Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מע' הזרקת דלק פיאט אונו

R2B
שימו לב! השרשור הזה בן 5676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

האונו שלי 1.4 96 עושה בעיה קשה כבר יותר משנתיים לסירוגין.

כל 10 דקות האוטו מעלה טורים ואם לוחצים גז הרכב נחנק ואף נכבה.

יום אחד הסתכלתי לראות כיצד זה קורה וריתי שהחלק שמחובר לכבל גז זז לבד כתוצאה מפקודה חשמלית.

בחפירה שעשיתי לעמק גילית מסביף 3 מחברי ישמל.

הימני ביותר הבנתי שזה מנוע צעדים (לא ניתן לפרקו. צריך מברג כוכב עם שקע במרכז).

האמצעי לא עושה כלום.אם מנתקים אותו הרכב לא נכבה.

הימני לא בדקתי.

האם יש למשהו מושג מהם 3 המחברים ומה תפקידם? (הם כולם מתחברים לצמה ענקית של חשמל ככה שאני לא יודע למה הם מחוברים בסופו של דבר)

האם ישנו פתרון לבעיית הגז שנלחץ כביכול לבד? (עשיתי איפוס למחשב כפי שהומלץ באתר, עשיתי ניקוי בכל המערכת.,הוחלף טנק דלק+מערכת הזרקה+משאבת דלק פעמים).

ממתין לתשובה וישועה.

רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוט המחברים בבית מזרק הדלק החד נקודתי (בוש) שבפיאט אונו:

המחבר הימני - אל מנוע הסרק.

המחבר האמצעי - אל מזרק הדלק וחיישן טמפרטורת אויר.

המחבר השמאלי - אל חיישן מצב מצערת.

בכל מחבר יש 4 חוטים.

בברכת חג שמח - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל המחברים להיות מחוברים. אם יש בעיה, יש לטפל בה נקודתית ומקצועית. בדוק צריכת דלק.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

השאלה שלי על המחברים באה כתוצאה מכך שהרכב מעלה טורים האופן אקראי בעיקר כשהרכב עומד. ואז הרכב נחנק ונכבה.

שלחו אותי למספר בעלי מקצוע כל אחד חשב שחלק אחר הלך אבל כולם רצו לראות את התקלה מתרחשת.

מספר פעמים חיכיתי במוסכים עם רכב מונע מעל לשעה ואף שיחקתי עם דוושת הגז אך הבעיה איננה צצה.

השאלה שלי היא האם בזמן שזה קורה באמצע כביש ששם אין מצב ששום בעל מקצוע יגיע במיוחד, האם ישנם איזה שהן פעולות שאני יכול לבצע על מנת לעלות על הבעיה????

אני כבר איבדתי כל סבלנות לבעיה זו...

תודה מראש רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה כזה , האפשרות היא להשאיר את האוטו אצל בעל מקצוע, ורצוי שיהיה אחד שמכיר ומנוסה היטב בסוג הזרקה זו.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...