Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן בסיטרואן C5

עומרפ
שימו לב! השרשור הזה בן 5536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול רכשתי סיטרואן C5 שנת 2002. עכשיו גיליתי שמהמזגן השמאלי יוצא רק קור בעוד שמהמזגן הימני יוצא גם חום וגם קור. מישהו יודע להגיד לי מה הבעיה ואיך ניתן לפתור אותה?

ודבר נוסף- הרכב עשה 88,000 ק"מ. מתי צריך להחליף רצועת טיימינג?

האם מישהו יכול להמליץ על מוסך מורשה בירושלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האוטו היה מטופל במוסך מורשה הם מבצעים רישום של הטיפולים הם יוכלים להגיד לך מתי הם החליפו פעם אחרונה

אם אין לך את המידע עדיף שתחליף זה שווה את הכסף אסור לקחת סיכון ברצועת טיימינג היא מאוד חשובה

בכל מיקרה רוב היצרנים אומרים כל 4 שנים או 90 אלף קילומטר!

בקשר למזגן...צרפתיות... מניסיון אני אומר לך יהיו לך עוד הרבה דברים לא צפוים קח הכל בקלות זה שווה את הפינוקים שהם מציעות :-D

מיצובישי לנסר 09 שחורה 143 כ"ס

פיאט בראבו 98 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האוטו היה מטופל במוסך מורשה הם מבצעים רישום של הטיפולים הם יוכלים להגיד לך מתי הם החליפו פעם אחרונה

אם אין לך את המידע עדיף שתחליף זה שווה את הכסף אסור לקחת סיכון ברצועת טיימינג היא מאוד חשובה

בכל מיקרה רוב היצרנים אומרים כל 4 שנים או 90 אלף קילומטר!

בקשר למזגן...צרפתיות... מניסיון אני אומר לך יהיו לך עוד הרבה דברים לא צפוים קח הכל בקלות זה שווה את הפינוקים שהם מציעות :-D

טיימינג זה 90K או 3 שנים המוקדם מבינהם.

אם אני לא טועה מוסך אופיר בירושלים הוא מוסך מורשה.

יש גם מוסכים לא מורשים מצויינים באיזור ירושלים אם תרצה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סובל מאותה בעיה.

פעם עובד פעם לא - בחודש האחרון דווקא הכל עובד.

אם אתה רואה שהטמפ לא מגיעה לטמפ הרצויה תסובב את הלחצן עוד כמה פעמים עד שזה תופס.

אני מנסה לדחות את התיקון פשוט.

תחפש - כתבו לי על זה פה לפני חודש בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעית המזגן היא מחלה ידועה בשנים הללו- היא נובעת משחיקה של הפלסטיק בציר מנוע הצעדים הקטן שמסיט את התריס המכוון את זרימת האויר- הפתרון- החלפת המנוע או שיפוץ של הפלסטיק הזה. אצלי זה עלה משהו כמו 500 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוך הבא אל הפורום.

תתחדש, באיחולים שתהנה מהאוטו.

אנא, להבא, רשום כותרת לפי הכללים (המתוארים בקישור בחתימתי) .

הפעם לא ננעל.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 5536 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...