Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(פיאט מריאה 1.6 16V 1998 אוטומט) רכב מתכבה כשמשלבים הילוך.

itzik901
שימו לב! השרשור הזה בן 5401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, הרכב פיאט מריאה מודל 98, גיר אוטומט, מנוע 1600 16וי.

כאשר הגיר בP הוא מניע ומחזיק סרק, כשמשלבים להילוך, כל הילוך הרכב מקרטע ומתכבה, ניסיתי לתת הרבה גז ומיד לשלב הילוך תוך כדי, הרכב הצליח לנוע עד 5 קמ"ש תוך כדי רעשי תיקתוק חזקים, כשהגעתי לעליה הרכב לא הצליח אפילו לעלות והתכבה.

מה לדעתכם הבעיה?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב להתחבר למחשב, יחד עם זאת נראה לי שהבעיה היא במערכת הדלק.

יש לבדוק לחץ דלק, מתי החלפת לאחרונה את פילטר הדלק ?.

הפתרונות שאני מעלה אינם סוף פסוק, אבל הם בבחינת "ללכת מהקל לכבד".

דוד.

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו של אחי, פילטר הוחלף לפני כשנתיים.

האמת עלית על נקודה מעניינת, יש הרגל מגונה לאחי לנסוע על הספיירים האחרונים, יש דרך לבדוק אם זו סתימה במערכת הדלק?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

5-6 זה לא מתרחק מערך הרכב בשוק, עדיף לבדוק את הרכב במוסך לפני הגעה להחלטות אומנם זה גיר, או דלק אך יכולות להיות עוד סיבות אבחון מדוייק יחסוך לך כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שייך לאחי, עברה תקופה, הגיר בזמנו עבר שיפוץ, אמרו לאחי שזה מהמנוע וכרגע הרכב עומד בלי מנוע עד שאחי יחליט מה הוא רוצה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מוסך חאפר פירק לו את הראש כנראה שלא בצורה מקצועית, נגרר למוסך אחר שאמר שחלקים ניזוקו ולדעתם המנוע גמור, מאז הוא עומד עם מנוע חצי מפורק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפי מה שאתה אומר אני בספק אם יש כדאיות לתקן את הרכב בכלל מה המחירון שלו אתן יודעים?

ובמידה ותרכיבו מנוע חדש שיעלה בין 4.5 ל- 6 ואז הגיר גם לא יהיה תקין לא נראה לי כדאי.

דעה שלי בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...