Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי רצועת תיזמון - אימפרזה 04

dudi144
שימו לב! השרשור הזה בן 5580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שברשותי הוא אימפרזה 2004 105000 אלף קילומטר, והגיע הזמן לרצועת טיימינג, השאלה מה גודל ההוצאה בדקתי אצל המוסכניק שלי שמטפל ברכב הוא אמר שזה נע בין 1500 ל2000 שקלים,קצת יקר נשמע לי,

שכאשר באימפרזה לפני (אותו המנוע בדיוק ידני94),יצא 1050 למיטב זיכרוני,מישהו עשה טימינג וזוכר את ההוצאה ,או בבקשה עזרה במציאת מוסך טוב באזור דרום שיעשה את העבודה בפחות?

!Blue Subaru Impreza

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפרט הצעה מדויקת, מה היא כוללת והאם חלפים מקוריים או חליפיים ?

אפשר גם להגיע ל-3000 ש"ח וזה יהיה הגיוני, השאלה מה עושים ?

זו לא חוכמה לזרוק מחיר ולהתחיל להשוות מחירים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב פעם ממליצים להחליף משאבת מים לפני הזמן וללא צורך ? קראו את הדברים הבאים :

1. אם הרכב עבר 200K על הגלגלות המקוריות - מומלץ ביותר להחליפן.
  2. טיפול טיימינג בסיסי עם מחזירי שמן זה סדר גודל של 700-800 שח לרצועת GATES ומחזירי שמן מקוריים. משאבת מים (GMB יפאנית) זה עוד 200~ שח. בטיימינג הנ"ל יש כמה גלגלות וכל אחת זה בערך 100-150 שח.
  3. את הרצועות לא חובה להחליף מהסיבה הפשוטה שהגישה אליהן היא הכי קלה שבעולם אבל בשביל השקט הנפשי לרוב מוסיפים עוד 100-150 שח ומחליפים גם אותן (לא חובה אם מצבן טוב).
  4. מאחר והרכב עבר 200K ק"מ זה הזמן גם להחליף את משאבת המים. לרוב מדובר במשאבות ש"סוחבות" 200K ק"מ אבל לא כדאי לקחת סיכון מעבר לזה.
  5. בכיסוי של הטיימינג (כיסוי פלסטיק) יש עוד 2 גומיות שעולות יחד בערך 100 שח. גם אותן לא חובה להחליף אם הן לא קרועות או מעוותות (סה"כ דואגות לאטימה קצת יותר טובה, ברוב המכוניות אין בכלל גומי בכיסוי הזה) וברוב המקרים לא מחליפים אותן כלל.

איציק

הרכב שברשותי הוא אימפרזה 2004 105000 אלף קילומטר, והגיע הזמן לרצועת טיימינג, השאלה מה גודל ההוצאה בדקתי אצל המוסכניק שלי שמטפל ברכב הוא אמר שזה נע בין 1500 ל2000 שקלים,קצת יקר נשמע לי,

שכאשר באימפרזה לפני (אותו המנוע בדיוק ידני94),יצא 1050 למיטב זיכרוני,מישהו עשה טימינג וזוכר את ההוצאה ,או בבקשה עזרה במציאת מוסך טוב באזור דרום שיעשה את העבודה בפחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את הנושא המדובר ומה לעשות שאני עדיין חושב שאחרי 100K יש להחליף משאבת מים. לפעמים דווקא אחרי החלפת טיימינג ללא החלפת משאבה מתחילה נזילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררתי המחיר כולל משאבת מים וכולל טיפול קטן שכבר הגיע, 2000 שקלים חדשים! אני יודע שבסובארו המחירים ממש נמוכים וזאת ההשקעה הראשונה הגבוהה , אבל בסדר מה שצריך עושים!

אגב אני משתדל לטפל ברכב כמו שמומלץ בספר רכב ככה שאת הטימינג אני אחליף תודה ויום טוב!

!Blue Subaru Impreza

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5580 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...