Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעתכם על שברולט קווליאר הקופה והקבריולט

nofar17
שימו לב! השרשור הזה בן 5468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה דעתכם

שנות 96/97

אני מחפשת משהו ספורטיבי יפה במחיר של עד 20K

רנו מגאן צהובה 98 גם ראיתי ב 16

וכל מיני אבל מה באמת יפה ומומלץ

חשוב לי חיצוניות ושיהיה רכב שלא ממש עושה בעיותת

דלק בטיחות וכל זה לא חשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטיבי זה ממש לא. זה אוטו שמתנהג די גרוע.

אם את מחפשת פוזה, אולי זה דווקא מתאים.

אם את מחפשת אמינות, הייתי ממליץ יותר על קוואליר מאשר על מגאן, אבל יותר תלוי במה את מוצאת במצב יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז קודם כל כמו שהאדון (:)) מעלי אמר,

ספורטיבית הקאווליר בטוח לא.

אני מכיר את האוטו דיי מקרוב (לחבר שלי יש

קאווליר 2001 סדאן) עם 160K ק"מ על השעון

והרכב נוסע לא רע בכלל, למרות שמדי פעם

הוא נשמע כאלו הוא עומד להחזיר את נשמתו לבורא

ומדי פעם חבר שלי מתלונן שמחליק לו הגיר (אוטומטי כמובן).

חוץ מזה הקופה/קבריולה נראות מעולה .

ולמה לא חשוב לך בטיחות? לדעתי זה אמור להיות במקום הראשון.:roll:

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבא שלי הייתה בחו''ל קוואליאר Z24 עם מנוע 2.4

מכונית לא ממש חזקה אבל צליל מנוע שהתחנכתי איתו ואני חייב לציין שהוא אחד היפים.

אחרי 4 שנים התחילו להיות לו ה-מ-ו-ן בעיות עם המכונית, זה הגיע למצב שהוא פשוט היה מת להיפטר ממנה כבר, קרבורטור שנהרס ולא זוכר עוד כמה תקלות, בקיצור אמינות א-י-ן לו. מה שכן גרסת הקופה במיוחד הZ24 עם האביזרים היא אחת היפות. (מודל 98 אגב). ולמי ששואל המכונית הייתה בדרום אמריקה.

:turn-l: יש לי סחרחורת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אכן נשמע מוזר. אולי הרכב דווקא היה בסדר אבל בעליו פשוט חיפש את מה שלא היה בו מעולם :roll:

ולשאלת הפתיחה, שוורולט קאווליר קופה או קבריולט?

לא, לא.

(גם לא לפוזה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמי ששואל המכונית הייתה בדרום אמריקה.

קרבורטור בקאוואליר 98?! :roll::?

לא מפתיע דווקא.

עדיין מוכרים פיאט אונו חדשה עם קרבורטור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את נהגת חדשה לא?

עזבי את החרא האמריקאי הזה, לא חסרות לך מכוניות קופה אחרות בשוק שיהיו גם בטוחות וגם חסכוניות יותר.

קוואליר קונים ערסים טיפשים שרוצים שחברים שלהם יתלהבו מזה שיש להם "שברולט" (וואוו:shock:).

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח, אח, אח שברולט קוואליר, כמה שהאוטו הזה עלוב...

שני הדברים היחידים שאפשר לומר לזכותו הם: המראה שלו (לחובבי הז'אנר) והמזגן החזק (קיבלתי ממנו פעם אנגינה באמצע הקיץ שנכנסתי ויצאתי במשך שעתיים כמה פעמים מהחום למזגן...).

ולרשימת החסרונות (תמצית מנהלים...) :

הגה בלתי מתקשר בעליל (הכי קרוב לאוניה שיצא לך להחזיק לפני שתעשי קורס משיטי יאכטות...)

מנוע גדול עם ביצועים עלובים ביותר (תוסיפי לכך את העובדה שמדובר ברכב מאוד כבד...)

איכות הרכבה וחומרים ירודה (פלסטיקה, ידיות, ריפודים וכו')

אחיזת כביש נוראית

גיר עייף ויגע

בקיצור, כל הזוועה של תעשיית הרכב האמריקאית ברכב אחד שהביאו לארץ בשנות התשעים, וישראלים שהתלהבו מהמנוע הגדול ומהשם האמריקאי עשו את הטעות וקנו...

אציין שאת הרכב הזה החליף חבר שלי בטויוטה קורולה ידנית 95. הקורולה טובה מהשברולט בכל פרמטר.

אם בענייני פוזה עסקינן, אין ספק כי ההונדה קופה תהייה רכישה הרבה יותר מוצלחת. מכל בחינה שהיא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי..ירדתי מהשברולט תודה לכולם

מה לגבי רנו מאגן

או תנו לי הצעות לרכבים יפים חיונית..קופה !

כמו שהזכרתי לא חשוב לי דלק שוק וכל אלה

אגב דעתכם על רנו מאגן קופה 97 צהובה ב15 אלף תקינה ושמורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 20K את יכולה למצוא הונדה סיוויק קופה במצב סביר, גם פוזה גם נוחות גם בטיחות יותר גבוה מאשר בקוואליר.

מקס

אין מה להגיד, בהונדה, ובייחוד קופה נוסעים רק המיטב של בחורינו...

כל רכב קופה כמעט (ובייחוד הישנים יותר), סובל או סבל מתדמית זאת או אחרת. כן כן, גם במגאן ראיתי.

מה לעשות ובד"כ רכבי 2 דלתות יקנו נהגים חדשים וצעירים יותר, וחלקם הגדול עדיין לא התבגר (אם את מבינה על מה אני מדבר).

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הדברים היחידים שאפשר לומר לזכותו הם: המראה שלו (לחובבי הז'אנר) והמזגן החזק (קיבלתי ממנו פעם אנגינה באמצע הקיץ שנכנסתי ויצאתי במשך שעתיים כמה פעמים מהחום למזגן...). בהחלט!

ולרשימת החסרונות (תמצית מנהלים...) :

הגה בלתי מתקשר בעליל (הכי קרוב לאוניה שיצא לך להחזיק לפני שתעשי קורס משיטי יאכטות...)

מנוע גדול עם ביצועים עלובים ביותר (תוסיפי לכך את העובדה שמדובר ברכב מאוד כבד...) דווקא תאוצות הביניים של הקאוואליר לא רעות בכלל

איכות הרכבה וחומרים ירודה (פלסטיקה, ידיות, ריפודים וכו')

אחיזת כביש נוראית

גיר עייף ויגע לא מסכים. הגיר יותר מניאות להוריד הילוך ואף שניים בקיקדאון והוא אחד החלקים הפחות נוראיים בערימת הפח ופלסטיק הזאת

הערותיי באדום לעיל. פרט אליהן - הכל נכון. אפשר להוסיף גם בלמים חלשים (למעט היתרון של ABS בשנתון מוקדם יחסית).

זה לא שהיא כל כך גרועה (אם כי היא בהחלט הכי גרועה שאי פעם הייתה ברשותי [רכב חלופי שמשך תקופה ארוכה יחסית...]), לא בטוח שהייתי מסרב לאחת אם היו מציעים לי בחינם (זה בסדר, אף אחד לא מציע רכבים בחינם), אבל אין לה כמעט יתרונות יחסיים על פני מתחרותיה, בין אם בסגמנט ובין אם במחיר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את נהגת חדשה לא?

עזבי את החרא האמריקאי הזה, לא חסרות לך מכוניות קופה אחרות בשוק שיהיו גם בטוחות וגם חסכוניות יותר.

קוואליר קונים ערסים טיפשים שרוצים שחברים שלהם יתלהבו מזה שיש להם "שברולט" (וואוו:shock:).

איזה הכללה מגעילה באמת .:|

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...