Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול שנתי ליאריס שבקושי נוסעת

morray
שימו לב! השרשור הזה בן 5550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי טויוטה יאריס שעושה בממוצע כ 1500 ק"מ בשנה. לאשתי יש רכב חברה, ואני מחוייב להחזיק רכב בגלל העבודה (אחזקת רכב), כך שרוב הזמן הרכב עומד בחנייה. את האוטו קניתי מאבא שלי לפני שנה וחצי עם 88000 ק"מ.

מה לעשות, וכל שנה צריך לעשות טיפול, ואני כמו אזרח ממושמע הולך למוסך. שנה שעברה הלכתי למוסך מורשה של האחים קצב בחולון, לעשות טיפול 90 אלף (למרות שעברתי רק 88). בטיפול החליפו לי:

1. שמן מנוע 03W01

2. מסנן שמן

3. נוזל קירור טויוטה

4. מסנן מזגן יאריס

5. אטם פקק ריקון שמן

6. מסיר פיח

7. מסנן אוויר / יאריס 1.3

8. רפידות בלם קדמי.

עברה שנה, והגעתי ל 89500, והגיע מועד הטיפול. הפעם, אני לא רוצה לצאת בנזק של 1500 ש"ח.

לסיכום, מה המלצתכם לטיפול שנתי לרכב, שבקושי נוסע?

רק לצורך הבהרה, את הטיפול אעשה במוסך, אינני מבין גדול במכוניות ולכן אני מעדיף לא להתעסק בדברים שאני לא מבין.

אני רק רוצה לדעת מה להגיד למוסכניק שלא יקרע אותי.

תודה

ולא, אני לא מחפש למכור את האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצע טיפול קטן. אמור לעלות סביב ה-500 שקלים. אם החלפת רפידות אין סיבה שיהיה צורך להחליף שוב, מספיק לבצע את הפעולות הבסיסיות של הטיפול (שמנים ופילטרים) וזה לא יקר. בטיפול הזה לא תצטרך להחליף נוזל קירור או מסנן מזגן, למיטב זכרוני, כך שהמחיר יהיה כאמור זול.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רוני.

אתה יכול לפרט מה כולל טיפול קטן?

אני מניח ש:

1. שמן מנוע 115 ש"ח

2. מסנן שמן 67 ש"ח

וכמה זה עבודה?

המחירים הם המחירים ששילמתי שנה שעברה.

עלות כוללת של 500 ש"ח לכל הטיפול זה סביר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר במדויק, אבל ככל הנראה שמן, מסנן שמן, אטם, מסיר פיח ואולי מסנן אוויר. אין סיבה שהעלות תעבור 500 שקלים במוסך מורשה טויוטה. רוב הסיכויים שזה יהיה יותר סביב 350 אחרי הנחה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסיר פיח = תוסף דלק.

מן הסתם שמים לך את התוסף הכי זול שהם מוצאים.

תבהיר להם שאתה מעוניין בטיפול ללא תוספים.

אם אתה רוצה לשים תוסף דלק אז שים לבד תוסף 44K של חברת BG, עולה 70-80 שקל לפחית.

בכל מקרה לפני 1500 ק"מ שמו לך תוסף כבר, זה מוגזם לגמרי לשים עוד פחית עכשיו. צריך לשים כל 10-20 אלף אם בכלל.

נוזל קירור ופילטר מזגן מחליפים לפי זמן ולא ק"מ, ובטח שלא בכל טיפול אז אין בעיה. בלמים מן הסתם לא גמרת ב1500 ק"מ.

יכול להיות שתצטרך להחליף נוזל בלמים (גם לפי זמן - בדוק בספר הרכב כל כמה זמן. זה בד"כ 2-4 שנים), זה לא ממש יקר.

פילטר דלק לדעתי עם נסועה כזו נמוכה אין מצב שצריך להחליף.

רצועות, ובמיוחד רצועת תזמון - מרכיב הזמן פה חשוב. זה אמנם טיפול יקר מאוד אבל גם ברכב שלא נוסע הרצועות עשויות גומי ומתייבשות - אז את זה לא להזניח. הנזק במקרה קריעה גדול.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...