Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת רכב מסוג פיאט גרנדה פונטו

QUAD-X
שימו לב! השרשור הזה בן 5534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי במקרה דרך אחד המשתמשים פה בפורום את הרכב הזה, ואני אישית מאוד אהבתי את הצורה שלו - עם מחיר מעולה.

אני בן 17 וחצי, נהג צעיר, ואני יעדכן ויגיד, אבא שלי מחפש אותו עם אחזקה זולה, עם זאת, אוטו אמין שאני לא יצטרך לבקר במוסך יותר ממה שצריך במכונית סטנדרטית.

עכשיו אם תוכלו לעזור לי,

1.מה דעתכם על הפיאט גרנדה פונטו?

2.האם למרות נפח המנוע 1250 - 1450, יש לה ביצועים טובים?

3.מה בנוגע לכוח שלה?

4.צריכת הדלק שלה גבוהה \ נמוכה?

5.האם עלות הטיפולים והתיקונים שלה גבוהה \ נמוכה (חשוב לי)?

6.האם עלויות החלפים (גיר וכו') גבוהות?

7.משהו מאוד חשוב לי, אמינות האוטו, האם הוא נחשב לרכב אמין?

אגב קראתי עכשיו בפוסט אחר שהאוטו חסר איבזור, בעל ביצועים יירודים, האם זה נכון?

אני אודה לכם מאוד אם תענו לי השאלות,

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1. עיצוב יפה ורכב בטיחותי. זהו.

2. אין לה ביצועים טובים.

3. מדובר ברכב החלש ביותר בקטגוריה. 77 כ"ס, 1368 סמ"ק, 8 שסת', מומנט 11.7 קג"מ, תאוצה 0-100 ב- 13.2 שניות.

4. צריכת דלק מוצעת של 16.4 ק"מ/ליטר, נחשב נמוך וחסכוני.

5. עלות טיפולים ממוצעת בהחלט בקטגוריה.

6. עלויות חלפים ממוצעות, בעיניין הגיר הוא עולה עשרות אלפי שקלים (גיר רובוטי). כעת בפורום הטכני בנוגע לפונטו ספייס התפרסמה שאלה בנוגע להרס גיר- ורוצים על תיקונו 11,000 ש"ח.

7. בגדול- רכב אמין, קח בחשבון שהוא יחסית רכב חדש ולכן אי אפשר לקבוע באופן חד משמעי, מה גם שרוב המוחלט של הרכבים נמכר לליסינג.

הרכב אכן בעל חוסר אבזור וביצועים ירודים, אך הכל יחסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב עם ביצועים סבירים ונהיגה מהנה, הייתי ממליץ לך לבדוק את המאזדה 2, הסוזוקי סוויפט, או הסקודה פאביה החדשות.

כנס לסוכנויות, תתרשם, בצע נסיעת מבחן ותחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב עם ביצועים סבירים ונהיגה מהנה, הייתי ממליץ לך לבדוק את המאזדה 2, הסוזוקי סוויפט, או הסקודה פאביה החדשות.

כנס לסוכנויות, תתרשם, בצע נסיעת מבחן ותחליט.

סקודה פאביה אמרו לי להתרחק,

סוזוקי סוויפט איך היא מבחינת ביצועים?

והמאזדה 2 יקרה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שאני מכיר את האוטו הזה אבל יש לי שאלה,

שמעתי שהפיאט גרנדה פונטו זה האוטו שהציל את פיאט העולמית מפשיטת רגל גרם לעליה רבה במכירות באירופה וגרם לה להיות חברה רווחית, ממש הגדירו אותה כהצלחה גדולה לפיאט,אם זה ככה בעולם למה הדעות בארץ על האוטו כאלה שליליות ואני לא מדבר רק על אחד שאומר את זה אלה פשוט על מלא אנשים אני אישית חושב שזה הסטיגמה שנוצרה לפיאט בארץ (חברה לא אמינה מתקלקל תמיד עם מנועים וחלשים) נכון שיש לו 77 כ"ס אבל לאוטו ששוקל כמו הגרנדה זה בסדר גמור (אף אוטו בקבוצה לא מטוס אפילו לא קרוב ואם היא מאיצה תוך 13 שניות ומאזדה תוך 12 וחצי שניות מה זה אומר המאזדה מטוס היא טובה יותר?)

5 כוכבי בטיחות,אחת החסכוניות אוטו ממש שווה אבל בכל מקרה לא שווה לקנות בארץ פיאט אחרי חודש היא תהיה שווה 30 שקל

מיצובישי לנסר 09 שחורה 143 כ"ס

פיאט בראבו 98 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל אסטרה מאז ומתמיד הצ'בק. בדור הראשון והשני הייתי גם גרסת סדאן בארץ בדור הנוכחי לא מייבאים לארץ את הסדאן.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי שהפיאט גרנדה פונטו זה האוטו שהציל את פיאט העולמית מפשיטת רגל גרם לעליה רבה במכירות באירופה וגרם לה להיות חברה רווחית, ממש הגדירו אותה כהצלחה גדולה לפיאט,אם זה ככה בעולם למה הדעות בארץ על האוטו כאלה שליליות ואני לא מדבר רק על אחד שאומר את זה אלה פשוט על מלא אנשים אני אישית חושב שזה הסטיגמה שנוצרה לפיאט בארץ (חברה לא אמינה מתקלקל תמיד עם מנועים וחלשים) נכון שיש לו 77 כ"ס אבל לאוטו ששוקל כמו הגרנדה זה בסדר גמור (אף אוטו בקבוצה לא מטוס אפילו לא קרוב ואם היא מאיצה תוך 13 שניות ומאזדה תוך 12 וחצי שניות מה זה אומר המאזדה מטוס היא טובה יותר?)

5 כוכבי בטיחות,אחת החסכוניות אוטו ממש שווה אבל בכל מקרה לא שווה לקנות בארץ פיאט אחרי חודש היא תהיה שווה 30 שקל

זה לא הסטיגמה.

הפונטו החדשה היא מכונית מצויינת, אבל היבואן בארץ דואג לשווק אותה עם אבזור נמוך, וללא אפשרות להזמין אבזור לפי בקשת הלקוח. זו הבעיה של הרכב בארץ.

לפותח השרשור. הפאביה היא מכונית מעולה הנותנת תמורה מצויינת לכסף. עכשיו עם שיווק האיביזה החדשה, הנחותה ממנה באבזור, היא עוד יותר הופכת לעסקה משתלמת.

אם אינני טועה, הסוויפט החדשה אינה מגיעה עם בקרת יציבות (ESP), שים לב לזה אם זה חשוב לך.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גראנדה פונטו אכן הצילה את פיאט (הסיפור הזה חוזר על עצמו כבר מס' פעמים, כלומר גם לפני הצגת האונו, פיאט הייתה על סף פשיטת רגל, ואונו הצליחה והרימה את החברה)

גראנדה פונטו מצליחה באירופה, כי דרישות השוק שם שונות, קונים בעיקר מכוניות ידניות, מוצג שם כל ליין המנועים ורמות האיבזור.

לגראנדה פונטו יש מנועי דיזל מצויינים, חזקים וחסכוניים (אף אחד מהם לא מגיע לארץ), וזה מה שהולך באירופה, בשילוב עם גיר ידני.

מי שקונה שם מנוע בנזין (שיותר חלש מדיזל בכל מקרה), מחפש גם כן חיסכון בדלק, ולא נפח 1600 ו120 כ"ס במכונית סופר מיני.

בארץ הדרישות שונות, היבואן, בשביל להציע מחיר נמוך, מביא מכאן רק רמות איבזור בסיסיות, ולכן הרכב לא נמכר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני רואה פאביה הדבר הראשון שעולה לי בראש זה מונית וזה הדבר האחרון שאני רוצה שיחשבו עלי.

מהפונטו אני יורד.

חשבתי אולי אופל אסטרה ואז הבנתי שמדובר באחזקה יקרה.

בקיצור אני בבעיה.

הצעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעות? יש כמה 8)

אם אני לא טועה אז אתמול חיפשת רכב ב- 60 אלף ש"ח. אם כך הדיון בגרנדה פונטו נראה לי טיפה מיותר. את הזורק

שמות של רכבים באוויר כשהם מתובלים בלא מעט שטויות (פאביה החדשה "מונית"???:shock:, ביצועים- אתה באמת תבדיל בין 11 ל-12 שניות של האצה ל 100?)

כנס ללוח yad2, תגביל את הסכום ב-60 מלמעלה ו-45 מלמטה, את השנים וכו'.

מתוך הרכבים שתקבל תסנן את ה-5 שהכי נראים לך ותריץ עליהם חיפוש בפורום זה (או כל פורום אחר שנראה לך).

על ה-3 שישארו- תפתח שרשור וננסה לעזור משם.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני רואה פאביה הדבר הראשון שעולה לי בראש זה מונית וזה הדבר האחרון שאני רוצה שיחשבו עלי.

מהפונטו אני יורד.

חשבתי אולי אופל אסטרה ואז הבנתי שמדובר באחזקה יקרה.

בקיצור אני בבעיה.

הצעות?

אני יגיד לך את האמת גם אני ששמעתי לראשונה את השם סקודה פאביה היתי בטוח שזה איזשהו מונית

אבל אתה טועה בגדול תכנס ותיראה תמונות של פאביה החדשה היא ממש יפה מאוד מזכירה מיני קופר עם גג בצבעים שונים

ממש אבל ממש לא מזכיר מונית! אני ממליץ לך לחשוב שוב על תשכח שמתחת לסמל זה פולקסווגן (איכות אמינות וכו')

מיצובישי לנסר 09 שחורה 143 כ"ס

פיאט בראבו 98 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. עיצוב יפה ורכב בטיחותי. זהו.

2. אין לה ביצועים טובים.

3. מדובר ברכב החלש ביותר בקטגוריה. 77 כ"ס, 1368 סמ"ק, 8 שסת', מומנט 11.7 קג"מ, תאוצה 0-100 ב- 13.2 שניות.

4. צריכת דלק מוצעת של 16.4 ק"מ/ליטר, נחשב נמוך וחסכוני.

5. עלות טיפולים ממוצעת בהחלט בקטגוריה.

6. עלויות חלפים ממוצעות, בעיניין הגיר הוא עולה עשרות אלפי שקלים (גיר רובוטי). כעת בפורום הטכני בנוגע לפונטו ספייס התפרסמה שאלה בנוגע להרס גיר- ורוצים על תיקונו 11,000 ש"ח.

7. בגדול- רכב אמין, קח בחשבון שהוא יחסית רכב חדש ולכן אי אפשר לקבוע באופן חד משמעי, מה גם שרוב המוחלט של הרכבים נמכר לליסינג.

הרכב אכן בעל חוסר אבזור וביצועים ירודים, אך הכל יחסי.

תגיד, יש לך משהו אישי נגד הגרנדה-פונטו ? אתה כועס עליהם שלא התייחסו אלייך באולם התצוגה ?

מה זה "אין לה ביצועים טובים" - ביחס למה, לפאביה שלך או לפאררי ?

"צריכת דלק" - מאיפה הנתון הזה, בדקת ?

"גיר עולה עשרות אלפי שקלים" - מה הקשר בין דיון בטכני על פונטו ספייס!! לבין הגרנדה-פונטו ? בדקת כמה עולה בגיר בפאביה שלך ?. אתה יודע על בעיית אמינות בגירים של פיאט כי אם כן ספר לנו ואם לא תפסיק כבר להציף בשטויות חסרות בסיס שמראות רק על חוסר ידע וחוסר הבנה וסתם הוספה של מידע לא קשור.

"יחסית רכב חדש" - הרכב נמכר כבר סביבות 3 שנים! זה נקרא חדש ?. יש לי חדשות בשבילך, הפאביה שלך יחסית חדשה, הגרנדה-פונטו כבר די מוכרת. הקביעה שלך ממש תמוהה.

"הרכב אכן בעל חוסר אבזור וביצועים ירודים" - אבזור ? מה זה ? אתה קונה רכב חדש בשביל מראות בצבע הרכב ? אולי כן, אבל יש גם הרבה דברים מעבר.

אתה מדבר על הגרנדה כאילו זו איזו עגלה שצריך לצאת ולדחוף אותה ואני בכלל לא יודע כמה נהגת ברכב בעצמך ולאיזה מרחק !

אני לא אומר שהגרנדה היא מעולה אבל אתה מצייר תמונה מאוד רעה על הרכב ונותן להבין כאילו שאתה ממש מכיר את הרכב ואני טוען שרוב המידע שלך הוא משמועות ונובע מכעס על היחס שקיבלת מהיבואן.

קבל את זה כביקורת בונה ולא כמשהו אישי !!!

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יגיד לך את האמת גם אני ששמעתי לראשונה את השם סקודה פאביה היתי בטוח שזה איזשהו מונית

אבל אתה טועה בגדול תכנס ותיראה תמונות של פאביה החדשה היא ממש יפה מאוד מזכירה מיני קופר עם גג בצבעים שונים

ממש אבל ממש לא מזכיר מונית! אני ממליץ לך לחשוב שוב על תשכח שמתחת לסמל זה פולקסווגן (איכות אמינות וכו')

יקר לי מידי אין יד שניה של הפאביות החדשות תחת לוח סוכניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...