Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[סיטרואן C5 2005] שמשה קדמית הוחלפה, עכשיו תקלות

omri75
שימו לב! השרשור הזה בן 5155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, השמשה המקורית נסדקה והוחלפה ע"י החברת ביטוח

עד פה הכל טוב, עכשיו למרות שהשמשה נראית זהה לחלוטין, כולל נקודות שחורות בדיוק בקודמת, מחשב הרכב פולט תקלה:

PULIE LIMONSITE - rain sensor to windscreen adaption not possible!

PERMANENT FAULT

והמגבים עובדים לסרוגין, גם ללא מים על השמשה.

משיחה קצרצרה עם החברה, נודע לי שאין שום סיכוי, ששום שמשה בעולם - לא תתאים מלבד זו המקורית, המיוצרת על ידי SAINT GOBAIN

מה עושים במקרה כזה? , יש טעם לפנות בכלל לזגג הביטוח? לוותר על הפונקציה של המגבים ולהשאיר את התקלה כפי שהיא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחלט לא לוותר למה להפסיד משהו שקיים ברכב, אתה משלם ביטוח בדיוק בשביל הדברים הללו.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם חיברו את החיישן ?

אגב, נתקלתי בהמון מקרים שהחליפו שמשות ולאחר מכן החיישן פשוט לא עבד. לא ברור לי אם נגרם נזק לחיישן בזמן הפירוק או שהשמשה עצמה לא תואמת ב 100% לתנאים של שמשה מקורית. חיישן חדש, אגב, לא עולה המון כסף (כמדומני סדר גודל של 200-300 שח) אבל הפירוק וההרכבה של החיישן הנוכחי עלול להיות בעייתי לפעמים.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, מחר אני יהיה יותר חכם היום כבר סגור. בבוקר אבקש מהמוסך שלי לשלוח לי בפקס עם לוגו חברה של פיגו-סיטרואן בכתב, ששמשה זו איננה מתאימה לרכב.

מצד אחד אמרתי כמה כבר גרוע יכול להיות, אז לא יהיה מגבים ותשאר תקלה גם ככה הם ינסו להתנער .

הרי אין פה השתתפות עצמית של 3000 שקל

זה בלי השתתפות. כי הם מבטחים דרך אילן זגגות או משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לוותר זה קל להגיד, אבל תבדוק עם סוכן הביטוח שלך אם אכן מגיע לך שמשה מקורית, תמיד יש את השורות הקטנות בפוליסה שמציינות שבמקרה של אז החברה תטפל לפי זגג הסדר.

אם יש לך מקיף אז אתה חייב לקבל רק את החלק המקורי מבלי לתבוע את הפוליסה.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי איציק, חיברו את החיישן, העבירו את המסגרת פלסטיק הלבנה קומפלט לשמשה החדשה, החיישן מפעיל ומכבה את האורות ללא בעיה

אך לא כך המגבים

איש הדאיגנוסטיקה אמר לי שכבר היו אצלו 5 כאלה, החליף חיישנים - כלום לא עזר, רק שמשה מקורית (2560 שקל לפני מעמ למי שמתעניין) פותרת את הבעיה

ובוודאי שיש מקיף מלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא צריך לעניין את בעל הרכב, הוא משלם ביטוח בכדי לקבל שירות מלא בזמן אמת, העניין לא יהיה קל אבל מניסיון עם בעיה דומה בשמשה של הרכב הדבר ניתן.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בקיא ברזי החוק בעניין הזה אבל בטוח שיש "קלף" חזק לחברת הביטוח בשביל לשם חלק תחליפי וזול (סעיף בפוליסה שמאשר להם לשים חלק תחליפי זול) - אבל אני בטוח שגם הלקוח יכול למצוא "קלף" חזק אחר (על משקל דין "השבת מצב לקדמותו"). דבר אחד בטוח: קל זה לא הולך להיות, הם החליפו שמשות כאלה והם בטוח מודעים לבעיה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה איציק

אני לא הולך לשבור את הראש יותר מידי, השמשה הוחלפה ויש טסט לעשות אוטוטו, אני יעשה מחר כמה טלפונים

אם לא יסתדר,

אני מוציא מכתב רשמי ממוסך מורשה פיגו סיטרואן, ומגיש תביעה.

אומנם תחליפי זה טוב ויפה, ואתה יודע מה? השמשה דווקא לא רעה בכלל כמעט כמו מקורי!!

אבל , היא איננה מתאימה לרכב הזה \ לחיישן הזה

לפני זה החיישן עבד, אגב בתור אחד שעובד עם הרכבים האלה יום יום, לרכב הנל יש FAULTS LOGGING , יש לי תאריך מדויק,שעה וק"מ בה הופיעה התקלה לראשונה (רמז - בדיוק באותו רגע הוחלפה שמשה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ארנון, תודה על התגובה

החלק הנל פורק מהשמשה המקורית (שתי חתיכות גומי, אחת לבנה נדמה לי ואחת שחורה) והודבק לחדשה באותו מקום

מה שכן - הסתכלתי עכשיו ואכן יש בועות אוויר איפה שהחיישן

איך יוצאים מיזה אני לא יודע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעיון בספרות טכנית של רנו (קליאו ספורט 2003 עם חיישן אורות וגשם שהייתה לי):

ישנה משחה מיוחדת שצריך למרוח (אינני זוכר בדיוק איך נקראת) על מנת שהחיישן יעבוד תקין.

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5155 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...