Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייאשנו מלמצוא ברלינגו/קנגו... מה לקנות ב 55K?

בש גיול
שימו לב! השרשור הזה בן 5639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

אנחנו מחפשים אוטו עם מקום לדי הרבה מטען (מכורים לטיול חודשי), עם הוצאות טיפול ואחזקה סבירות, ורצוי מאד גם חסכוני בדלק (14 ק"מ/ליטר ומעלה).

חיפשנו קנגו/ברלינגו. מסתבר שבסכום הזה יש רק גירסאות נטולות טורבו (בזבזניות דלק) או עם ימבה קילומטראז'.

מה מומלץ? ואיפה לחפש? אנחנו מעדיפים לא להתעסק ברכישה מפרטי, גם בגלל ההפרש במחיר וגם מפני שזה הרבה יותר ניג'וס.

האוטו צפוי לעשות בערך 40,000 ק"מ לשנה, והיינו שמחים לבלות איתו כמה שנים בלי תיקונים היסטריים... תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק פיאט דובלו. במשך ה 3 שנים שהייתה לי שירתה אותי נאמנה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היו 2 דובלו שונות (בליסינג). אחת מהם כחדשה עברה 25 אלף ק"מ אצלי והשניה מחברת ליסינג קטנה שנתנה לי את האוטו כרכב גישור היתה שנתיים על הכביש עם 109000 ק"מ.

למעט טיפולים שוטפים נאמר לי על ידי בעל החברה שזה הרכב המומלץ ביותר על ידו מכל המסחריות הקטנות.

גם צריכת הדלק טובה (יותר מהקונקט למשל) וכמו כן התאוצה המרשימה גם כלפי יפניות ממוצעות.(בטורבו)

הנוחות הכללית והאבזור הפנימי דלים למדי בשנים האלו.

חבר,אתה חופר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יד שניה ישירות מהשכרה.

קניתי אותה 8 חודשים אחרי שהיא עלתה לכביש, מודל 2003 עם 102K ק"מ :shock:

החזקתי אותה עד לפני כמה חודשים ומכרתי אותה לחבר פורום עם 255K ק"מ.

הרכב קיבל טיפולים מלאים בזמן במוסך פיאט מרכזי ולמעט תיקונים שוטפים הייתה לנו רק תקלה אחת לאורך השנים וגם היא באשמת הקודן.

הרכב באמת תוחזק ברמה הכי גבוהה שיש ולראיה מחזיק עד היום באמינות מעוררת כבוד.

הבעיה היא שעל אחד כזה, יש 20 נבלות שלא הייתי נוגע בהן גם לא עם מקל של מטאטא ולכן כשאתה הולך לקנות דובלו, בדוק הייתב את הרכב.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...