Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני מחפש לקנות יונדאי i30 או קאיה סיד

effectiveo
שימו לב! השרשור הזה בן 5436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל אני לא מצליח למצוא אף אחת מהן ביד שניה, קאיה אני מבין שזאת מכונית חדשה אז אין הרבה מוכרים, אבל אפילו בסוכנויות ליסינג אין כלום לגבי האוטו הזה.

לגבי היונדאי, יש כמה למכירה ביד 2 , אבל הן בצבע לבן ובגלל זה הן נפסלות על הסף.

לכן מה שנשאר לי לעשות זה לקנות היישר מהסוכנות וזה חבל לי...

היונדאי עולה 114 אלף , הקאיה עולה 107 (ex) הדגם המאובזר הוא כבר בדרגה 3 ואני נוטה יותר לכיוון היונדאי.

מה אתם אומרים שאני צריך לעשות?

לחפש אוטו אחר פשוט?

לקנות בצבע לבן ולצבוע אותו?? כמה זה עולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי לבן זה מכוער, אני לא מבין למה בכלל מייצרים מכוניות בצבע הזה כשיש צבעים יפים כמו שמפניה וכסף..

זה כמו שאני לא אקח רכב בצבע שחור, אומנם יפה מאוד, אבל החום שהוא צובר...

חוץ מזה, מישהו יכול לייעץ לי איך אני יכול להוריד את הסוכנות במחיר, שמתי לב שהם העלו את המחיר מ-110 ל-114 ליונדאי, או לפחות להשיג עוד קצת אבזור לאוטו, אז איזה אבזור אני יכול לבקש/לדרוש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עפ"י נסיון שלי עם רכב בצבע כהה (בסמלון) לעומת הרכב הנוכחי (בצבע לבן) יש הבדל די ניכר בצבירת החום שלהם.

כניסה לגולף ביום חם הרגישה כמו כניסה לגהנום עצמו. :evil:

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עפ"י נסיון שלי עם רכב בצבע כהה (בסמלון) לעומת הרכב הנוכחי (בצבע לבן) יש הבדל די ניכר בצבירת החום שלהם.

כניסה לגולף ביום חם הרגישה כמו כניסה לגהנום עצמו. :evil:

האם רכבך הנוכחי גם הוא גולף MK3?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אחד השיקולים שלי בקניית רכב הוא צבעו, לבן בגלל היופי, שחור בגלל החום, אני זוכר מילדותי שלהוריי היה אוטו בצבע שחור והיה סיוט להיכנס אליו, אולי היום יש כבר איזו שכבה מיוחדת שמחזירה את קרני השמש, אבל בכל אופן נמנעתי מלהיכנס לאוטו שחור עד היום.

אני יודע שאפשר להשיג את הסיד ב-110K , אבל שללתי את האופציה של הדגם המאובזר בגלל ששווי השימוש בו הוא בדרגה 3 מה שמייקר לי את העסק לאורך השנים בכמעט 15K שקל.

יש לי מחר בבוקר נסיעת מבחן על היונדאי I30 וביום חמישי על הסיד וביום ראשון על המאזדה 2, כן התחלתי להסתכל על מאזדה 2 ונכנסתי לתוכה, סך הכל נראית טוב, אני לא בעל משפחה ככה שהרכב סך הכל מתאים לי, גם התלהבתי מצריכת הדלק הנמוכה שלה והעיצוב היפה(אם אני אקח מזדה 2 יהיה זה הדגם המאבוזר בעל 6 כ"א).

יש למישהו השגות לגבי מזדה 2? יש לה איזו בעיה שאני צריך לדעת עליה? אני מנסה לעשות עליה חיפוש בפורום אבל הוא לא נותן לי לכתוב מאזדה ואת המספר 2 באותו חיפוש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבע שחור כן מושך יותר חום זה לא סטיגמה וזה הוכח לא פעם אחת.

אני שמעתי על מס' ניסויים, ובכולם קבעו שצבע שחור לא גורם לרכב להתחמם יותר, אלא מהר יותר.

השחור יגיע לטמפ' 80 מ"צ בתוך כדקה נגיד בעוד שהלבן יגיע ל80 מ"צ בתוך כ5 דקות. (רק להדגים)

שניהם מגיעים לאותה טמפ'.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמעתי על מס' ניסויים, ובכולם קבעו שצבע שחור לא גורם לרכב להתחמם יותר, אלא מהר יותר.

השחור יגיע לטמפ' 80 מ"צ בתוך כדקה נגיד בעוד שהלבן יגיע ל80 מ"צ בתוך כ5 דקות. (רק להדגים)

שניהם מגיעים לאותה טמפ'.

זה הגיוני. כי בסה",כ לכלי הרכבב ישאיזו קיבולת מסויימת של חום בלי קשר לצבע. עם הלבן הוא מתחמם לאט יותר כי הצבע הלבן מחזיר יותר קרינת שמש שהיא זו שמומרת לאנרגיית חום בפגיעה ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה מזמן איזו כתבה שעשו במגזין אוטו (או הגה) אבל זה היה ממש מזמן.

לקחו 2 סובארו נדמה לי B4 אחת לבנה ואחת שחורה (או ירוקה כהה) על הגג של מגרש המסירה שלהם בהרצליה.

לא זוכר בדיוק את הניסוי , אך נדמה לי שבשיא החום בשעת הצהריים היה הפרש של מעלה או חצי מעלה בטמפרטורה בחלל הרכב

לטובת הבהירה יותר, לא משהו שבגללו קונים/ לא קונים צבע מסויים.

ערן.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...