Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פונטו ספיס 2006 או גרנדה 2007 ?

ehudon86
שימו לב! השרשור הזה בן 5505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל חברי הפורום,

אני מעוניין כרגע לקנות רכב וכנראה שהרכב שנסגרתי עליו זה פונטו (לאחר שהייתי נעול על פולו הרבה זמן אבל ראיתי שהן דיי יקרות (עלות הרכב, עלות תחזוק וביטוח)

2 האופציות שיש לי זה הספייס 2006 או הגרנדה 2007, מישהו יכול לספר לי קצת על הרכבים? (מנוע,גיר,תוספות) איזה רכב יותר מומלץ?

אני מחפש רק אוטומט! ורק את הדגמים שמעל 75 כ"ס

האם זה נכון שהגרנדה טובה רק בגיר הידני? והרובוטי יותר בעייתי?

והספייס 2006 זה בערך אותו דגם עוד משנת 98 נראה לי (נראה אותו דבר ) השאלה אם היא משופר בהרבה במנוע וגיר?

אשמח להרבה תגובות,

תודה רבה וחג שמח!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפונטו ספייס הוצגה בשנת 2000 ולא ב 98'.

הגרנדה פונטו הגיעה לארץ בגירסה ידנית או רובוטית, בניגוד לספייס שהגיעה בנוסף עם גיר רציף, שהוא האופצייה העדיפה.

בכל מקרה, התרחק מהדגמים הרובוטיים של הספייס, המתקן הרובוטי לא הפגין אמינות גבוהה במיוחד, ותיקונו יקר להפליא.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה, אז להתרחק גם מהדגמים הרובוטיים של הגרנדה או רק של הספייס?

ושאתה מדבר על הספייס עם התיבת ההילוכים הרציפה זה בעצם מה שכתוב אוטומט? אם הבנתי נכון..

ולסיכום מה שווה יותר לקנות? ספייס או גרנדה אם אני רוצה רק אוטומט, בשכלול של כל הפרמטרים ברכב..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התיבה הרציפה מכונה AUTOMATIC בפונטו ספייס, ואם אתה חייב אוטומטית זו האופצייה העדיפה.

אין לי מושג לגבי אמינות התיבה הרובוטית של הגרנדה פונטו, ואם היא זהה לזו של הפונטו ספייס או הפנדה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה חן.

יש מישהו שהיה לי נסיון עם הרכבים האלו? מאוד חשוב לי לשמוע על אנשים שנמצאים כבר תקופה ארוכה (יחסית) עם הגרנדה ולשמוע קצת עליה.. תצרוכת דלק, הגיר, מנוע (כמה חזקה/חלשה היא) ואם היא עושה בעיות וכמה מאובזרת היא...

כי נראה לי שאוטו כזה שנת 2007 עם מחירון 66 אלף שאפשר להביא אותו בליסנג בכייף ב 50 או פחות זה מחיר מצחיק לשנתון כזה, השאלה האם היא שווה??

מישהו? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. מצטער שאני מקפיץ, פשוט לא הייתה תשובה מלא זמן יחסית

ב. עשיתי חיפוש ולא קראתי על אף אחד שנותן חוות דעת על שימוש דיי ארוך ברכב הנ"ל

דיי מפחיד אותי הגיר הרובוטי של הגרנדה.. לא יודע כמה הוא אמין!!

ומה ההבדל בין אקטיב פלוס לדינמיק?? לא מצאתי שום דבר על זה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר להצטרף לכמה שאלות על הדגמים האלה במקום לפתוח עוד אשכול:

האם כדאי ללכת על הפונטו ספייס 2006 היותר מיושן אבל עם מנוע 16 צילינדרים או על הגרנדה החדשה אבל שבאה רק עם 8 צילינדרים?

סובארו לאגסי 93' נפח 1600

יונדאי אקסנט 2001' נפח 1500

(ובקרוב אוטו חדש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה קשה.

במקומך הייתי עושה סיבוב על גרנדה רובוטית. אם הגיר האוטומטי שלה היה לטעמי היא בהחלט היתה הבחירה שלי. לא כולם מסתדרים עם הגיר הזה למרות שהוא לא נחשב לגרוע במיוחד.

אם לא, הפונטו ספייס 16V עם גיר רציף היא בחירה טובה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה ,תודה!

אם העניין הוא רק מבחינת נוחות זה טוב לשמוע!

כי יותר פחדתי מהעניין של האמינות..

(ובקרוב אוטו חדש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסיון האישי שלי עם התיבה הרציפה חיובי.

לגבי התיבה הרובוטית של הגרנדה - לא יודע, אבל לדעתי מוקדם מדי בכדי לשפוט את אמינותה באופן גורף.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמעט 3 שנים על הכביש.. נראה לי מספיק זמן כדי לדעת אם הרכב אמין (מנוע וגיר)

מבחינת טיב הרכב כדי להיות עם ראש שקט אני נוטה לכיוון הספייס 2006- חזקה יותר אך מיושנת בעיצוב

אבל אם מדברים על עיצוב חיצוני+פנימי ואוטו יותר חדיש (כי הספייס פה מ2001 בערך נראה לי) צריכת דלק מעולה!! אז הגרנדה לוקחת..ועם העובדה שאפשר להביא אותה בליסינג ב 50 אלף לדעתי זה מציאה לאוטו שנת 2007

(ובקרוב אוטו חדש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...