Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת הונדה ג'אז 2003

omrynet
שימו לב! השרשור הזה בן 1896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

הציעו לי לרכוש הונדה ג'אז 2003, עם 52000 קילומטר, יד ראשונה מפנסיונר, הדגם עם 4 כריות אוויר (LS).

המחיר הנדרש עבור המכונית 59000 ש"ח. בבדיקה של הרכב הכל יצא תקין ואיפלו נזילות לא נמצאו ברכב. הרכב מסביב (4 דלתות) שרוט על ידי משהו שכנראה עבר עם מפתח ושרט את הרכב. סוכנות הונדה (שבא המכונית הופקדה בגלל טרייד אין), מוכנים לתקן לי את השריטות שזה אומר לצבוע את כל הדלתות למצב חדש + שיוף הפנסים והברקתם במחיר הנקוב.

מה דעתכם ?

יום טוב,

עומרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לדעתי המחיר גבוה מדי וכל העניין הרי בלתי-כלכלי בעליל. מה טוב בג'ז? צריכת דלק נמוכה ושימושיות? ישנם הרכבים עם מרחב פנים גדול אף יותר מאותו שנתון בחצי מחהסכום המדובר, ההבדל ששום חיסכון בדלק לא יכסה. האמינות של ג'ז? בתור חדש אולי כן, אחרי 6 שנים אלוהים גדול, ואגב כל ההונדות לא זולות לתיקונים וטיפולים כלל וכלל. התנהגות כביש ופינוקים לא תמצא ברכב זה. יתכן ובמועדי מתן ההנחות במאיר קניית הג'ז החדשה הייתה רעיון מעולה (אני מדבר על הדור הקודם כמובן) - וזאת בגלל שישנם הפראיירים שיקנו אותה ב-60 K ש"ח כעבור 6 שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'אז במצב טוב נמכרת תוך שעות, אני לא מגזים.

אין הרבה רכבים כאלה למכירה.

אלה הסיבות למחירים הגבוהים.

מה טוב בהונדה ג'אז?

החיסכון והשימושיות - לדעתי זה לא כל כך מעט.

זאת גם מכונית די זריזה יחסית לנפח המנוע שלה.

יש לג'אז מרחב פנים הגדול בין כל הרכבים הסופרמיני, וגם הבגאז' הגדול ביותר.

אפשר כבר לדבר על השימוש בה כרכב משפחתי (למשל, היאריס, אשר נסחרת במחירים דומים לשנתון הזה, לא מתאימה).

למי שנוסע הרבה החיסכון בדלק כן יכסה את ההפרש במחיר, לא מיד, אבל עם השנים כן (דוקטור, ראית את הגזרות החדשות? http://finance.walla.co.il/?w=/1/1488922 ).

לדעתי, אם זה הרכב שפותח השרשור מחפש, הג'אז הזאת (עם 52 אלף ק"מ) תהיה קניה טובה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נשמע מצויין - המחיר מופרך בעליל.

למה מחיר מופרך בעלילי ? זה המחירון של לוי יצחק שמשקללים את היד ה-1 עם הקילומטראז' הנמוך ו-4 כריות אוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שנוסע הרבה החיסכון בדלק כן יכסה את ההפרש במחיר, לא מיד, אבל עם השנים כן (דוקטור, ראית את הגזרות החדשות? http://finance.walla.co.il/?w=/1/1488922 ).

לדעתי, אם זה הרכב שפותח השרשור מחפש, הג'אז הזאת (עם 52 אלף ק"מ) תהיה קניה טובה.

סתם לדוגמה... 60.000 ש"ח זה המחירון יד 2 של סיטרואן C4 דיזל ידני (מי אמר חיסכון?) שנת 2006.

http://pricelist.yad2.co.il/cardetails.php?SubModelID=21533&Year=2006

כן הסיטרואן רכב מושמץ, אבל בא נהיה ריאליים, בממוצע זה לא אמור להיות יותר גרוע מג'ז 2003. אני חושב שכאשר מחפשים רכב משומש כדאי דווקא לנצל את העווטים של השוק ולא לפול קורבנם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'אז הוא רכב מצוין ונמכר בדר"כ מעל המחירון.

ולא סתם המחירון של ה-C4 הוא כל כך נמוך.

וד"ר פוליצ'וק בסופו של דבר אתה הלכת על הונדה ולא סיטרואן וגם המחיר שלה מופרך יחסית לסיטרואן חדשה.

דברים טובים עולים כסף. (הזמנתי בסוף את הסיוויק ההיברידית ואני אמורה לקבל אותה בשבוע שעבר)

מנסיון, היתה לנו ג'אז 2003 עם 25K ק"מ שנמכרה ב-77K בדיוק לפני שנה וחצי.

ומכרנו אותה ב-7K מעל המחירון. והזמנו אותה אחת חדשה מהחברה.

אם אתה מחפש אמינות, חסכון , שימושיות ושוק טוב, הרכב הזה מצוין. (והדלק רק עולה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדשי! לדעתי עשית קנייה מעולה במועד הנכון. אם יהיהו לך שאלות בקשר לתפעול הרכב - אשמח לעזור.

ולגבי הנושא. באוי לא נבלבל יוצרות. רכב חדש זו אופרה אחת, המשומש - אחרת. כמובן שבתור חדש כדאי להעדיף את זה שצפוי לאבד את המחיר הכי פחות. ובתור משומש - לדעתי זה שאיבד את המחיר הכי הרבה (כמובן ביחס למצבו). וזאת מפני שהשוק מתנהג בצורה בלתי-רציונלית.

אספר לך סיפור. הרכב הקודם שלי היה מיצובישי לנסר החדשה 2001 מהשכרה וגם עם קצה שילדה (קנייה גרוע, נכון?). רכשתי את הרכב בשנת 2005 ב-34 K ש"ח (המחירון היה 49). בשנת 2008 הרכב נפל מות גיבורים ממכה מאחור. קיבלתי עליו פיצוי מצד ג' בסך 32 K ש"ח. ירידת ערך של 2000 ש"ח בלבד תוך 3 שנים. אגב, כל התקופה לא הייתה בו אף תקלה רצינית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי שבוע שעבר- התכוונתי שבוע הבא.

היה לך מזל שהוא הלך טוטלוס, אחרת לא היית מצליח למכור אותו בחיים.

הוא אומנם קונה רכב משומש אבל הוא לא מתכוון להשאר איתו לנצח בעוד מספר שנים הוא גם ירצה להתחדש, והסיטרואן שיקנה באותו מחיר של הג'אז או שהוא יתקשה למכור אותה או שהוא יפסיד הרבה כסף לא רק על הירידת ערך אלא גם על הדלק שהוא יוכל לחסוך במשך השנים.

לעומת זאת הג'אז שומרת על ערך גבוה לאורך השנים (ולא רק הראשונות) וגם לא תהיה לו בעיה למכור את הרכב, דה דבר לא פחות חשוב.

אגב, אנחנו מכרנו את הרכב באותו היום ולגבי כמות הטלפונים???? עדיף לא להזכר, שיגעו אותי!!!

אנשים מחכים לרכב הזה שיקפוץ אחד למכירה במצב טוב.

ודבר נוסף ד"ר פוליצ'וק, מהי צריכת הדלק של ההיברידית שלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר כל הרכבים מגיעים למחיר אפסי, רק עוברים בדרך זו מסלולים שונים. אחד יעבד את רוב המחיר בהתחלה, השני מאוחר יותר. האים היית מעלה בדעתך כי יתנו למשל 40 או אפילו 30 K ש"ח עבור ג'ז בת עשור? הרי יש גבול לכל תעלול. המסקנה - הרכב אמור להתחיל לאבד חזק דווקא לאחר 6-7 שנים. אגב, זה בדיוק מה שקרה לסיוויקים מדורות הקודמים, ויש לכך הצדקה כלכלית. הרי רכב מזקן עם טיפולים יקרים מפסיק להיות אטרקטיבי.

אצלי כרגע הצריכה עומדת על 4.9 ליטר על 100. בנסיעה הראשונה זה היה 10. לא להיבהל, זה בסדר גמור. יש לתת לרכב תקופת הרצה כמו שצריך, 1000 קם לפחות לא ללחוץ ולא לעבור 2500 סל"ד. הצביעה של הונדות לא משהו. ממליץ לעשות ווקס-פוליש מקצועי מיד לאחר קבלת הרכב. הסכלתי לעשות אותם לצערי רק לאחר שחטפתי קילופי צבע על מכסה המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני חושבת שג'אז בת עשור כן תעלה 30K.

תן לי להפתיע אותך, אנחנו מכרנו רכב בן 14 שנה, מיצובישי סופר לנסר סטיישן שנת 1994 ידנית, אנחנו היינו יד 1, קילומטראז' 130K , יפני.

יש שוק או אין שוק אני לא יודעת אבל הוא נמכר ב-17K. כאשר המחירון עמד על 10K.

מהסיבה הפשוטה שהרכב הזה היה מאוווווד שמור ומאוד אמין וללא שום תקלות או תאונות. באמת במצב נדיר.

מבחינתינו לא היה מחירון לרכב הזה ומי שרצה אותו שילם את הסכום שרצינו, והוא נמכר בסופו של דבר ולא התגמשנו בשקל. פשוט מאוד כי אין הרבה כאלה בשוק.

אני מאוד מקווה להגיע לצריכת הדלק הזאת גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסר זה סיפור אחר. החלפים שלו די זולים ובתור גרוטאה הוא על פי כמה וכמה עדיף על הונדה.

אני יכול להמר שבנהיגה רגוע עם בקרת שיוט תגיעי לצריכה יותר טובה ממני, כי מדי יום אני עולה ויורד כי-600 מטר על פני הים לאריאל וחזרה, דבר שלא משפר את הנתונים בלשון המטה. נניח כך... עם לחץ צמיגים 32 PSI ו-94 קמ"ש בכביש החוף ללא פקקים עם ברקת השיוט הצריכה תהיה 4 ל-100.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מסכימה איתך שהיא גרוטאה. היא שירתה אותנו במלוא מובן המילה ללא שום תקלה.

חלפים?? מה זה?? :lol: חחח באמת שלא הזדקקנו לזה. וזו הסיבה ש-14 שנה לא מכרנו אותה והיה ממש כואב למכור אותה.

רכבים משנתונים של 2000 ומעלה יותר גרוטאות מהרכב הזה.

לא ביקרנו במוסך אפילו פעם אחת.

למה דווקא 94 קמ"ש?

ו-4 זה אפילו לא נתוני היצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומרי למה בילבלנו אותך? :lol:

אני חושבת שאם הרכב באמת במצב מצויין זאת תהיה קניה מצויינת. ואני אומרת בתור אחת שיש לה כזאת (להורים יותר נכון) אבל אני גונבת אותה מדי פעם.

אנשים מתים למצוא רכב כזה למכירה ולא מוצאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...