Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורית EPC נדלקת ואי אפשר לתת גז- סיאט איביזה 2005 ידנית 1.4

amitayat
שימו לב! השרשור הזה בן 5539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לפני 3 שבועות נדלקה לי נורית EPC ברכב ובאותו רגע כמעט ולא יכולתי לתת גז (כאילו ירד לחץ בדוושת הגז) , לאחר שכיביתי את הרכב והדלקתי שוב הנורית נעלמה והכל חזר לקדמותו , ומאז פעם בשבוע בערך באמצע נסיעה קורה לי אותו דבר אני עוצר בצד מכבה ומדליק והכל חוזר כרגיל , מישהו יודע מה הבעיה ואיך פותרים אותה .

הרכב : סיאט איביזה מודל 2005 דגם STELLA ידנית 1.4 .

תודה רבה ואשמח אם תוכלי לעזור לי בהקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עת מופיעה נורית תקלה, אין מנוס מחיבור סקנר מתאים לשקע הדיאגנוסטיקה ברכב, זאת לצורך שליפת קוד תקלה והתייחסות מתאימה אליה.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

הבעיה נגרמת בדרך כלל מכיול לקוי של מצערת המנוע,

עליך להיכנס למוסך שמכיר את הרכב ולבצע ניקוי וכיול של מצערת המנוע .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אבא שלי עבר הרפתקה דומה עם קורדובה 2004 1400 אוטומט. לא בדיוק הבנתי ממנו מה היה החלק עם הבעיה אני רק זוכר שהחלק עלה 18 שקל במורשה צמפיון שצמוד לאולם תצוגה בב"ש. משהו עגול עם פיה קצרה שיושב על צינור אויר כלשהו, אני חושב שמדובר במסנן שיושב בקצה צינור נשם, אם יש מסנן כזה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...