Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי באלפא 147 - מעוניין לברור את שגרת הטיפולים ומוסך מומלץ לכיוון פרונט בשרון

TAL-PODOLSKY
שימו לב! השרשור הזה בן 5475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השבוע קניתי אלפא 147 מנוע 1600 120 כ"ס . מברוכ

יש המלצות לגבי הטיפול השוטף שלה? פלאגים כל 100K, טיימינג כל 60K, שימוש בנוזל קירור מקורי בלבד.

איזה שמן מנוע מומלץ? AGIP 10W60

מוסכים? מהיכן אתה בארץ?

תודה מראש.

אין בעד מה

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה.

קודם כל, תתחיל בקריאת ספר הרכב, ואם לא נמסר לך ע"י המוכר - אז קבל באדיבות סמל"ת:

http://www.alfaromeo.co.il/ItemPics/147book.pdf

תמצא שם תשובות לשאלות רבות.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השמן של AGIP 10W60 מאיפה אני יכול להשיג אותו ? (חיפשתי באוטודיפו ולא היה להם)

מישהו מכיר אולי מקום באזור המרכז שמתעסק בג'נטים (תיקון, חריטה) ?

מישהו שמע על שמן של חברה גרמנית Maximol 10W40 חצי סינטטי ?

כל כמה זמן כדאי להחליף שמן, פילטר שמן ופילטר אויר ? ואיפה אני יכול לקנות אותם? יש חליפיים? מה לגבי פילטר דלק?

לאיזה סל"ד מקסימלי אני יכול להגיע עם האוטו כשהמנוע בטמפרטורת עבודה?

האם אפשר לשפר קצת את האוטו שיהיה לו יותר כוח ?

אני רוצה להתקין באוטו דיבורית בלוטוס - יש דרך לחבר אותה לרדיודיסק המקורי כדי שיפסיק לעבוד כשהפלאפון מצלצל/בשיחה ?

המון תודה ושבת שלוום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...