Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

306 vs קולט עד 20k לנהג חדש.

dj_dani
שימו לב! השרשור הזה בן 5654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מיצובישי קולט glxi ידני שנתון 94-96, 1600 סמ"ק, 113 כ"ח, 0-100 רק 9.8 שניות,16 שסתומים,משקל 950 ק"ג.

פיג'ו 306 1400-1800,שנתון 94-97,כל השאר לא ידוע.

איזה דגם של ה306 הכי רצוי לבחור בתקציב של עד 20k,יש דגם 3 דל' עם מנוע 1800 האם הוא מומלץ והנתונים שלו יותר טובים מהקולט?

מה לגבי מחירי חלפים (שמועות מספרות כי הצרפתיות "שוחטות" במחירים),דלק כמה ה306 עושה לליטר?מהם מכלולי הבטיחות הכלולים ברכב (abs כריות אויר וכדומה)?כמה כוח סוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פ'גו 306 דגם XT מנוע 1800סמ"ק 103 כ"ס.

חלונות חשמל, מראות חשמליות, כרית אוויר הגיעה כאופציה בשנים האלה {אני חושב לא בטוח}.

זה מה שאני מכיר.

יש את הדגמים היותר ספורטיבים XSI/GTI שאולי הבאים אחרי יוכלו לפרט יותר לא מכיר כל כך.

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שפע של מידע על ה306 בפורום. תריץ חיפוש ואני בטוח שתמצא. הנה דוגמא אחת, שמר נותן סקירה מלאה על כל דגמי ה306 ששווקו בישראל.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פ'גו 306 דגם XT מנוע 1800סמ"ק 103 כ"ס.

חלונות חשמל, מראות חשמליות, כרית אוויר הגיעה כאופציה בשנים האלה {אני חושב לא בטוח}.

זה מה שאני מכיר.

יש את הדגמים היותר ספורטיבים XSI/GTI שאולי הבאים אחרי יוכלו לפרט יותר לא מכיר כל כך.

אני רציתי לדעת איזה דגם של 306 ניתן לרכוש בתקציב של עד 20k.

אתה אומר לי שה306 עם מנוע 1800 יש לה רק 103 כ"ס,לעומת הקולט 1600 עם 113 כ"ח.

בהתחשב בעובדה שהקולט רק 3 דל' וה306 5 אז אני אמור להסיק מכך מסקנה שה306 "עגלה"?

יש שפע של מידע על ה306 בפורום. תריץ חיפוש ואני בטוח שתמצא. הנה דוגמא אחת, שמר נותן סקירה מלאה על כל דגמי ה306 ששווקו בישראל.

הקישור לא פועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה שוב את הקישור. תיקנתי אותו.

לגבי ה306 - היא בהחלט לא עגלה, בטח שלא בגרסאות בעלות המנועים הגדולים יחסית.

המסקנות אליהן הגעת אינן מבוססות. העובדה שהקולט היא "רק 3 דל'" אינה קובעת דבר על המהירות הסופית שלה או על התאוצה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה תמצא קצת יותר נתונים טכניים אל S16 ו XSI

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=41099

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לזה עם כל הכבוד אלייך בתור נהג (ועוד חדש) נתוני התאוצה של הקולט ו\או 306 ממש לא רלוונטיים לגבייך,נתונים אלה הם נתוני היצרן.אולי כאשר הרכב הגיע מהחברה חדש ונהג מיומן אשר יודע להוציא את המיץ מהאוטו היה עושה נתונים כאלה,בקיצור אין שום סיכוי(אלא אם כן הרכב משופר) שתוכל להוציא מרכבים אלה את אותם הזמנים שפירסם היצרן בעת מכירתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לזה עם כל הכבוד אלייך בתור נהג (ועוד חדש) נתוני התאוצה של הקולט ו\או 306 ממש לא רלוונטיים לגבייך,נתונים אלה הם נתוני היצרן.אולי כאשר הרכב הגיע מהחברה חדש ונהג מיומן אשר יודע להוציא את המיץ מהאוטו היה עושה נתונים כאלה,בקיצור אין שום סיכוי(אלא אם כן הרכב משופר) שתוכל להוציא מרכבים אלה את אותם הזמנים שפירסם היצרן בעת מכירתם.

העובדה הזאת ידועה לי.

ושהדגשתי שהקולט רק 3 דל' התכוונתי שיש עלייה פחות משקל לכן תאיץ יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקולט תאיץ טוב יותר בין רמזורים, ללא שום ספק. אם זה מה שאתה מחפש, אל תחשוב על 306.

ה-306, בלי קשר לאיכויות הנהיגה שלה (יש לא מעט שזה לא מדבר אליהם), נוחה בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישורים פעלו סוף סוף אבל קצת הסתבכתי עם הדגמים.

הדרישות שלי ב306 זה מנוע 1600 (לא 1400 חלש מהקולט,לא 1800 יותר מהתקציב),ידני,הגה כוח,2 חלונות חשמל לפחות,משנים 94 ומעלה שהתקציב לא יעבור את ה20k איזה דגמים של 306 אפשר להשיג בקריטריונים האלה?

ככה יהיה לי קל יותר לבדוק את הדגמים ולא סתם לבדוק דגמים שלא יכנסו לדרישות שלי.

עריכה:

לפי מה שראיתי עד עכשיו ה306 היחידות שיכנסו לי בדרישות הם:

XR

ודיאמונד.

שתי התת דגמים האלה הם היחידים שנכנסים בתקציב.

איזה מהם יותר מאובזר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XR יותר מאובזר מהדאימונד, עוד זוג חלונות חשמל מאחור, ריפוד מעט יותר מפואר, לא סגור אם גם המראות חשמליות.

כל השאר זהה. תוכל להשיג לפחות שנת 99, אם לא 2000 ואפילו 2001 (הידני נדיר מאוד בשנים אלה).

גם ה-1600 וגם ה-1800 יהיו חלשים יותר בתאוצות מול הקולט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...