Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מספר בעיות בהונדה אקורד 92- מחפש פתרון זול [כותרת ערוכה]

Sharon Amor
שימו לב! השרשור הזה בן 5675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם , קודם כול חג שמח שיהיה לכם !

עכשיו יש לי בעיה רצינית

יש לי הונדה אקורד 92 אוטמטית

עכשיו אין לה טסט נגמר לה והאוטו כאילו פשוט עם המון בעיות פשוט ככה אני יפרט בקצרה :

1. 4 צמיגים שחוקים

2. המנורות מאחורה לא עובדות + סקאלה אבל ברקס כן

3. עכשיו איפה שהמסנן אויר נכון משמה יש צינור שמחובר אל המנוע שכול העשן נכנס אליו

אז הוא נשבר לי וכול העשן יוצא מהמנוע וזה נראה כאילו האוטו עומד להתפוצץץץ - בכלל לא נעים !

ואני מקווה שזהו שלא ימצאו עוד דברים בטסט

עכשיו אני ממש קצר בכסף , איפה יש 4 צמיגים חדשים וסבירים במחיר

מה אני עושה עם כול השאר ?

אני ממש אובד עצות אין לי מושג מה לעשות

אני מקווה לעזרה תודה רבה לכם !

(אני באזור המרכז , בת ים , חולון , ת"א)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה לענות על השאלות שלך.

הערות שלי באדום.

1. 4 צמיגים שחוקים תחליף צמיגים, מתחילה תקופת גשמים ועם הצמיגים גמורים, מסוכן לנסוע ככה.

2. המנורות מאחורה לא עובדות + סקאלה אבל ברקס כן הכוונה שלך לפנסים מאחור? יכול להיות נורות או פיוזים שרופים. סקאלה זה לוח שעונים? מה לא עובד בו? תאורה או בכלל לא עובד לוח שעונים?

3. עכשיו איפה שהמסנן אויר נכון משמה יש צינור שמחובר אל המנוע שכול העשן נכנס אליו

אז הוא נשבר לי וכול העשן יוצא מהמנוע וזה נראה כאילו האוטו עומד להתפוצץץץ - בכלל לא נעים !

מתיאור שלך אני מבין שנשברה לך סעפת פליטה. יכול להיות שאפשר לרתך אותה.

ואני מקווה שזהו שלא ימצאו עוד דברים בטסט

עכשיו אני ממש קצר בכסף לפי דעתי כדאי לך לשקול מעבר לרכב עם פחות הוצאות אחזקה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תנסה לאתר צמיגים בפירוק במצב טוב (אם תחפש מספיק טוב תמצא)

2. פיוז או קצר חשמלי

3. האם כוונתך לצינור נשם מנוע שמחבר בין המכסה שסתומים אל בית פילטר אוויר, או כוונתך לצינור אחר ?

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבהל כם על התשובות המהירות

אז ככה

בקשר לצמיגים אשמח לדגם מסוים שאני ידע ומחיר תודה רבה

ובקשר לתאורה זה ככה הולך

בסקאלה הכול עובד חוץ מהשעונים של סלד והמהירות משהו מוזר ומאחורה לא עובד האורות שאני נוסע בלילה אבל אורות ברקס ורברס עובדים !

ולגבי הצינור של העשן אני עכשיו יורד לצלם לכם ואני מעלה לכם תמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו מידת צמיגים אצלך? GOODYEAR DURAGRIP צמיגים לא רעים, אחיזה טובה והמחיר בסדר (יחסית). מתחת לזה, זה בד"כ צמיגים סיניים ללא שם.

בקשר לבעיות חשמל, פנה לחשמלאי טוב ואמין. אני בטוח שחברי הפורום יכולים להמליץ על אחד כזה באיזורך.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו מידת צמיגים אצלך? GOODYEAR DURAGRIP צמיגים לא רעים, אחיזה טובה והמחיר בסדר (יחסית). מתחת לזה, זה בד"כ צמיגים סיניים ללא שם.

בקשר לבעיות חשמל, פנה לחשמלאי טוב ואמין. אני בטוח שחברי הפורום יכולים להמליץ על אחד כזה באיזורך.

אמרו לי פיראל משהו כזה הכי טוב האם זה נכון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי מדגם צמיגים ספציפיים ותקציב שלך. לכל אחת מחברות המובילות יש דגמים זולים ודגמים יקרים. יש צמיגים שעולים מעל 1000ש"ח לצמיג ויש כאלה שעולים פחות מ-400ש"ח לצמיג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...