Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט קוואליר, למה קשה למצוא אחת ידנית? [כותרת נערכה]

HEBO
שימו לב! השרשור הזה בן 5545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדוע לא מצוי הרבה על הכבישים רכב מסוג שברולט קוואליר אים גיר ידני?

יש "מחלות" ידועות בדגם הידני?

אפשר לקבל קצת פרטים על הרכב הידני?

כמה הילוכים יש לו, במה הוא שונה מהאוטומט וכד'?

על הדרך, איזה "מחלות" ידועות יש לקוואליר האוטומט?

תודה מראש.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאותה סיבה שחוץ ממכוניות שמגיעות רק עם גיר ידני, כמעט שום רכב אחר לא מצוי הרבה על הכביש עם גיר ידני.

מי שהולך לקנות רכב חדש, ב95% מהמקרים - מעדיף אוטומט.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הרוכשים של האמריקאיות מאז ומעולם העדיפו אותם אוטומטיות.

בארה"ב גם המכוניות ספורט נמכרות עם גיר אוטומטי

לא ידוע על מחלות מסוימות לקוואליר...פרט למחלות של ערסים שבטוחים שקוואליר קופה זה רכב ספורט.

והשלדה של הרכב עצמו מיושנת (של אופל אסקונה)

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע לא מצוי הרבה על הכבישים רכב מסוג שברולט קוואליר אים גיר ידני?

יש "מחלות" ידועות בדגם הידני?

אפשר לקבל קצת פרטים על הרכב הידני?

צהריים טובים! אין הרבה שברולט קוואליר ידניות מאותה סיבה שאין רכבים ידניים מדגמים אחרים-"העם בחר אוטומט"!

לגבי הקוואליר באופן כללי מדובר בתשובה האמריקאית לרכב משפחתי "קטן",לארץ הגיעו דגמי דגמי קוואליר שהרכבתם נעשתה במקסיקו ונעשה שימוש בפלסטיקה זולה ובעיות חשמל מעצבנות(ניתן לראות כיום הרבה דשבורדים עם סדקים ואצלי ברכב הוחלף

אלטרנטור פעמיים בשנתיים וחצי האחרונות)-שלדת הרכב מיושנת ובמהירויות גבוהות הרכב מאבד אחיזה ,במבחן ריסוק קיבלה כוכב אחד...- עד כאן המשותף לכל הדגמים שיוצרו בערך עד שנת 2000.

גיר אוטומט: עד שנת 96 יוצר גיר בעל 3 מהלכים -מה שיצר רכב עגלה . משנת 97 בוצע שיפור ל4 מהלכים( מאוד משמעותי).בסביבות ה115 כ"ס.

גיר ידני: לא הובאו הרבה לארץ אבל ניתן למצוא בחיפוש מעמיק, לרכב יש 5 הילוכים ויצא מהמפעל עם 130-135 כ"ס באמתחתו(אם אני לא טועה).

לקוואליר יש מראה ספורטיבי ויש קיטים שיגרמו לו להראות לא רע בכלל,אבל מי שמתיימר לעשות ממנו רכב ספורט שוגה בגדול!!

השלדה שלו לא בנוייה לכך!

החלפת טמבון והדבקת מדבקות לא מעלות אותו למסלול! זה רכב משפחתי שנראה טוב ונסחר כיום בזול.

לפני שנה וחצי חיפשתי רכב שישמש אותי כסטודנט ,הבחירות שלי היו : פורד אסקורט ,סובארו גראנד לאונה 94 ,קורסיקה,קוואליר ידנית. לאחר 3 שבועות חיפושים מצאתי קוואליר ידנית שמורה- אחלה בחירה בכלום כסף!

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה למצוא אחת ידנית מהסיבה שאנשים מעדיפים אוטומטיות לא ידוע לי על שום בעיה בגיר הרגיל של הרכב הנ"ל,

אני אישית מעדיף גיר רגיל בכל מצב.

ALFA ROMEO MITO 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור "אוהד" של רכבים אמריקאיים ובעלים של קאווליר 99 המחלה היחידה שאני מצאתי חוץ מאלטרנטור וסדקים בדשבורד היא התמכרות :lol:

לגבי גיר ידני לדעתי רק בשנתון 95 או 96 תוכל למצוא.

האחרונה שראיתי למכירה ידנית היתה בשד' בן גוריון בהרצליה. עמדה המון זמן עם שלט. שווה לבדוק.

בו בטח ליבי ונעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור "אוהד" של רכבים אמריקאיים ובעלים של קאווליר 99 המחלה היחידה שאני מצאתי חוץ מאלטרנטור וסדקים בדשבורד היא התמכרות :lol:

לגבי גיר ידני לדעתי רק בשנתון 95 או 96 תוכל למצוא.

האחרונה שראיתי למכירה ידנית היתה בשד' בן גוריון בהרצליה. עמדה המון זמן עם שלט. שווה לבדוק.

איפו בבן גוריון?

באזור השווארמה של חיים?

תודה על התגובות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לנהוג מעט על קוואליר 98', אוט'.

למנוע 2400 סמ"ק יש, לפחות על הנייר, 150 כ"ס.

לרכב אכן היה דשבורד סדוק בגלל תיקון אצל בעל מקצוע חובבני.

בהחלט לא ספורטיבי, ואני אומר את זה כשהדבר האחרון שחיפשתי אז היה נהיגה ספורטיבית. הרכב פשוט לא הרגיש בטוח בסיבובים.

למרות זאת הרכב לא היה עגלתי כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...