Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת חלפים לBX TZS 92

yairw
שימו לב! השרשור הזה בן 5574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

רכשתי לאחרונה סיטרואן BX TZS 1.9 שנת 92 יד ראשונה עם 127,000 ק"מ מקוריים.

חיצונית היא (עדיין) לא מרשימה אבל הפנים שמור ביותר.

תא המונע היה מלוכלך בצורה קשה (שמן,גריז,אבק) כך שהחלטתי להתחיל לפרק ולנקות.

נכון לעכשיו אני ניצב בפני הבעיות הנ"ל:

פקק המפלג - בנוסף לעובדה שהפקק היה מפויח קלות בחלקו הפנימי, הייתה קורוזיה קשה בשני מגעים וחלקים מהמגע התפרקו במגע. כבר חיפשתי בכמה מקומות מכסה כזה בחנויות חלקי חילוף ולא מצאתי. גם הרוטור קצת מפויח אך אני מניח שניקיונו יספיק.

צנרת סדוקה - חלק מצנרת הגומי אשר יוצאת מ"מיכל" מילוי שמן המנוע סדוקה.

לקחתי חלק מהצינור הסדוק והלכתי לחנות שמתמחה בצנרת גומי בת"א. נאמר לי שקוטר הצינור שהבאתי הוא 9 מ"מ ובארץ אני לא אשיג כזה, היה לו להציע לי רר צינור 10 מ"מ.

כשאסדר את המצלמה שלי אצרף תמונות של הצינור ומיקומו המדוייק.

היכן אני יכול לרכוש את החלפים הנ"ל וחלקי BX כלל?

הבנתי שפירוקיות כבר לא נוטות להחזיק את הרכבים הללו

בתודה מראש

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שישנה בעיה מיוחדת למצוא מכסה למפלג, לגבי התמנון כנראה שתצטרך לקנות אצל היבואן, לא מומלץ לבצע קומבינות בצנרת ההידראולית, כמובן שניתן להיעזר באיביי למרות שלאחרונה ההיצע שם לא משהו.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכסה רוטור קניתי בזמנו ב"גל אור", כמו גם רוטור (אאל"ט הם מחזיקים סחורה של FACET).

אם אתה מדבר על צנרת ההידראוליקה - אז לא רק שהיא בקוטר מיוחד, גם הרכב הגומי מיוחד (גומי רגיל יתפורר מ-LHM).

נא פרט לגבי הצינור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה ישנם סוגי צינורות הידראוליים שלא קיים שם לחץ גבוה ואולי ניתן לחבר אליו צינור אחר

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב רב

ז'אן חלפים בתל אביב יכול להיות פתרון

או אצל לובינסקי (היבואן)

צנור מלוי שמן מנוע בזמנו קניתי ל GTI שהייתה לי

רק מקורי

שא ברכה

אמר אחד מחכמי הפורום: המשותף לזול, זוגלובק, וזבל

הוא: הנקניקיה

MARIN MOUNT VISION 5.8

"אם לא תיתן לזה למות זה לא יתן לך לחיות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על תשובותיכם,

לא מדובר בצינור הידראולי חס וחלילה, בקרוב אצרף תמונות.

הבחור שקיניתי ממנו את הרכב היה חולה סיטרואן (מקרה קשה), הוא היה בעלים של סיטרואן BX 88 לפני זאת ולפני כן הוא נהג על GSA. המערכת ההידראולית שמורה מאוד ונכון לעכשיו ללא כל נזילות.

אני אבדוק את המקומות שהמלצתם לי עליהם, בתקווה להחיות עוד BX.

שוב תודה

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שחלפים זולים ניתן להשיג באמצעות ..רכישת רכב נוסף, ואם תמצא רכב מושבת תוכל לרכוש אותו ב 1500 - 2000 ש"ח..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע, מישהו מכיר איזה GTI מושבתת?

אני מצאתי אחת... באילת.

יעלה לי כמו 2 BX רק הגרר אליי...

זה לא הדגם אשר ציינת מעלה , ואותו ניתן להשיג גם כרכב שלם בפירוקיות בצפון.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודע לכך, נראה כי הצרפתים מכחישים את קיום הדגם הנ"ל, בצרפת הTZS מופיע כ1.4 בלבד, באירופה ראיתי TZS 1.6 ורק בארץ (ואולי בדרום אמריקה/ספרד) ראיתי TZS 1.9

בכל מקרה, המטרה הסופית שחיצונית הרכב יראה כGTI, בTZS אין פנסי ערפל , ספולייר וסאן-רוף.

אני מקווה שעם הזמן אני אשנה זאת.

יש לך אולי כתובת/טלפון של פירוקיות בצפון שמחזיקות BX?

בתודה מראש

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בדקתי ומצאתי כמה מקומות אשר מוכרים חלקים של BX ומוכנים לשלוח לישראל.

אני מעדיף כצעד ראשון לנסות לרכוש פנס מפירוק ב50 שקל במקום 100$ עם משלוח.

כמו כן, נראה לי שתמיד טוב שיש לך עוד רכב לחלקים, עבור כל אותם פיצ'פקסים שלא תוכל להזמין.

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתעסק עם מחשבות על סאן רוף. באופן כללי, בשמש הישראלית, זו מחלה (גומיות מתייבשות - מבטיח נזילות ותקיעות של המערכת) - על אחת כמה וכמה ב-BX (איפה שהגומיות והפלסטיקים עשויים מקליפות יבשות של באגטים).

בעבר ההמלצה האוטומטית לחלקים לסיטרואן (כולל BX) הייתה איתני בת"א (03-6876376), אבל היום אני כבר לא בטוח (לא בדיוק הבנתי מה קורה שם, אבל המבחר שם שונה לחלוטין, יותר לכיוון כללי ופחות התמחות ב-PSA).

איפה חיפשת צינורות גומי? יש הרבה חנויות מתמחות בת"א, וגם את "גומי תל-אביב", שנמצאת דווקא בחולון.

אגב, ה-TZS החליפה בעיקרון את ה-TRS (ההבדל הוא בעיקר החלון השקוף מעל תא המטען). נדמה לי שבחו"ל שווקה במקביל ה-TZi (ראיתי רק אחת כזו בארץ, לא זוכר אם הזרקה חד נק' או זהה ל-GTI, אבל המנוע מוציא הספק זהה לקרב' בכל מקרה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או, סוף סוף אני מקבל תשובות על הדגם הזה.

אתה מקבל תשובות רק עכשיו כי לא טרחת לחפש בפורום.

פה יש לך את הנתונים ודגם המנוע.

פה יש לך את עניין המפלג.

ועוד מבחר הרפתקאות שונות, משונות ומוזרות להן אתה בהחלט יכול לצפות (לא לכולן, אני מקווה בשבילך :-D).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...