Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול רצועת תיזמון - פורד פוקוס 2004

oren14
שימו לב! השרשור הזה בן 5548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ברשותי פוקוס 2004 עם 111000 ק"מ אני מחפש מוסך אמין באזור ראשון והסביבה לטיפול טיימינג טני רוצה לדעת :

1. עלות ?

2. אילו חלקים נוספים ממולץ להחליף ( כגון משאבת מים, כוונון שסתומים ...) והאם זה הכרחי כאשר מחליפים רצועת טיימינג?

דבר נוסף שלא קשור :

א. הכפתור שפותח את תא המטען שנמצא משמאל ללוח השעונים לפתע הפסיק לעבוד מה יכולה להיות הסיבה? מה עלות של מתג זה? אני מצליח לפתוח את תא המטען עם השלט שבמפתח!

ב. איך אני משיג ספר רכב של הרכב שלי אני יודע שהרכב טופל במוסך מורשה עד 80K והבעלים הקודמים טיפל במוסכים לא מורשים , הרכב הוא רכב השכרה לשעבר.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכרחי להחליף מותחנים כיוון שהם יוצרים בלאי במשך השנים ולא רצוי להחליף חגורות ואת כל החלקים הנלווים ולהשאיר מותחנים עם בלאי (קטן ככל שיהיה),הם לא עולים הרבה ואלו לא חלקים שייקרו לך את הטיפול.

דבר נוסף שיש לשים לב אליו היא משאבת המים ועל הדרך לבדוק אותה(סדקים,חורים,לחצים),דבר אחר שיש לשים לב טוב אליו הוא כל עניין מערכת קירור המנוע(צינורות סדוקים/קרועים וכו').

מעבר לכך תחכה לתשובות של אנשים שמבינים קצת יותר למען הכוונה יותר טובה.

mazda 3 sedan 2.0 150bhp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבעתי תור ליום רביעי למוסך מורשה של פורד מזדה ברחוב המרכבה בחולון לטיפול טיימינג בעלות של 1770 ש"ח הטיפול הבסיסי מה עלי לשים לב\דגש ולדרוש מהמוסך ? האם המחיר סביר? האם המוסך אמין ? לאילו חלקים נוספים עלי לקחת בחשבון שכניראה עלי להחליף בטיפול ועלותם (בערך)? מה זה מותחנים?

לרפי - ניסיתי מה שכתב לי לגבי הכפתור של תא המטען וזה לא עוזר יש רעיון נוסף?

תודה אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...