Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנתיים עם איביזה 2003

alexk
שימו לב! השרשור הזה בן 5116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול השלמתי את העברת הבעלות על האיביזה והיא נלקחה ממני, אז החלטתי לכתוב סיכום קצר על התקופה שלי איתה.

לאחר שהחלטתי שהגיע הזמן לעבור מדו"ג לאוטו, לקחתי מהחברה שעבדתי בה אז קורולה ליסינג 2005 לבנה (לא היתה אופציה אחרת). את הקורולה באמת שנאתי. מכוערת, שמנה, עגלה ואוטומטית. אחרי חודשיים נמאס לי והחלטתי לחפש לי רכב שיותר יתאים לצרכים שלי - קטן, ידני, יפה ולא יקר לאחזקה. החזרתי את הקורולה, חזרתי לדו"ג וחיפשתי אוטו. לא הייתי נעול על שום דבר ספציפי, הסתכלתי על 206, פולו, איביזה, פונטו, יאריס TS ולאחר כ 4 חודשים מצאתי אותה:

איביזה 2003 "ספורט", יד 1, 43000 ק"מ. נפגשתי עם הבעלים (בחורה שהכרתי), סגרתי איתה על בדיקה וכו' והעיסקה התבצעה מהר מאוד אחרי זה.

האיביזה מבחינתי היתה הרכב הראשון שלי. לפני זה נהגעתי על רכבים אחרים, אבל זה היה הרכב הראשון שהיה בבעלותי לגמרי. לפני שקניתי אותה, הרבה אנשים הזהירו אותי "סיאט זה לא אמין, אין לה שוק, טיפולים יקרים" וכו'. מבחינתי כרכב ראשון האיביזה לא איכזבה. במשך כל התקופה שהיא אצלי היא טופלה ב"מוסך רון" (לפני זה במרכזי בבני ברק) ובשנתיים שהיא היתה אצלי היא הפגינה אמינות מושלמת. 0 תקלות. הדבר היחידי שקרה איתה היה שנגמר המצבר (המקורי, שהחזיק 5 שנים). הטיפולים לא היו יקרים כלל (טיפול קטן כ 600 שקל, גדול סביב ה 1500 כולל פלאגים ובלמים ועוד כל מיני דברים שעושים ב 60 אלף).

האכזבה היחידה שלי מהאיביזה, היא שלמרות התדמית הספורטיבית, מדובר ברמת גימור בלבד. בשנתיים שהיא אצלי הספקתי ללמוד לא מעט על נהיגה, כולל קורסים של נהיגה מתקדמת וככל שעבר הזמן, יותר ויותר הבנתי שספורטיבית היא ממש לא (אני ממש לא חיפשתי ועדיין לא מחפש אוטו ספורט נטו, אבל קצת רגש מכיוון כלשהו לא היה מזיק).

את האיביזה מכרתי תוך 3 שעות מרגע הפרסום עם 66000 ק"מ (גרתי ממש קרוב לעבודה רוב התקופה שלי איתה) במחיר נמוך בכמה מאות מהמחירון המשוקלל. אני בטוח שיכולתי למכור גם במחירון ואפילו מעל בהתחשב במבול הטלפונים שקיבלתי ברגע שפרסמתי את מודעת המכירה, אבל רציתי להפטר מזה כבר וזהו.

את האיביזה תחליף אלפא מיטו אדומה. גם הפעם התעלמתי מהדיבורים של כולם על אמינות איטלקית וירידת ערך. מה לעשות שמאזדה 3 לא עושה לי את זה (כן, ניסיתי).

אני מקווה שהאלפא תשרת אותה נאמנה וגם תשמח אותי בנהיגה קצת יותר מהאיביזה.

o1_1_1_62361_20090407080444.jpg

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שמאוד נהנת מהאוטו וסהכ הוא שירת אותך בנאמנות.אני מעריך אנשים שהולכים לפי מה שהם מרגישים ולא לפי מה שהעדר מכתיב(אמינות סחירות וכד').יש מכוניות מעבר למשפחתומטיות.

והמיטו שלך תהיה ידנית או סלספיד?

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלחה סיכום וכמו שאני תמיד אומר "סיאט זה סיאט" לוק יפה, למכונית יש רגש שלפי דעתי לא כל מכונית מעניקה את אותו רגש. וסה"כ האוטו הוא מאוד טוב רק מה שהישראלים לא מעריכים, את המותג הזה ונוטים רק לרכבים יפנים או קוראנים לא שיש לי נגדם משהו.

נ.ב אחלה בחירה, של האלפא איזה רמת גימור לקחת? והאם כבר קיבלת כי לפי מה שידוע לי הגיע האונייה.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על המיטו.

דרך אגב, איזה מנוע היה לאיביזה?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי - האם ביצעת נסיעת מבחן על המיטו? אם כן - האם הרגשת משהו מוזר עם ההגה?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלחה סיכום וכמו שאני תמיד אומר "סיאט זה סיאט" לוק יפה, למכונית יש רגש שלפי דעתי לא כל מכונית מעניקה את אותו רגש. וסה"כ האוטו הוא מאוד טוב רק מה שהישראלים לא מעריכים, את המותג הזה ונוטים רק לרכבים יפנים או קוראנים לא שיש לי נגדם משהו.

נ.ב אחלה בחירה, של האלפא איזה רמת גימור לקחת? והאם כבר קיבלת כי לפי מה שידוע לי הגיע האונייה.

יניב

המיטו מגיעה לארץ ברמת הגימור הגבוהה, distinctive, שלה הוספתי את חבילת הספורט שכוללת ג'אנטים 18", ספוילר, מושבי ספורט ועוד כל מיני דברים קטנים. היא אמורה להגיע לארץ בסוף חודש הבא.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי - האם ביצעת נסיעת מבחן על המיטו? אם כן - האם הרגשת משהו מוזר עם ההגה?

ברור שביצעתי נסיעת מבחן על המיטו וגם רשמתי את ההתרשמות פה בפורום. אני לא אוציא מעל 160K בלי לעשות נסיעת מבחן.

כמו שכתבתי בעבר, את הנסיעה עשיתי עם חבר בעל אלפא 147, אף אחד מאיתנו לא הרגיש שום דבר מוזר עם ההגה, אבל הוא בהחלט פחות טוב מההגה ב 147.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט בזבוז של זמן עצבים וכסף.

ב 160 אלף שקל אני קונה דירה בחיפה משכיר אותה ב 2000 שקל לחודש ואז לוקח הלוואה על רכב יחסית חדש בסביבות ה 80 אלף, משלם אותה מהשכירות שאני מקבל, תוך 3 שנים יש לך גם רכב שכבר יהיה שווה 55 אלף וגם דירה ועוד הכנסה יפה של 2000 שקל לחודש.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה נחמדה, מחכים לשמוע התרשמות מהמיטו.

נ.ב. מר כריזמה - מה הקשר לדירה בחיפה עכשיו? כל אחד עושה את השיקולים שלו.

יש אנשים שנוסעים ברכב של 500 אלף שקל ואין להם אפילו כסף לשכירות...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5116 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...