Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה: עלות טיפול והחלפת חלקים , פז'ו 306 XN

izbr1234
שימו לב! השרשור הזה בן 5507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

מדובר במודל 1998

איני מבין גדול בתמחור של החלפת חלקים(ולא ברכב), לא קיבלתי תמחור של החלפת כל רכיב בנפרד אלא את העלות הכוללת

ברכבי הוחלפו - 2 ציריות, וקווי לחץ השמן המובילים אליהם, 2 בלמים אחורים, ו2 משאבות שמן,

ובוצע טיפול 15,000 ק"מ(החלפת פילטרים שמנים.... וכל אילו)

זה בערך מה שנאמר לי ייתכן וטעיתי, אך בגדול זה מה שהוחלף.

סך החשבונית עומדת על 2360 ש"ח.(לא במוסך מורשה)

הפנה אותי קרוב משפחה כך שקשה לי להאמין שיש כאן " עבודה בעיניים" מצד שני טוב לשמוע אנשים מביני עניין.

אשמח לכל מי שיכול לעזור, האם יש מקום לבקש הנחה, או שזה מחיר הוגן לכל הדיעות

תודה רבה

איציק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר כולל מע"מ או לא?

לא ברור לי מהם קוי לחץ שמן לציריות. אין חיה כזו. משאבות שהוחלפו הינן כנראה משאבות ברקס.

עלות ציריות משופצות : כ-350 -400 לאחת.

עלות שיפוץ בלמים אחוריים : כ-500 ש"ח.

עלות פילטרים : כ-100 ש"ח.

שמן : עוד 100 ש"ח.

על זה תוסיף עבודה ומע"מ - לא הכי זול שיש, אבל סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציריה משופצת לדגם כזה בסביבות 300 ש"ח. אולי פחות. למה החליטו להחליף את שתיהן?

נשמע לי יקר להחריד בהנחה והשתמשו בחלקים תחליפיים ואני משלם מחירים טובים מאלה במוסך מורשה על עבודה מקצועית + חלפים מקוריים (שעליהם יש אחריות לשנה - לך אין אחריות בכלל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר כולל מע"מ

הוא הזכיר משהו לגבי השמן הקשור להגה באיזושהיא צורה שהוחלף, לכן איני יודע לנסח זאת במדוייק

אני מבין שזה לא הכי זול.....

הוא החליט להחליף את שניהם כי הוא מצא לנכון

הבעיה שהייתה הרעש הנוראי בעת ביצוע פניות.....אני לא ממש מבין בזה וזה המחיר שכנראה אני משלם....לצערי

תודה בכל זאת לכל העוזרים

מחר שאקח את האוטו אנסה לראות עד כמה אפשר להתמקח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולהלן הפירוט:

-טיפול

-החלפת מצתים

-החלפת שמן ומסנן שמן

-החלפת מסנן אוויר

-פלאשינג מנוע

-החלפת סט סנדלי בלם אחוריים

-החלפת 2 משאבות בלם אופן אחורי ונקוז אויר ממע' בלמים

-החלפת אקס ימין ושמאל(אחריות 6 חודשים)

וכמובן הוחלפו כל הרכיזים הרלוונטיים

בפירוט אגב, כל אקס: 390 ש"ח ללא מע"מ

סה"כ 2300 כולל מע"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הוא מחייב אותך פעם אחת על טיפול ופעם אחת על הח' שמן,פילטרים,מצתים ובלמים? אם כן - אז החיוב כפול.

כמו שאפשר לראות, המחירים שנקבתי קרובים למדי למה שחייבו אותך.

ד"ר סובארו היקר,

כדאי שתפסיק כל הזמן להשמיץ את המוסכים שאינם מורשי יבואן (אין אחריות, אין טיב וכיו"ב). מוסך מורשה יהיה יקר יותר (בצדק גמור, העלויות הן אחרות) ממוסך שאינו מורשה יבואן, לא חובה לרוץ למוסך כזה על כל שטות ולא בטוח שבמוסך מורשה תקבל חלפים טובים יותר בהכרח (הם משתמשים גם בתחליפי).

אתה חוזר על המנטרה שלך כמעט בכל שרשור בו אתה מגיב, תשנה קצת גישה. מילא שאתה מאמין במוסך מורשה וממליץ עליו, אבל סתם ללכלך על מוסכים אחרים שאיןם לך מושג מה טיבם? לא לעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציריה 390 ש"ח (אם זה ללא הרכבה - רק שיפוץ) - קצת יקר.

אבל כל עוד אנחנו לא יודעים את טיב החלפים זה נע בין מחיר טוב , לסביר , לגרוע...

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר,

קודם כל תודה רבה על גילוי המקצועיות והרצון לעזור... אכן צדקת בעלויות,

ממה שאני רואה בניתוח החשבונית המלא שאין חיוב כפול, כ 425 ש"ח עבור עבודה ללא מע"מ

ועבור חלפים: 1568 ש"ח ללא מע"מ

הפירוט המלא: (מחירים ללא מע"מ)

2 חריטת דרמים אחוריים - 76(38 ליח)

סט בלמים- 108

2 משאבות בלם - 196

נוזל בלמים - 30

מסנן שמן - 44

שמן מנוע - 110

2 אום ציר אחורי - 5.3

4 מצתים - 60

2 פחיות מגן - 24

2 אקסים - 780

שמן תה"ל- 80

מחזיר שמן לאקס שמאלי- 25

פלאשינג מנוע - 48

אני לא מבין גדול במחירים, או בטיב החלקים, אבל ייתכן שבטיפול הבא או בטיימינג שהרכב צריך לעבור עוד 5K אולי אחליט לנסות מוסך אחר.

הק"מ עוד על 226K.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב המוסכים ה"רגילים" אין ציוד ייעודי לבדיקת תקלות, אין מחסן עם חלקים זמינים לאוטו הספציפי שלך וכך הלאה.

כתוצאה מכך, הייתי מצפה למחירים נמוכים *משמעותית* בטיפולים.

לגבי מקורי מול תחליפי - כן, יש מוסכים מורשים שמשתמשים בחלקים תחליפיים כדי לחסוך ללקוח כסף. אבל זאת בקשה של הלקוח, לא משהו אוטומטי (בד"כ) של המוסך.

לפי מה שרואים כאן - הבנאדם קיבל חלקים תחליפיים (כנראה) ושילם על עבודה מחירים דומים או אולי גבוהים מאלה של מוסך מורשה.

מה שמעניין בסופו של דבר כשאתה הולך למוסך רגיל ולא למורשה זה המחיר.

מעבר למקצועיות המוסך (ומוסכים חאפרים יש גם מורשים, ראה ערך מוסך גזית בחיפה), עניין המחיר משחק תפקיד עיקרי.

אם הבנאדם מוותר על המקוריות של החלקים ומוותר על אחריות יבואן לתיקון (אני לא מדבר על מקצועיות עבודה כדי לא להכפיש אף אחד) - אז רצוי מאוד שזה ישתקף במחיר זול משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...