Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן פועל לסרוגין - ZX 94

sepul
שימו לב! השרשור הזה בן 5651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לאחרונה לאחרונה אחי הקטן התחדשבZX שנת 94 , יש בעיה מסויימת עם המזגן :

המזגן נידלק פעם כן פעם לא(יותר לא מאשר כן) , חשבתיי לבדוק את הטרמוסטט ,

הבעיה פה נעוצה בזה שלא מצאתי אותי ....

מישהו יודע אולי איכן נמצא הטרממוסטט של המזגן?

תודה לעונים ויום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה קצת פרטים:

המזגן נדלק= מוציא אויר קר , וכשהוא לא נדלק (למרות שהכפתור נלחץ ) יוצא אויר אבל לא קרכאילו סתם הדלתי מאוורר ללא המזגן.

כמו כן מלאתי לו גז אצל בחור איש מזגנים לפני כחודשיים , אז הכל עבד פיקס , והבעיות התחילו שבוע בערך אחרי המילוי.

בקשר לכפתור , אני רואה שנדלקת מנורה מעליו אבל אני אבדוק את זה.

כמו כן מה זה הקלאץ של המזגן? איך ניתן לבדוק?

אשמח לתת עוד פרטים

תודה מיכאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן מלאתי לו גז אצל בחור איש מזגנים לפני כחודשיים , אז הכל עבד פיקס , והבעיות התחילו שבוע בערך אחרי המילוי.

נשמע כאילו דלף לך הגז בדיוק למידה גבולית שמפעילה את הפרסוסטט (יח' בקרה שמשביתה את המדחס אם אין מספיק לחץ של גז במערכת).

הקלאץ' הוא החלק שנמצא משמאל לרצועה המניעה את המדחס. אם תסתכל תראה שהוא נייח כל עוד המזגן לא מופעל, למרות שהרצועה מניעה את הגלגלת עליה היא יושבת, וברגע שאתה מפעיל מזגן היא מצטרפת לחגיגה (הקלאץ' החשמלי במזגן מצמיד את החלק הזה למדחס והוא מסתובב עם הרצועה). אם גם בזמן הפעלת המזגן החלק נייח למשך יותר מכמה שניות, הקלאץ' לא מצמיד, מסיבות שונות.

חפש מזגניסט שיאתר לך את הדליפה, ולא ימלא גז על עיוור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה הייתה דליפה , והוא שם חומר צהוב זרחני והכן נמצא דליפה מאחד הצנורות שהוא סידר ובדק היטב.

יכול להיות שיש עוד דליקה שהוא לא שם לב אליה?

איך אני יכול לבדוק שהכן יש מספיק גז?רק אצל טכנאי?

תודה לעונים.

בכל אופן איפה נמצא אותו טרמוסטט מסתורי?

תודה מיכאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה הייתה דליפה , והוא שם חומר צהוב זרחני והכן נמצא דליפה מאחד הצנורות שהוא סידר ובדק היטב.

יכול להיות שיש עוד דליקה שהוא לא שם לב אליה?

איך אני יכול לבדוק שהכן יש מספיק גז?רק אצל טכנאי?

תודה לעונים.

בכל אופן איפה נמצא אותו טרמוסטט מסתורי?

תודה מיכאל.

אם יש לך משקפיים צהובות שמתאימות לחומר הזה - אתה יכול לחפש לבד (תרשה לי לחסוך לך את החיפוש. 90 אחוז שזו יח' הקירור הפנימית. תכין לפחות 2000 ש"ח).

התרמוסטט נמצא מתחת לתא ה(אין) כפפות. מתברג ברבע סיבוב לתוך הפלסטיקה של מע' האוורור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אתמול פירקתי את התא כפפות , ראיתי שיש שם משהו מפלסטיק שחור גדול יחסית זה לא נראה לי כמו טרמוסטט,

בכל אופן במידה וזה נזק של כ 2000 ש"ח כנראה זה כבר יחכה לקיץ.

היחידת קירור הפנימית מה היא ואיפה היא נמצאת?

יש עוד דברים שכדאי לבדוק לבד בלי לגשת לטכנאי?

תודה על המקצועיות.

מיכאל

נ.ב נורא מפתיע אותי הרכב הזה יחסית לשנותון שלו הוא די שמורונורא חסכוני בדלק (1.4ל ידני) ויחסית למחיר שלו (אחי קנה ב 5 אלף) זול מאוד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מזה שתחזור לבחור שטיפל פעם שעברה כדי לבדוק לחצים שוב ולהבין מה הבעיה.

שמר התכוון למאייד המזגן שנמצא מאחורי/מתחת/בתוך הדשבורד בתוך מטריצת החימום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...