Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

307 או C4

Warez
שימו לב! השרשור הזה בן 5536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התלבטות בין שני הרכבים האלו באותו שנתון 2006 בדגם הפשוט.

מה ההבדלים שיש בניהם? ( צריכת דלק, נוחות מושבים, מרווח בתוך הרכב, גודל בגז', איבזור, איכות חומרים, בטיחות וכו')

לפי מה שהבנתי הרכבים כמעט זהים בכל דבר, אז בכל זאת, מה יותר כדאי?

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת הדלק זהה.ב307 המושבים הכי טובים מבין המשפחתיות בc4 קצת פחות.ה307 מרווחת יותר בעיקר מרווח ראש ומקדימה.תא המטען דומה בנפח.האיבזור דומה ומומלץ ללכת על הדגמים המאובזרים יותר שכוללים בקרת שיוט בקרת אקלים מפוצלת גנטים מגנזיום וכו.מבחינת איכות שתיהן איכותיות ומוכיחות עמידות יפה.מבחינת בטיחות ה307 קיבלה בריסוק 4 כוכבים על סף ה-5 הסיטרואן 5 כוכבים.ממליץ מאד ללכת דוקא על מנועי 2.0 ההבדל משמעותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה יש עוד העדפות לאחת המכוניות?

מה אתם אומרים על הפיגו 307 עם הגיר הידני? בהתחשב שיש אחת במצב טוב, שווה להוסיף קצת בישביל גיר ידני?

חוץ מזה, איזה דגם של הפיגו מגיע הכי מאובזר? (מבחינת מחשב וגם משענת יד וכו' )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הכי מאובזר הוא ה XSI שמגיע רק עם מנוע ה2.0ל' .

בקישור המצורף תמצא מבחני דרכים של שתי המכוניות על שלל גרסאותיהן:

http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-2758,00.html

יוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

מה שאני יכול להגיד לך זה ששכן שלי היתה לו 307 הוא מכר אותה בגלל שכל בוקר קר לוקח לה 10 דקות עד שהיא מתחילה לזוז,או שהמנוע לא מניע או שהוא מניע ונכבה, ורק אחרי 10 דקות, "חתונה".:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני יכול להגיד לך זה ששכן שלי היתה לו 307 הוא מכר אותה בגלל שכל בוקר קר לוקח לה 10 דקות עד שהיא מתחילה לזוז,או שהמנוע לא מניע או שהוא מניע ונכבה, ורק אחרי 10 דקות, "חתונה".:shock:

נו אז מה ?

ולי הייתה 307 שנה שלמה, ונכנסה פעם אחת למוסך להחלפת יוניט חום למערכת בקרת אקלים. מה זה אומר?

מרכב אחד הסקת שה 307 לא אמין ?

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע כמה בעלי a4 וa3 אני מכיר שמקללים את הרגע שקנו את הרכב עם בלי סוף תקלות בגיר מולטיטרוניק ותקלות אלקטרוניקה אני לא מבין מה הקשר?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמי ולגיס יש C4, לי יש 307 כבר שבוע.

עם כל האהבה שלי לסיטרואן, אני מעדיף את ה 307.

הבעיה שלי היא שאני רגיל לרכב הידראולי ולכן אני מרגיש שעשיתי טעות עם ה 307, הוא אמנם נוח כמו ה C4 ויותר, אבל הוא לא דומה לנוחות של קסנטיה או C5.

צריך להחליף ל C5.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ה 307 ולצערי C4 מכוילות לצד הנוקשה , זה נחמד בכבישי אירופה, ועוד יותר בכבישים המהירים, אך בישראל זה חיסרון במיוחד בעיר.

ה 307 נוחה יותר מה C4 , אבל הם בהחלט לא הנוחות שבקבוצה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב , המכוניות הללו ברובם נמכרות הרבה מתחת למחירון!!

קח את זה בחשבון בקניה ותתמקח עם המוכר. :idea:

בהצלחה.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...