Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית גמגום בפיאט אונו 95

eliran-m
שימו לב! השרשור הזה בן 5674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לחברי הפורום קודם כל רציתי להאחל לכולם פה חג שמח.

אז ככה היום התחדשתי בפיאט אונו 95 s70 ולאחר הקניה כבר הרגשתי בעיה באוטו.

האוטו מגמגם שאני לוחץ על הגז במיוחד שאני לוחץ עד הסוף ובטורים גבוהים גם בטורים נגיד באיזור 3 האוטו מגמגם ויש גם מן רעש מציק מאחורה מן טיטטטטט, חשבתי אולי שאין דלק למרות שהמד מראה חצי אז הלכתי להשים 50 שקל ומשום מה שאני לוחץ על המשאבה של התחנת דלק האוטו מוציא את הדלק כלומר צריך למלאות ממש בעדינות מזה יכול להיות ,

יש לציין שבסרק האוטו לא מגמגם וגם לא נכבה האוטו, וכאשר יש גמגומים באמצע הנסיעה אני מכבה את האוטו ואז אני נותן סוויץ הבעיה נלעמת לפרק של 5 דקות.

תעזרו לי חברה תודה מראש אלירן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד האוטו נוסע (עם מנורת מצבר דולקת זה לא ימשך הרבה זמן) לך לחשמלאי, בדוק טעינה, וכנראה תחליף אלטרנטור.

אם הבעיה נמשכת, תחליף פילטר דלק, יתכן וזה יעזור.

האם, כשאתה פותח פקק של טנק דלק, אתה שומע רעש של אוויר נכנס פנימה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר דלק הוחלף לפני כחודש.

בקשר לאוויר שנכנס אני אבדוק מחר, אך מדוע יש רעש מאחורה זה ניראה לי כאילו מהמשאבה

יש לציין שרק לאחר נסיעה של 10-5 דקות זה קורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד האוטו נוסע (עם מנורת מצבר דולקת זה לא ימשך הרבה זמן) לך לחשמלאי, בדוק טעינה, וכנראה תחליף אלטרנטור.

אם הבעיה נמשכת, תחליף פילטר דלק, יתכן וזה יעזור.

היום בדקתי אין רעש כאשר אני פותח את המכסה של הדלק

נ.ב משהו מכיר מוסך טוב בבאר שבע וזול לפיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל ממה שאני מכיר, גם אצלי בפיאט אונו 92 יש את בעיית התדלוק, אני פשוט מקפיד להכניס את צינור התדלוק עד הסוף (זה קצת קשה לעיתים) ולא לוחץ על ההדק עד הסוף, בסה"כ מדובר על עוד כמה שניות של תדלוק. (עם פיאט צריך סבלנות, אבל הסבלנות משתלמת).

בעניין הגמגום (תחום שאני פחות מכיר, אבל לא ימנע ממני להביא איזו תיאורייה), שאלה - האם מדובר בקרבורטור בדגמים אלו? אצלי זה עדיין קרבורטור...

לא מתכוון לפגוע, אבל אמרת שפילטר דלק הוחלף לפני חודש, לבדוק האם הורכב בכוון הנכון...

אם לא מדובר בקרבורטור, כדאי לבדוק תזמון של מזרקים (נראה לי שככה זה נקרא), הכוונה היא שהם כנראה מציפים את הצילינדר כשאתה נותן "קיק" אז אולי הם גמורים, ויש להחליפם....

ואם זה קרבורטור, אז גש למכון לקרבורטורים, שינקו לך אותו ויכוונו אותו

בהצלחה

אני כבר לא "חדש בפורום"!!! אני "נהג חדש"!!

נהג חדש???? אני???!!! :brickwall:

לא!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני נדחף, אבל מה זה אומר כששומעים רעש של אוויר נכנס פנימה כשפותחים את הפקק של טנק הדלק?

אצלי ברכב זה קורה בעיקר כש"מושכים" את הנסיעה עד שהטנק כימעט ריק מדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלירן, אני שמח לשמוע שהבעייה נפתרה

בוקי, אם זה קורה לך כשהמיכל ריק זה לא נורא, אבל בגדול זה אומר שהנשם סתום, וזה לא טוב.

זה מקשה על משאבת הדלק לשאוב דלק (נוצר ואקום), ועלול להוביל לשחיקה מהירה שלה, ולבעיות של סחיבה וגמגום של המנוע.

אם נתקלת בבעיות מסוג אלו, כדאי לבדוק את הנשם, ולפתוח אותו במידת הצורך

שבת שלום

לא!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנשם נמצא בחלקו העליון של מיכל הדלק. הוא מאפשר כניסה של אוויר למיכל, לאחר שהדלק נצרך ומתפנה מקום במיכל (מונע ואקום). אין לי מושג היכן הוא נמצא בסוג הרכב שלך. הפנה את השאלה למומחים כאן, ואם לא תקבל תשובה (כי אנחנו נמצאים בשרשור שכבר נטחן) אז פתח שרשור חדש.

כדאי לעשות קודם חיפוש, כמו "נשם מיכל דלק בג'אסטי" או משהו כזה. יכול להיות שכבר דנו בזה בעבר. חיפוש עושים בתפריט למעלה.

בהצלחה

לא!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...