Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בורה V5 שנת 2000 - הסבת גיר

שימו לב! השרשור הזה בן 5450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים,

ראשית, מדובר בבייבי שלי -

DSC_4402.jpg

בורה שנת 2000

דגם מנוע AGZ

הגיר האוטומט כבר לא עושה את העבודה וזקוק למחליף, לאחר בירור מעמיק לגביי גיר ידני של V5 מפירוק הבנתי שאין מצב למצוא חיה כזו , כמעט ולא הגיעו V5 עם גיר ידני לארץ.

עלה עניין הייבוא - מצאתי גיר ולייבא אותו ארצה יעלה לי 4.5K , רק את הגיר !.

מצאתי ברשת V5 4 MOTION, ומכאן נובעת השאלה -

האם אפשרי לשדך למנוע V5 דגם מנוע AGZ גיר O2M ?

נ.ב - בכוונתי לבטל את כל מערכת האלדקס ולהישאר עם הנעה קידמית בלבד.

ישנה עוד אפשרות שהיא להתקין גיר של VR6 האווזינג מתאים צריך רק לבנות מקום לתושבת חדשה, אבל הגיר לא יעמוד בעומס שיש על הנאבות. מה שאומר שאם אני בוחר באפשרות הזו יש לחזק את כל מכלולי הגיר.

בברכה אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי גם את זה -

http://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=120755

ומצאתי גם את זה, השתלה של O2M ב VR6 דור 3 -

http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2633108

הדעה שלי מתחזקת לגביי התאמת הגיר למנוע ואני בטוח יותר מתמיד, רק צריך את ה OK שהגיר מתאים ב 100%.

בברכה אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שמישהו עשה את הפרויקט הזה פה בארץ לכן כדאי לך לחפש פרויקטים כאלה בחו"ל.

על הצד המכאני ניתן להתגבר, השאלה מה אתה עושה עם האלקטרוניקה? ברכבים מודרניים המחשב מקבל מספר נתונים מהגיר ויכול להיות שהוא לא יסכים לעבוד ללא הנתונים האלה ואז אתה נכנס להסבה של ניהול מנוע עצמאי או לעשות התאמות למחשב המקורי.

קח בחשבון שפרויקט כזה יעבור את ה-15K ש"ח בקלות (חבר עשה הסבה ברכב אחר של הקונצרן משנתון נמוך יותר ולכן לא היה צריך להתעסק עם כל האלקטרוניקה ווסיים בקצת פחות מ-15K ש"ח).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הידני שמתאים לך הוא 02j הוא נמצא בכל גולף סקודה סיאט

אל תיפגע, אבל מאיפה לקחת את הנתון הזה ?.

לא נראה לי שמישהו עשה את הפרויקט הזה פה בארץ לכן כדאי לך לחפש פרויקטים כאלה בחו"ל.

על הצד המכאני ניתן להתגבר, השאלה מה אתה עושה עם האלקטרוניקה? ברכבים מודרניים המחשב מקבל מספר נתונים מהגיר ויכול להיות שהוא לא יסכים לעבוד ללא הנתונים האלה ואז אתה נכנס להסבה של ניהול מנוע עצמאי או לעשות התאמות למחשב המקורי.

קח בחשבון שפרויקט כזה יעבור את ה-15K ש"ח בקלות (חבר עשה הסבה ברכב אחר של הקונצרן משנתון נמוך יותר ולכן לא היה צריך להתעסק עם כל האלקטרוניקה ווסיים בקצת פחות מ-15K ש"ח).

ידידי,

בקשר לחלקים - כל החלקים הנידרשים עולים לי 13.5K אני כרגע מנסה להגיע לעמק השווה מבחינת המחיר.

הקצבתי לפרוייקט הנ"ל 18K, אני בתקווה שהכל יעבור חלק.

פרוייקטים בחו"ל - אני יכול לספור על יד אחת את מספר הפרויקטים שנעשו על V5.

אלקטרוניקה - בגדול ( יש הרבה מעבר ),

1.מעיפים את המחשב הגיר האוטומט + צמת החוטים.

2.דרך וואג קום או דרך תוכנה אחרת מעבירים את מחשב ניהול המנוע מאוטומט למצב ידני .

3.יש צורך להחליף סקאלה.

4.יש צורך לשתול צמת חוטים של הבורר מהירות של הגיר החדש.

יש עוד כמה דברים קטנים, אין לי את הרשימה המסודרת של ההסבה מול העיניים.

אין שום צורך לניהול שונה ברכב, יש צורך בגיר אמין שיעמוד בהספקים של 300 כ"ס +-

בברכה אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וצריך דבר נוסף. חולה נפש. (במובן הטוב) שמוכן לעשות הכול על הצד הטוב ביותר.

בהצלחה אסף.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה לך בהצלחה. אני רואה שאתה כבר עשית את שיעורי הבית אז אני מקווה שלא תתקל בבעיות לא צפויות בדרך.

רק קח בחשבון שניהול עצמאי פותר לך את כל הסיכונים וההתעסקויות עם המחשב המקורי שלא בטוח שיצליחו בסופו של דבר וכבונוס קיימת האופציה בעתיד לשדרג משמעותית את הביצועים בהתאם לשגעונות שיהיו בעתיד. אני לא אומר שזה הפתרון אבל כדאי לך לשקול את האופציה הזו גם. מה יהיה שווה כל הכסף שהשקעת אם לא תוכל להזיז את הרכב מהחניה? אני אישית לא מכיר הרבה בעלי מקצוע שמוכנים להכנס לשדרוגים כאלה כי הכל זה פשוט יריות באפלה ולכן רובם מעדיפים להתחיל עם דף חלק.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

300 כ"ס ממנוע V5 ? הייתי שמח לשמוע איך.

למי ששאל למה לא לשפץ - כי יש לו אוטומט והוא רוצה לעבור לידני.

אם לא הייתי יודע את הערך הסנטימנטלי של הרכב הזה לבעליו, כמות העבודה העצומה שהושקעה בו והעובדה שהוא מעוניין להתחתן עם הרכב הייתי מציע לו להחליף את כל הרכב לאחד ידני, רצוי גולף GTI ושם פוטנציאל השיפורים עצום.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל. מהכרות עם אסף. יש יותר סיכוי שהוא ייבא בורה ידנית

מאשר הוא יעבור לגולף.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב - בכוונתי לבטל את כל מערכת האלדקס ולהישאר עם הנעה קידמית בלבד.

בברכה אסף.

אתה יכול להסביר למה ? אני לאמוצא שום סיבה להיות רק בהנעה קידימית :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

300 כ"ס ממנוע V5 ? הייתי שמח לשמוע איך..

אני מניח שהשלב הבא לאחר הסבה לידני הוא השתלת שבלול וזה מסביר את ההספק.

אסף- המון בהצלחה בפרוייקט החדש, אתה לשם שינוי דוגמא לאחד שעושה ולא רק מדבר.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...