Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט אפיקה 2004

tal25
שימו לב! השרשור הזה בן 5519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.!

ברצוני לרכוש שברולט אפיקה 2004 שמורה ומטופלת עם 50000 ק"מ מחבר קרוב .

מה שמפריע לי שאין ביקורות טובות על הרכב הזה מדוע?

אודה לכם עם תחוו דיעה על הרכב הזה לטוב ולרע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק רע! רובן הן מליסינג וגם זה בקושי,

בעיקרון האוטו הוא דייהו, משמע הסמל של שברולט לא ממש משחק תפקיד.

למה שלא תמצא משהו ראוי יותר לכסף שלך?

יש הרבה אופציות. השאלה מה התקציב.

בהצלחה!

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב המדובר הוא מקרוב יד ראשונה לא מליסינג אם זה משנה.לא חשוב לי שאין לה שוק אני לא מתכוון למכור את הרכב בעוד כמה שנים,אני מחפש רכב שישרת אותי לכמה שיותר שנים..

את הרכב מייצרים בקוריאה?זאת אומרת שהחלקים לא אמריקאיים.?

התקציב שלי הוא 45 אלף לא יותר זה המקסימום שאני יכול לגרד..

בחרתי דווקא את האוטו הזה בגלל נפח המנוע שהוא יותר גדול ממה שיש לי עכשיו,וגם היתרון שאני יכול לרכוש רכב יד ראשונה עם קילומטרז נמוך..

מה באמת כל כך רע בשברולט אפיקה חוץ מהשוק..

האם עדיף לוותר?כי האופציה השנייה זה לרכוש רכב שבטח כבר עשה 100 אלף קילומטר מינימום וזה גם כמו לקנות חתול בשק לא..

יש הצעה לרכב אחר?או שבכל זאת אולי האפיקה תתאים לי דווקא אהבתי את הסטייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממליץ,שוק רע וגם לשכן שלי יש כזאת מודל 2005,הוא לא מרוצה ממנה והוא מנסה שבועיים למכור והתקשרו אליו רק פעם אחת.

לא שווה :-( עדיף מאליבו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב המדובר הוא מקרוב יד ראשונה לא מליסינג אם זה משנה.לא חשוב לי שאין לה שוק אני לא מתכוון למכור את הרכב בעוד כמה שנים,אני מחפש רכב שישרת אותי לכמה שיותר שנים..

דווקא אם אתה מתכוון להחזיר ברכב הרבה שנים אני לא ממליץ לך לקחת אותו. אולי עכשיו הוא נראה לך שמור ונוצץ כמו כל רכב חדש יחסית, אבל האמינות שלו יורדת אקספוננציאלית עם השנים.

פבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ארד מהעניין.

איזה אופציות אחרות יש לי,התקציב שלי הוא 45000 ,מחפש רכב אמין לטווח ארוך.עדיף בעל נפח מנוע של 1600 .

מה אתם מציעים.?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיויק מודל 2001 או קורולה מאותו מודל,

משנתון מתקדם יותר אתה יכול למצוא גם לאנטיס.

האפיקה אולי לא פאר היצירה,אבל היא בהחלט רמה מעל סיויק 2001-2005

היא די רכה,היא מרגישה הרבה יותר מפוארת,ואם אתה קונה אותה במחיר מחירון נמוך היא אופציה לא רעה.

אבל אם כבר,אז למה לא שברולט אלרו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה.

הסיבה שרציתי את האפיקה היא בגלל הקילומטרז הנמוך{50.000},וגם שנתון 2004.אני יכול לקנות אותה ב45000.לפי מה שאני מבין ב45000 ש"ח אני צריך לרדת למודל 2001 רכב אחר שבטח עשה כבר איזה 120 אלף או יותר..

טוב אני אחשוב על זה..תודה על ההצעות והעזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה.

הסיבה שרציתי את האפיקה היא בגלל הקילומטרז הנמוך{50.000},וגם שנתון 2004.אני יכול לקנות אותה ב45000.לפי מה שאני מבין ב45000 ש"ח אני צריך לרדת למודל 2001 רכב אחר שבטח עשה כבר איזה 120 אלף או יותר..

טוב אני אחשוב על זה..תודה על ההצעות והעזרה.

האפיקה רכב בינוני לכל דבר, אבל תראה לי רכב ב45 אלף שקל שיעניק לך רמת חיים,מרחב,אבזור,נוחות כמו שהיא תעניק לך.

אגב,בתחום הביצועים היא די עגלתית.

אגב,על איזו רמת אבזור מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייבים לרדת בשנתון - אם אתה מחפש רכב מהסגמנט הזה (משפחתיות גדולות/מנהלים), סיטרואן c5 מודל 04' נמצאת באותו טווח מחירים. מצד שני, גם אם אפיקה לא המכונית הטובה בתחומה, על הנייר נראית יותר טובה קנית רכב מבנאדם שאתה מכיר עם ק"מ נמוך, מאשר רכב שכחדש היה עדיף, אבל כמשומש מבוגר ממנה ב 3 שנים, 60K ק"מ נוספים ועבר לא ידוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האבזור הרגיל.חלונות חשמל,הגה כוח,אזעקה,ABS ,חישוקי מגנזיום,לא משהו מיוחד לרכב שנת 2004 לא..

לא הבנת בכלל,מה רמת הגימור? למשל GLX? LT?

לדעתי עלייך לערוך נסיעת מבחן,אולי הרכב דווקא יתאים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת הגימור היא LT.

shlomubזאת הסיבה שהלכתי על האפיקה כי הרכב שמור ומטופל כמו שצריך ובנוסף עשה רק 50 אלף קילומטר, ואם אני הולך על משהו אחר אז כמו שאמרת רכב עם לפחות 60 אלף יותר ועבר לא ידוע..

כאב ראש האמת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...