Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ -שברולט אופטרה 2006 מהשכרה

DJ_VAKNIN
שימו לב! השרשור הזה בן 5509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך חוות דעת...

אני רוצה לקנות רכב והתעניינתי ברכב מהשכרה-שברולט אופטרה שנת 2006 ,1600 סמ"ק.

הרכב חיצונית ופנימית במצב מעולה,מרווח ויפה מאוד,ובנוסף מתחייבים בבדיקה על שסי+גיר+מנוע,

ואני מקבל אחריות על גיר+מנוע לשנה.

רציתי לשאול את דעתכם בנושא,ואם מישהו שמכיר את הרכב הנ"ל אישית יכול לתת לי חוות דעת מבחינת עלות אחזקה,מהירות,צריכת דלק ועוד...

תודה רבה ושבת שלום!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות סבירה, צריכת דלק גבוהה, מעבר לזה הרכב ממוצע ואפור מאוד, מבוסס על דגם של דייהו בכלל. לא הייתי מתקרב.

סתם לידע כללי...מה זה אומר צריכת דלק גבוהה (אחד לכמה)??

ומאיפה אתה יודע את הנתונים האלה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון, ממבחנים. וכמעט שכחתי - הרכב גם לא בטיחותי כ"כ.

האופטרה לא נחשב לרכב מוצלח, נקודה.

לא זוכר מה היצרן טוען, אבל בפועל מדובר בכ-1:7 שזה די הרבה יחסית ל-1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון, ממבחנים. וכמעט שכחתי - הרכב גם לא בטיחותי כ"כ.

האופטרה לא נחשב לרכב מוצלח, נקודה.

לא זוכר מה היצרן טוען, אבל בפועל מדובר בכ-1:7 שזה די הרבה יחסית ל-1.6

תודה על התשובה אבל אפשר לפרט טיפה...?? זה יותר מדי כללי!!!

חשוב לי מאוד מבחינת מהירות של הרכב...

צריכת הדלק שרשמת זה ממבחנים???

ועוד שאלה קטנה-מכיוון שהרכב מהשכרה יהיה לי בעיה למכור אותו לאחר מכן?? (בעיקרון אני רוצה להחזיק את הרכב 3 שנים לפחות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה אבל אפשר לפרט טיפה...?? זה יותר מדי כללי!!!

חשוב לי מאוד מבחינת מהירות של הרכב...

צריכת הדלק שרשמת זה ממבחנים???

ועוד שאלה קטנה-מכיוון שהרכב מהשכרה יהיה לי בעיה למכור אותו לאחר מכן?? (בעיקרון אני רוצה להחזיק את הרכב 3 שנים לפחות)

נסעתי על רכב הנ"ל במשך שבועיים כרכב חליפי בליסינג.

מבחינת צריכת דלק הוא עשה לי 1:10 בממוצע כאשר על אותו מסלול נסיעה מאזדה 3 עשתה 1:12 (ליטר ל- 12 ק"מ).

האם זה משמעותי או לא, תלוי בקילומטראז' השנתי שאתה מתכוון לנסוע.

לגבי המנוע, הוא רועש ומחוספס, אבל בסופו של דבר עושה את העבודה.

יש לו ותהיה לו ירידת ערך מאוד גבוהה בגלל המוניטין של דיהו, סליחה, שברולט.

כשתרצה למכור את הרכב, תצטרך להוריד משמעותית מהמחירון שגם כך יהיה נמוך מאוד.

אם תקנה עכשיו את הרכב בהנחה של 30-40% וכשתרצה למכור אותו תוריד את אותו אחוז מהמחירון, כנראה שלא תהיה לך בעיה למכור את הרכב, כי מחירו בעוד 3 שנים יהיה בסביבות 20K ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על רכב הנ"ל במשך שבועיים כרכב חליפי בליסינג.

מבחינת צריכת דלק הוא עשה לי 1:10 בממוצע כאשר על אותו מסלול נסיעה מאזדה 3 עשתה 1:12 (ליטר ל- 12 ק"מ).

האם זה משמעותי או לא, תלוי בקילומטראז' השנתי שאתה מתכוון לנסוע.

לגבי המנוע, הוא רועש ומחוספס, אבל בסופו של דבר עושה את העבודה.

יש לו ותהיה לו ירידת ערך מאוד גבוהה בגלל המוניטין של דיהו, סליחה, שברולט.

כשתרצה למכור את הרכב, תצטרך להוריד משמעותית מהמחירון שגם כך יהיה נמוך מאוד.

אם תקנה עכשיו את הרכב בהנחה של 30-40% וכשתרצה למכור אותו תוריד את אותו אחוז מהמחירון, כנראה שלא תהיה לך בעיה למכור את הרכב, כי מחירו בעוד 3 שנים יהיה בסביבות 20K ש"ח.

תודה רבה על התשובה!!

מחירון הרכב כרגע הוא 62000-כאשר הוא הוצע לי ב-44000 ש"ח מחיר ראשון (30 אחוז הורדה ויש על מה להתווכח)

אני מאמין שאני יחזיק אותו לפחות בין 3 ל-4 שנים.

סלח לי רק על הבורות לא הבנתי למה אתה אומר שלא תהייה בעיהלמכור אותו בעוד כ-3 שנים בערך?? (מכוניות במחירים האלו "עפים"??)

בכמה הייתם ממליצים לי לקחת אותו??? (חשוב לציין שאני בחור צעיר שקונה אוטו ראשון שלו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה!!

מחירון הרכב כרגע הוא 62000-כאשר הוא הוצע לי ב-44000 ש"ח מחיר ראשון (30 אחוז הורדה ויש על מה להתווכח)

אני מאמין שאני יחזיק אותו לפחות בין 3 ל-4 שנים.

סלח לי רק על הבורות לא הבנתי למה אתה אומר שלא תהייה בעיהלמכור אותו בעוד כ-3 שנים בערך?? (מכוניות במחירים האלו "עפים"??)

בכמה הייתם ממליצים לי לקחת אותו??? (חשוב לציין שאני בחור צעיר שקונה אוטו ראשון שלו)

אני הייתי רוכש את הרכב רק בלא פחות מ-40% מתחת למחירון, כלומר בסביבות 37K ש"ח (62K פחות 40%).

בעוד 4 שנים המחירון שלו יהיה בסביבות 20-25K ש"ח. נהיה אופטימיים ונקח לדוגמא את 25K ש"ח. במחיר הזה יהיה לך מאוד קשה או אפילו בלתי אפשרי למכור את הרכב בגלל ההשכרה.

לכן אם תוריד אז את אותם 40% שקיבלת בעת הרכישה, כלומר תרצה למכור את הרכב ב- 15K ש"ח (25K פחות 40%) , לא נראה לי שתהיה לך בעיה למכור אותו במחיר הנ"ל.

שים לב שהורדת 40% עכשיו ו-40% בעוד 4 שנים זה לא אותו סכום...

אם נסכם, נקבל שאם תוכל לקנות היום את הרכב ב- 37K ש"ח ולמכור אותו בעוד 4 שנים ב- 15K ש"ח, אתה מפסיד על ירידת ערך 22K ש"ח, כלומר 5.5K ש"ח שנתי.

עכשיו אתה צריך להחליט האם זה הרבה מדי בשבילך או מעט מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי דווקא מיותר לחשוב ולנבא מה יהיה עוד כמה שנים - השאלה היא האם הרכב עונה על הדרישות שלך כרגע.

בסכום הזה אני בכלל הייתי מחפש דגם שמור של האלמרה המצויינת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...