Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרצדס CLK ידנית

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 5451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מפורסמת ביד 2 מכונית שעשויה להיות מושלמת עבורי: שילוב אולטימטיבי בין אהבתי לנהיגה עם תיבה ידנית לרצוני במרצדס ספורטיבית - CLK200 מודל 1999 ידנית. יש לה מנוע 2 ליטר ללא קומפרסור (הדגם עם הקומפרסור נמכר החל משנת 2000).

הבעלים אומר שהיא יחידה בארץ. הוא לא יודע מי היה הבעלים הראשון, אבל אני זוכר בדיוק כזו שהייתה מגיעה למפגשים לפני 6-7 שנים, היה לה לוגו של "אפריל טקליין" והיא הייתה אז למכירה.

החסרונות: יד רביעית, נמצאת רק שנה אצל הבעלים הנוכחי שמצהיר שכלום לא הוחלף באוטו והיעדר חלפים לתיבת ההילוכים בארץ.

אני יודע שאפילו באירופה מעדיפים מרצדס עם תיבה אוטומטית, אבל האם תיבה כזו עשויה להיות אמינה פחות מהאוטומטית?

עלויות הביטוח והפסד הערך הם בהחלט סבירים במכונית בת 10 ומכיוון שסכום הסגירה יהיה נמוך בהרבה מהתקציב, אני יכול להשאיר בצד סכום ל"יישור קו" לאחר הקנייה.

e1_1_1_47195_20090426190433.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העובדה שהרכב גיר רגיל מעידה על יבוא אישי (גם הסיומת 15 בלוחית אגב). דווקא באירופה ישנה העדפה ברורה לתיבה ידנית אלא שבארץ מרצדס עם תיבה ידנית זו פשוט לא אופציה בקטלוג. בדיוק מהסיבה הזו קיים חוסר של חלפים לתיבה הזו, אבל זה לא משהו שלא יזמינו לך במוסך מורשה אם וכאשר תזדקק לזה. תיבה ידנית אגב, תהיה אמינה יותר מרכב מקביל עם תיבה אוטומטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי
תיקון קל,בתגובה למה שנאמר

פותח השירשור דווקא צודק מרצדסים ויגוארים לרוב נמכרות כאוטומטיות.

זה נכון בארץ וארה"ב,אך זה לא נכון לאירופה.

תסע לאירופה ותוכל לראות בעצמך שרובן שם דיזל וידניות.

רוב מכוניות מרצדס מרצדס שם הם ידניות,ורוב הידניות שאני ראיתי היו דיזל, גם C וגם E קלאס,יש רק אחת E אוטומטית שראיתי אותה שם,ספורטיביות כמו הCLK SLK וכו.., ידניות גם כן וראיתי כאלה דווקא בנזין,חוץ מSL אחת שראיתי שם היתה אוטומטית,אבל אם מדברים על הS קלאס רק אוטומטיות,גם הביימר סדרה 7 לא ראיתי אפילו לא אחת ידנית,לעונת זאת הסדרה 5 גם ידניות דיזל.

בקיצור,אני בדיוק כמוך,מעדיף גיר ידני לא משנה איזה אוטו,אני אישית אומר לך תבדוק את האוטו לפני שיחטפו אותו ותתחדש,אתה תהנה פי 10 מהאוטומטיות,אגב יד רביעית לאוטו שנת 99 זה בכלל לא הרבה,כל יד שנתיים וחצי בממוצע,ודווקא אני מעדיף לקנות אוטו יד רביעית שנת 99 שעבר כמה ידיים שכל אחד מהם תיקן משהו פה ושם,מאשר לקנות יד ראשונה שהבעלים נמאס לו והתחיל להזניח ואז הוא זורק את האוטו ומוכר אותו למישהו לפני שיתחיל עם ההשקעה הגדולה,בנוסף במרצדס אל תוותר על היסטוריה תשאל איפה האוטו מטופל ותבדוק היסטוריה,גם אני מכרתי את האודי A3 שלי,ועכשיו אם אני קונה זה רק ידנית,אני אחכה בסבלנות עד שאמצא אחת ידנית מפוארת,היתה אחת למכירה דגם המפואר ידנית שנת 2004 שנמכרה תוך יומיים.

ברגע שיש 100 קונים המחכים ומחפשים גיר ידני ופתאום מוצעת אחת למכירה חוטפים אותה מהר לפני שתיעלם,אך ברגע שמוצעות להם איזה 100 מכוניות אוטומטיות ויש רק 25 +- קונים יהיה יותר קשה למכור,כי הם יחפשו את הכי מושלם לאט לאט וישגעו את המוכר עד שיקנו.

המחיר שהוא מבקש מוגזם,תנסה להוריד אותו,תראה יש לך אחת שנת 99 ב99 אלף שקל,מנוע 3200 קבריו,.ויש אחת מנוע 2.0 אוטומטת ב75000 שקל יד שניה,בקיצור המחיר מוגזם תוריד אותו במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

אחרי בדיקה באתר www.whatcar.com

כתוב שלא כדאי להתקרב לרכב הזה עם מנוע 2.0 ליטר לא קומפרסור כי זה כבד ואיטי מאוד למרכב של האוטו,וגם כתוב שלא כדאי לקנות את הדגם הידני כי הוא בכלל לא נוח לתפעול ומסרבל.

http://www.whatcar.com/used-car-summary.aspx?rt=2290

בתמונה רואים איכהו, שתנוחת הישיבה לא נוחה לתפעול אם זה היה גיר ידני,בקיצור עדיף לחפש אוטו אחר,ובכלל המחיר שהוא מבקש מוגזם.

clk.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, כבר שכחתי מקיומו של אתר www.whatcar.com והסתכלתי רק ב carsurvey.org.

בכל מקרה, בכל אחד מהאתרים יש רק גולש אחד שהתנסה ב CLK ידנית וכל היתר באוטומטיות - ובעלי הידניות לא מרוצים.

כניראה שמרצדס לא ממש רוצה למכור מכוניות ידניות.

לפי מדגם פרטי שלי ולא מדעי שעשיתי בבריטניה (הסתכלות לתוך מרצדסים שעברתי לידן ברחוב) הרוב אוטומטיות, כולל SLK שאמורה להיות רודסטר זולה (במונחי מרצדס כמובן).

ביצועים לא מאוד חשובים לי (זה יהיה רכב שני במשפחה שנוסע רק מרחק קצר מאוד לעבודה ובחזרה, על כביש מהיר), אבל כן חשובה לי האמינות. לא מצאתי אסמכתאות להבדל בין אמינות התיבה הידנית לאוטומטית.

אני אצטרך לנסוע למעלות כדי לבדוק את המרצדס הידנית ההיא ולראות אם התפעול נוח לי.

ודרך אגב - אף אחד לא יחטוף אותה.

כבר מספר חודשים אני עוקב אחרי כל ה CLK המוצעות למכירה ב yad2 ואף אחת לא נחטפה מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי
תודה, כבר שכחתי מקיומו של אתר www.whatcar.com והסתכלתי רק ב carsurvey.org.

בכל מקרה, בכל אחד מהאתרים יש רק גולש אחד שהתנסה ב CLK ידנית וכל היתר באוטומטיות - ובעלי הידניות לא מרוצים.

כניראה שמרצדס לא ממש רוצה למכור מכוניות ידניות.

לפי מדגם פרטי שלי ולא מדעי שעשיתי בבריטניה (הסתכלות לתוך מרצדסים שעברתי לידן ברחוב) הרוב אוטומטיות, כולל SLK שאמורה להיות רודסטר זולה (במונחי מרצדס כמובן).

ביצועים לא מאוד חשובים לי (זה יהיה רכב שני במשפחה שנוסע רק מרחק קצר מאוד לעבודה ובחזרה, על כביש מהיר), אבל כן חשובה לי האמינות. לא מצאתי אסמכתאות להבדל בין אמינות התיבה הידנית לאוטומטית.

אני אצטרך לנסוע למעלות כדי לבדוק את המרצדס הידנית ההיא ולראות אם התפעול נוח לי.

ודרך אגב - אף אחד לא יחטוף אותה.

כבר מספר חודשים אני עוקב אחרי כל ה CLK המוצעות למכירה ב yad2 ואף אחת לא נחטפה מהר.

כנראה בגלל שהיא לא מוצלחת בידנית וגם המחיר המוגזם,סתם דוגמא אם אני הייתי קורא את הכתבה הזאת שעשו באתר לא הייתי מתקרב לאוטו הזה,תחפש משהו אחר,עדיף כבר אודי TT ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

גם אני שוקל לקנות את הרכב וגם אני נבהלתי ממה שקראתי ב WHATCAR אבל !!האם הרכב הזה לא יכול עם קצת שיפורים להפוך לרכב ספורט אמיתי?

לתשובתכם אודה

אביב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5451 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...