Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות החלפת מותחן ורצועה [רקסטון 03]

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 5574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלשום בערב, בעת הרכב גולש באיטיות מהחניה ההגה הפך לקשה ונורית הטעינה נדלקה.

מבט חפוז מוצא שרצועת האביזרים משוחררת והפולי של המותחן (כפי הנראה מיסב) שבור.

גוררים את האוטו למוסך מורשה ומקבלים חום מהחשבון.

רצועה 185 ש"ח

גלגלת למותחן 267 ש"ח

עבודה (אחרי הנחה) 161 ש"ח

כל המחירים לפני מע"מ סה"כ מעל 700 ש"ח על החלפת גלגלת ורצועה.

האם דפקו אותי? או המחיר נשמע לכם הגיוני?

אבי

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מחיר, אני במקומך הייתי מחליף גם משאבת מים. יש להניח שאם הרצועה נקרעה אז טיימינג אחרון בוצע מזמן ומומלץ להחליף משאבת מים בכל טיפול טיימינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לאוטו טיימינג, אלא שרשרת.

לרכב 80000 ק"מ בלבד, אני לא מעוניין להוציא כסף מיותר על משאבת מיים שכרגע עובדת מצויין.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי אין המלצה להחלפה יזומה.

ולמען הסר ספק מדובר ברצועת האביזרים ולא ברצועת טיימינג!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי, אל תתפוס אותי במילה, אבל לדעתי 185 ש"ח זה מטורף על רצועה, רצועת אביזרים (בהנחה שיש לך רצועה אחת לכל האביזרים במנוע) צריכה להיות בין 60-120 ש"ח לכל היותר.

מיסב ? לא יודע אבל אפשר לברר, העבודה זה בסדר.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק זה סוג העבודות שאין שום סיבה ללכת בהן למורשה. פשוטות, לא דורשות מקצועיות יתירה, ולא מסכנות אותך. להערכתי היית יוצא בחצי מהמחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה קרה לך בגלל שאתה לא מטפל ברכב בזמן.

אם היית בודק את הוראות היצרן ומטפל כמו שצריך היית נמנע מהצרות האלה.

אגב, אתה לא חייב לטפל במוסך מורשה של היבואן. יש מספיק מוסכים טובים והגונים שמטפלים ברכב כמו שלך בחצי מחיר של מוסך היבואן.

אני כותב זאת מניסיון בתור בעל פאגרו 97 .

על החלפת גומיה פנימית לציריה רצו במוסך החברה 800 שקל ואילו המוסכניק של עשה זאת ב-200 שקל בלבד.

יש עוד המון דוגמאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה קרה לך בגלל שאתה לא מטפל ברכב בזמן.

אם היית בודק את הוראות היצרן ומטפל כמו שצריך היית נמנע מהצרות האלה.

ואת זה אתה כותב כי... מאיפה הנחת שהרכב לא מטופל?

הרכב עבר את כל הטיפולים מיומו הראשון על הכביש ע"פ הוראות היצרן במוסכים מורשים.

שבר של מיסב נבע מעייפות חומר ולא מהזנחה.

אם יש לך המלצה למוסך טוב, אמין ויחסית לא יקר באיזור המרכז, אשמח לשמוע.

גם לדעתי 200 ש"ח לרצועה נשמע לי הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
מה החלפת בדיוק רצועה ומותחן או רצועה מותחן וגלגל?

רק רצועה וגלגל (חלק מהמותחן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 5574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...