Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנורת צ'ק אינגין לאנטיס 2004

aor01
שימו לב! השרשור הזה בן 5404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב

ברשותי לאנטיס 2004 , עברה 120 א' ק"מ

לפני כחודשיים נדלקה מנורת צ'ק אינג'ין ולאחר איפוס (ניתוק מצבר) כבתה

אצמול במהלך נסיעה, נדלקה שוב

נכנסתי למוסך מורשה מזדה ע"מ שיאבחנו במחשב תקלות- במוסך טוענים שקוד התקלה הוא ממיר סעפת שנוסף בשנתון הזה לממיר הקטליטי.

לטענתי העניין מוזר- האוטו עבר טסט ביום שישי (לפני יומיים) ובבדיקת גזים הבוחן אמר שהנתוניים בסדר גמור וגם לא היתה בעיה לקבל את הנתונים האלה (משך הבדיקה היה תקין )

האם תתכן כזו תקלה??? במוסך אמרו שיכול להיות שהממיר בדרך לסיום דרכו ולכן המחשב מודיע לפני כן.

אנא חוו דעתכם

בתודה מראש

עדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זכרוני אינו בוגד בי,כאשר דובר על קוד התקלה המפורסם בטויוטה היה כאן לפחות בעל רכב אחד שטען שעבר בדיקת גזים בטסט בלי שום בעיה.

יחד עם זאת,יש לסייג כי לא ניתן לדעת האם הרכב יעבור כך את הטסט הבא,מעבר עניין הזיהום.

אם תידלק לך שוב הנורה אפשר להיכנס למכון להזרקות דלק /מוסך מורשה,לבצע בדיקת 4 גזים ולשאול האם חל שינוי לרעה בתוצאות שהתקבלו בטסט.

זה אולי יהווה אינדיקציה למה שצפוי אם כי לא בטוח כלל.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

סליחה על ההקפצה....

נורת הצ'ק אינג'ין נדלקה שוב, כנראה שיש באמת בעיה

רפי , אני מאיזור קריות, אנא הפנה אותי למכון אמין

קיבלתי הצעת מחיר להחלפת הממיר במוסך מאזדה ע"ס 3000 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, תודה על תשובתך

אך אני שואל שוב, האם יכולה להיות תקלה בממיר הקטליטי ושהאוטו יעבור את בדיקת הגזים ללא שום בעיה יום לפני כן???

לנו בכריזמה אייר נשרץ חיישן חמצן ,גם אני נסעתי ככה במשך 3 חודשים ואחרי 3 חודשים היה לי טסט לרכב,ועברתי ללא בעיה.

רק לאחר חודש אחרי הטסט החלפתי את החיישן .

גם אני ניתקתי מצבר והחזרתי ואחר יום יומיים המנורה חזרה וניגשתי לאבחן את זה.

יש לך בעיה ואני ממליץ לך לסדר את זה בדחיפות כי בכל מקרה תצטרך לסדר את זה אז חבל סתם להמשיך לנסוע ברכב ככה.

אני לא בטוח אבל הסיבה שעברת טסט זה אולי בגלל שהרכב היה מספיק חם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...