Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבתות בין יונדאי קופה לטויוטה סיליקה

yishay123321
שימו לב! השרשור הזה בן 5462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום! אני חדש בפורום מקווה שתעזרו:-D

אני מתלבת בין שתי הרכבים האלה אם יש מישהוא שנהג על שתיהם או שיכול לעשות לי השוואה אני ישמח...

אני מדבר על קופה שנת 97-98 וסיליקה 93-94 התקציב הוא 50k ככה שישאר לי קצת כסף לשיפורים..

עוד שאלה: מנוע שעבר 200 זה גרוע?

תודה לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסליקה ששווקה בארץ (מנוע 2 ליטר, גיר אוטומט) לא ממש מכונית נהיגה, לדעתי רוב המכוניות ששרדו במצב סביר (אם יש כאלו) היו מזכייה של מפעל הפיס. הדגמים ה"חמים" של הסליקה מעולם לא שווקו בארץ באופן סדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה אתה צודק.

156 כ"ס והנעה קדמית זה לא הכי מלהיב .

אבל לדעתי חלק מהם עברו הסבה לידני' .

(שכן שלי בדיוק קנה סליקה 93 נראת שמורה

מאוד אני אברר עליה קצת לדעתי יש בה

כמה שיפורים קטנים-הגה,מושבים).

ולגבי המנועים-גם על היונדאי חרשו.

אם אתה מתעקש על המכוניות האלה דווקא

אז השאלה מה אתה מעדיף -קופה חרושה

או סליקה חרושה.

זאת דעתי לפחות.

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמה עולה מנוע חדש של סיליקה?

עזוב אל תכנס לזה.

אתה רוצה סליקה תקנה לעצמך אחת הכי שמורה שתמצא

וזהו תהנה ממנה!

(מצאתי ביד 2 אחת ידנ' עם 170K ק"מ).

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן מאוד נדירות וישנות ,רובן עברו התעללות והזנחה פושעת.

זה ממש להכניס את הראש למיטה חולה.

אפילו שמדובר ביפנית מבית טויוטה הזמן עושה את שלו והבלאי מצטבר.

החלפים לא בדיוק זמינים ומשותפים לכלל הדגמים ולכן לעיתים תצטרך לשלם ולחכות זמן רב לחלקי חילוף בעת הצורך,מה גם שתצטרך רכב חלופי בזמן שהרכב מושבת.

אם אתה מעוניין במשהו באמצע קח לך רנו מגאן קופה 2.0 ליטר הן זריזות,מהנות ונראות לא רע בכלל ובתקציבך תוכל למצוא אחת שמורה.

יש מהן מגוון רב וניתן למצוא שמורות יותר.

הקופה של יונדאי היא נאה אך לא חזקה במיוחד ודי מיושנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליקה היא בהחלט רכב פרוייקט שימצא לך הרבה תעסוקה לשעות הפנאי.

אני מסכים עם מה ש GTI33 אמר. האמינות הבסיסית הייתה טובה, אבל לא אחרי כל הקומבינות שהיד ה 5-6-7-8-9 עשתה. הסיכוי למצוא רכב כזה באמת שמור, מטופל ומקורי שואף ל 0.

חלפים אין בארץ בזמניות מיידית (דברים שמעבר לפילטרים של טיפולי 10,000, ואפילו זה לא תמיד) ולוקח בין שלושה שבועות לחודש להזמין ולקבל אותם, במקרה הטוב.

הוא נסכם את זה ככה: אם יש לך רמת אנגלית טובה, כרטיס אשראי בין-לאומי, זוג ידיים ימניות והרבה זמן פנוי - סליקה היא אופציה שבאה בחשבון. אם לא, ותר על התענוג.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נסכם את זה ככה: אם יש לך רמת אנגלית טובה, כרטיס אשראי בין-לאומי, זוג ידיים ימניות והרבה זמן פנוי - סליקה היא אופציה שבאה בחשבון. אם לא, ותר על התענוג.

רצוי גם שיהיו חברים במכס, לא? :wink:

:lol:

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...