Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורות דולקים רק באורות גבוהים.. מה עושים?

room100
שימו לב! השרשור הזה בן 5520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי פיג'ו 306 מודל 98 שמורה היטב. משום מה לפתע באמצע הנסיעה האורות הנמוכים לא הגיבו ורק אם אני מעלה לאורות גבוהים - הפנסים נדלקים (על גבוה).

מהי הבעיה? האם היא מחייבת הליכה למקצוען או שניתן לפותרה בכוחות עצמי?

תודה

אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או ידית אורות, או שתי נורות שרופות.

באם ידית אורות, אתה יכול לרכוש ידית אורות חליפית, שהיא בעצם כנראה גם מקורית ,מתוצרת VALEO , במחיר מופחת ממחירה אצל מוסכי היבואן.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבירות מאוד נמוכה שנשרפו 2 מנורות או 2 הסלילים שבמנורות האחראים על האור הנמוך (תלוי בסוג מנורות שיש לך), אבל בדוק זאת לפני החלפת הידית.

VW Passat V6 2.8 L 4Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי קרתה אותה תקלה, אבל הפוך. ללא אורות דרך.

הפיתרון: בית פיוזים הותך. הוחלף במסגרת אחריות על החלק (הוחלף גם חודשיים לפני זה).

לפני שכולם קופצים ואומרים "ידית, ידית", ראוי היה לקבל אבחון מקצועי במוסך מורשה שיש לו את היכולת והכלים לדעת מה התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקלה כזו לא צריך מוסך דוקטור, צריך חשמלאי.

הייתי לי אותה בעיה בדיוק לפני כמה חודשים - התחממות וקצר של החוטים האחראים לתאורת הדרך בידית.

החוטים נעקפו והכל עובד כמו שצריך.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה יש לו שם נורות H4, זאת אומרת נורה אחת שהיא גם אור דרך רגיל וגם אור גבוהה כך שקשה לי להאמין שהנורה יכולה לתת אור גבוהה בלבד (במיוחד אם מדובר בשתי הנורות יחד).

כמו שנאמר, הידית היא בסבירות גבוהה הבעיה. ניתן לפרק את הידית ולגרז את המכלול הפנימי שלה ובכלל לראות שלא נשבר שם משהו.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים הצבאיים הבעיה נפוצה ומחליפים ממסר והכל מסתדר.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5520 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...