה לי בדיוק את אותה בעיה המנוע נכבה ולפעמים נחנק אמרו לי מד כמות אויר שנמצא בתוך הפילטר אויר בחברה רצו 2500 שקל השגתי בפירוק בחולון אצל ויצמן חלקים זה על כביש ירושלים ועלה לי 450 שקל בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

..החיישן הנ"ל בדגם זה עובד בשיטת מדידה של גלי קול ושינוי תדר ליחידת בקרה ,נדיר שהוא מתקלקל ואיבחונו קל יחסית אך לדעתי אין קשר בין טמ"פ המנוע לתיפקודו הישיר .

....לרוב שינויי היתנהגות של החיישן נובעים מקרע בצינור המקשר בינו למצערת ..חיים יוד.

מצטרף. 1+

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל התגובות והרצון הטוב עדיין לא הבנתי מה בדיוק אמור לעשות "מד כמות אוויר"?

מד- מודד כמות אויר

מה בדיוק לא מובן, מדובר על חיישן שמודד את כמות האויר המסופקת לסעפת היניקה מזרים את הנתונים למחשב ניהול המנוע וע"י כך יודע המחשב מהי כמות הדלק שיזריק על מנת ליצור יחס תערובת נכון בתא השריפה.

ולגביי התשובה אני מצטרף לדני ולחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

התופעה היא בייחוד כאשר האוטו קר הכוונה להנעה ראשונה של הבוקר

בתחילת נסיעה האוטו כאילו נחנק עד כדי שלפעמים המנוע נכבה

בלחיצה על המצערת במקום שהטורים יעלו ישנה תחושה שהמנוע נחנק והטורים נתקעים או אפילו יורדים עד שלב מסויים שלחיצה מספיק חזקה על המצערת מקפיצה את סיבובי המנוע והאוטו נוסע כך שהמנוע מתחיל להתחמם קצת ואז המנוע עובד בצורה חלקה

יש לציין כי האוטו אחרי אובראול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

תקלה במד הזרימה גורמת לתערובת עניה של דלק במנוע ,

ובעיקר הדבר מורגש בזמן ההעשרה (הצ'וק) ,קרי שהרכב קר וזה עתה הניע,

יש לי תחושה לפי התאור שלך שזו באמת הבעיה ברכב

אם כי כדאי לראות את נתוני הזרימה בזמן אמת דרך סורק כדיי להיות בטוח בעיניין .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר ואומר שהבעיה נבדקה במוסך דיאגנוסטיקה ואושרה

משמעניין אותי מהי הדרך הכי פחות כואבת לכיס ויעילה על מנת להחליף את המד כמות אויר??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...