Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קאמרי הייבריד

yosefbadash
שימו לב! השרשור הזה בן 5577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבא שלי מעוניין לייבא טויוטה קאמרי הייבריד, ניסיתי לברר עד כמה שאני יכול על הרכב באינטרנט אבל אין שם יותר מדי מידע מלבד מידע טכני, אני יותר מעוניין במידע מניסיון אישי כגון תקלות כלשהן? צריכת דלק (שאני די בטוח שהיא נמוכה)? עוד דבר נוסף שהוא מאוד חשוב ידוע לי שטויוטה העולמית נותנת על מערכת ההייבריד ברכב 8 שנות אחריות!, הרכב כרגע לא מגיע בייבוא סדיר לארץ ולכן שמעתי שהחברה מנסה להתנער מאחריות בטענה "שאין להם את הכלים לטיפול ברכב", קיימת מציאות כזאת?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בזמנו בחנתי את האופציה לייבא טויוטה קאמרי הייברידית. המחיר שדרשו המתווחים אז היה 130-140 K ש"ח. אכן המוסך של היבואן לא יטפל ברכב. אבל יש 2 מוסכים שכן יכולים לעשות זאת ולדרוש את החזר ההוצאות מהיצרן ישירות. אבל כמובן שהעניין לא פשוט כלל וכלל. הרכב לא כ"כ חיסכוני, לא ניתן להשוואתו לפריוס או סיוויק הייבריד. המון חלפים יש להזמין מארה"ב, כך שהרכב עלול להתקע שבועות. גם איכות הטיפולים בארץ מוטלת בספק. בסוף אני ויתרתי על הרעיון ורכשתי סיוויק הייבריד במחיר שהיה נראה לי. מאז כמה עשרות אנשים בארץ רכשו את טויוטה קאמרי ההיברידית. המתווחים החלו לדרוש מחירים מופרזים, בסביבות 200 K ש"ח תוך לקיחת לכיסם את הנחת המס (בדומה ליבואנים הרשמיים). במחירים כאלה כל העניין לבטח לא שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור על השרשור הבא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=218454

כבר עברתי על השירשור הזה...

וכבר קראתי כמעט כל חומר אפשרי על הרכב

אבל עדיין זה לא התשובה שאני מחפש.

דברים השתנו מאז שנפתח השרשור הנ"ל וכבר היום יש הרבה יותר קאמרי הייבריד בארץ וזה כבר הרבה פחות בעייתי לייבא את הרכב לארץ דיברתי עם כמה וכמה אנשים שיעשו את זה (תמורת סכום כסף מסוים חח נו מה?!)

קיצר אני רציתי לדעת יותר לעומק לגבי ניסיון אישי של אנשים עם הרכב

שוב תודה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב טוב מאוד רק אתמול טיפלו בו במוסך שלי י.מ האתגר ב''ש,

נראת כמו קאמרי רגילה,רק שהיא חצי חשמלית חצי אטמוספרית..

אני לא יודע לומר אם היא מוצלחת כמו הפריוס אבל נראה לי שכן.

1983 & Opel Astra DTI 2003 , Citroen Visa Club 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה ל סוכנות משנה זני ברחובות

הם גם מביאים את הרכב וגם מטפלים.

אם אתה רוצה אני יודע שבאזור יש צחי מערכות אם אני לא טועה ויש לו קאמרי כזאת

אני מכיר עוד כמה כלים כאלה ולא שמעתי על בעיות מיוחדות

בעבר ריצינו לקנות כזאת המחיר היה כמו של הדגם הבסיסי בארץ.

אכן החיים בזבל !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה ל סוכנות משנה זני ברחובות

הם גם מביאים את הרכב וגם מטפלים.

אם אתה רוצה אני יודע שבאזור יש צחי מערכות אם אני לא טועה ויש לו קאמרי כזאת

אני מכיר עוד כמה כלים כאלה ולא שמעתי על בעיות מיוחדות

בעבר ריצינו לקנות כזאת המחיר היה כמו של הדגם הבסיסי בארץ.

אכן יש לי חבר שייבא את הרכב הזה ומטפל בו בזני רחובות וכדי מאוד לשאול שם לגבי מתן האחריות על הרכב אם ברצונך לייבא את הרכב הנ"ל לארץ.

נ.ב תגיד יש לך קיה פרוסיד?

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5577 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...