Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה מול מאזדה 3

lorenzo5
שימו לב! השרשור הזה בן 5609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין ברכישת רכב בסך של כ- 70,000-80,000 ש"ח.

זוהי הוצאה לא קטנה עבורי ולכן אבקש את דעתכם המושכלת

אני מתלבט בין טויוטה קורולה למאזדה 3.

(אם קיימת המלצה לרכב אחר עפ"י הקריטריונים מטה אשמח לשמוע)

1. האם הייתם ממליצים על רכישה מליסינג או מפרטי? (אומרים שאת רכבי הליסינג מחדשים ו- "מדנדשים".

(החברות המציעות רכבים מליסינג בד"כ מעניקות גם אחריות מה שלא מקבלים בקניית רכב מפרטי).

2. איזו גרסת רכב עדיפה סאן או GLI? קומפורט או אקטיב?

3. אשמח אם תוכלו לפרט על העדפות בין הרכבים, חולשות או חוזקות בין הרכבים הללו, ו/או אם ישנם יתרונות משמעותיים ומחלות חוזרות ונשנות ברכבים.

4. אנא עזרו לי לקבל החלטה מושכלת בין 2 הרכבים:

התנהגות כביש, בטיחות, צריכת דלק, נוחות שימוש, נוחות נהיגה, אבזור, ביטוחים, טיפולים, סחירות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאמי קורולה GLI 2005 מזה שנה וקצת.

רכב מעולה.

מבחינת ביצועים היא מתעלה על המאזדה.

חזקה מהמקום וגם בגבוה.

גיר אוטמטי מצוין,צריכת דלק טובה.

בהחלט סוסת עבודה מרגישה איכותית בהרבה ליד המאזדה.

הבפנוכו גם כן מרגיש מאוד מוצק ובלתי מתכלה.

מאוד אמינה עד כה.

ההבדלים בין הGLI לSUN הוא באבזור.

חיצונית מדובר על גריל בצבע הרכב ופסי צד גם כן.

מבפנים מדובר על בקרת אקלים אלקט',ר''ד בילד אין.

שליטה על המערכת מההגה ועוד דברים קטנים.

אני ממש ממליץ עליה בחום.

לפני הקנייה גם אנחנו התלבטנו בינה לבין 3 ולאחר נסיעה,בדיקה והתרשמות מכמה מאזדות פשוט לא היה טעם להתלבט!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

בהמשך לחיפוש שלי אחר מכונית

הציעו לי כרגע מאזדה 6 שנת 2003, ק"מ - 64,000

מה עדיף מבין השלושה?

מאזדה 6 2003, מאזדה 3 2006, טויוטה קורולה 2006

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאזדות תרגיש מעט יותר "מחובר" הן מעניקות יותר הנאה מנהיגה.

הגה מתקשר,התנהגות וכד'.

הקורולה בעלת הגה מעט יותר מנותק ומעט משעממת אבל ידה על העליונה ב1600 המשפחתיות(מגבלות אחיזה גבוהה,ניטרלית,חזקה,חסכונית,אמינה,סחירה)

ה6 גם כן מרגישה טוב אך ההוצאות שלה יקרות יותר,מנוע 2.0,רק +2005 קיבלה גיר 5 הילוכים(לפני כן 4 הילוכים).

לא חסכונית בדלק בכלל,אני אף נתקלתי בבעיות חשמל רבות,על איזו רמת גימור אנו מדברים משום שהבסיסית מרגישה קצת דלה וענייה בשביל רכב שכזה.

אם אתה מעוניין ברכב משפחתי גדול אני הייתי פונה דווקא לפורד מונדיאו היא מרגישה הרבה יותר איכותית ומגיעה מאובזרת מאוד.

התנהגות מהנה.

כמובן וזה בהנחה שאתה מודע ומוכן לעלויות היקרות יותר מברכבים המשפחתיים (3,מאזדה,פוקוס,מגאן...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המאזדה (6 או 3) מכונית הרבה יותר "צעירה" מהטויוטה בנשמה שלה. זה משהו שאני די בטוח שאין וויכוח עליו. כן, אפשר להגיד שהמנוע של הטויוטה יותר טוב ושיש לה אחיזה טובה ועוד כל מיני. אבל בסופו של דבר, אתה תהנה מהמאזדה לעומת זאת שהטויוטה פשוט יהיה האוטו שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5609 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...