Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת קופה 40k

dj_dani
שימו לב! השרשור הזה בן 5674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי ערכתי קצת חיפוש בפורום הזה שהוא פורום מדהים ומצאתי קצת מידע...

המועמדות שלי לגמר הם:

אופל טיגרה-רוב הדעות עלייה היו שליליות,בגלל שהיא מטופלת בumi החלפים והתיקונים יקרים לפי מה ששמעתי,הרכב לא מתפקד כמו שמצפים ממבט ראשון וכדומה...

יונדאי קופה-לפי מה שהבנתי מהודעות של חברי פורום הרכב חסכוני אמין ונוח...

מגאן קופה-איבזור לא אחיד לפי מה שהבנתי,מנוע חזק.

מאזדה mx3-לא ממש מצאתי מידע..

הרכב אמור לשמש נהג חדש מה שאומר 3 אנשים יסעו ברכב ככה שמקום במושב האחורי לא ממש מעניין,משכורת של חייל וקצת מהצד אז הרכב אמור לעשות כמה שיותר ק"מ לליטר להיות אמין ובעל חלפים זולים...

איזה מהרכבים אתם ממליצים מאלו שציינתי?

לפע מה שהבנתי לחלק מאלה שציינתי יש מנוע 1400 חלק 1600 וחלק 2000 האם יש משמעות בביצועים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

האבזור במגאן אחיד, דגם ה-2.0 נבדל מה-1.6 בגלגלי מגנזיום 16'.

צריכת הדלק בגם ה-2.0 טובה מאוד ועומדת על כ-11-12 ק"מ/ליטר בנסיעה מעורבת.

יש גם שמועה שאומרת שבטיגרה 1.6 אין מושב אחורי....

תנו קצת פרטים עליהם..

איזה רכב אתם הכי ממליצים לי מבחינת בטיחות חדשנות וכדומה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לספר לך על האופל והיונדאי כי לחברים שלי היו רכבים כאלה...

האופל חזקה הרבה יותר מהיונדאי ואני אישית חושב שהיא נראית גם יותר טוב, אבל הבעיה שלה שקשה לעבוד איתה במוסכים כי המנוע יושב בשיפוע קשה כזה ולא כל מוס, מוכל להתעסק איתה, ויש לה גם בעיה של התחממות יתר במנוע.

לגבי היונדאי , נו טוב זאת יונדאי לא כזאת חדשה אז אל תצפה להרבה, היא לא כל כך חזקה וגם לא כל כך אמינה בגלל שמצפים ממנה להרבה וקורעים לה את הצורה אז היא לא עומדת בזה, אבל הרבה אנשים אוהבים את הפוזה שלה, אם תחפש בלוחות יד 2 תמצא שהיא עברה הרבה ידיים, למה זה? תחשוב לבד :)

המאזדה היא הכי אמינה ביניהם והכי זולה לאחזקה וגם נראית טוב, אבל אין הרבה ממנה אז לך תמצא אחת שמורה ונקיה.

הרנו היא הכי בטיחותית ויש אותה הכי הרבה בשוק אז יש מצב שתמצא אחת שמורה כמו שצריך, היא גם חזקה ונראית לא רע (אבל לא לטעמי).

מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יגיד כמה מילים על הטיגרה ממה ששמעתי :-P

הטיגרה יקרה מאוד בטיפולים, אבל אמינה מאוד.

קשה מאוד לטפל בא והרבה מוסכים לא אוהבים להתעסק איתה בגלל שבשביל להחליף נורה צריך לפרק חצי רכב.

הכל צפוף מתחת למכסה מנוע בסופו של דבר זה יותר שעות עבודה במוסך וזה עולה יותר בנוסף לחלקים של הרכב שגם לא הכי זולים וברכב הזה לא מומלץ לעשות קומבינות עם כל מיני חלקים זולים ולא מקוריים.

מה אתה מצפה שהרכב יתפקד? איך הוא נראה לך שהוא יתפקד? ההתנהגות שלו מצויינת אחיזה טובה מאוד תאוצה ממנוע קטן שלא מביישת אף רכב חדש.

אף פעם לא שמעתי על המחלה בטיגרה של "התחממות יתר" אם יודעים לטפל ברכב הוא לא יתחמם אף פעם.

בכל מקרה אופלים עובדים על חום יחסית גבוהה בין 90-95 וזה תקין.

אם אתה לוקח בחשבון שאתה מוכן להשקיע לא מעט כסף בטיפולים וברכב מתוצרת גרמנית לך על הטיגרה ולא תתאכזב.

טיפ: לך על טיגרה 1.6 ידנית היא חסכונית מאוד (12.5 קילומטר לליטר) היא כייפית והיא חזקה משמעותית מה1.4 אוט'

S2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד smoooth0, אתה אמיתי?

אתה מדבר על טיגרה מול יונדאי קופה? (אפילו דור ראשון)?

הטיגרה ממש לא יותר חזקה מהיונדאי (מנוע 1.6 עם 100 וקצת כ"ס אל מול 2.0 עם 140 וקצת ?) למעשה היא פרווה למדי (לא שהיונדאי ממש מציאה - גם היא מכונית בעיקר שעושה רוח ופחות נוסעת)

המאזדה הזאת , ראית אחת כזאת?

משהו שאתה מכיר החזיק אי פעם אחת כזאת?

זה רכב נדיר , עם רכיבים שחלקם יעודיים לרכב וקשה עד בלתי אפשרי להשיג את חלקם בארץ.

ועוד הערה , היונדאי הרבה דברים , ספורטיבית במיוחד - לא ממש , ונוחה ? נו באמת.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד פה נותן דעה שונה,לגבי האופל נראה לי שכדי להוריד אותה מהרשימה משום שכמו שאמרו,רכב גרמני בעיות אמינות חלפים יקרים וכדומה...

מגאן כפי שנאמר רכב בטיחותי שזה חשוב,יש לו שני מושבים מאחורה שזה מספיק לנהג חדש,אבל לגבי אמינות ומחירי טיפולים וחלפים לא דיברנו,לפי מה שידוע לי בצרפתיות אנשים נשמעים מתלוננים על עלות טיפולים וחלפים גבוהה.

עכשיו לפי מה שהבנתי בשירשור זה,היונדאי קופה חלשה ולמצוא אחת כזאת בשנתון שלה,שנמצאת במצב טוב זה קשה.

עכשיו לגבי הmx3 לא קיבלתי ממש חוות דעת אלא הבנתי רק שהרכב נדיר והחלפים יקרים.

נראה לי שנמשיך את ההשוואה אבל נצטרך להיפרד לשלום מהטיגרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמינות, לא משנה באיזה סוג רכב, תלויה בראש ובראשונה באיך טיפלו ברכב!

היונדאי לא כזאת חלשה, שניה למגאן. אבל למצוא אחת כזו יהיה די קשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמינות, לא משנה באיזה סוג רכב, תלויה בראש ובראשונה באיך טיפלו ברכב!

היונדאי לא כזאת חלשה, שניה למגאן. אבל למצוא אחת כזו יהיה די קשה.

הרכבים שציינתי רובם מודל 96-98 ככה שלא ממש קשה בעיקרון למצוא במצב אמין,דרך אגב יש מכוני בדיקה לדבר הזה.

מה לגבי חלפים וכדומה?

צריכת,כוח סוס,מפרט מנוע וכדומה איזה הכי מומלץ לי ללכת עליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שאתה אומר שלא יהיה קשה למצוא, אתה תופתע עד כמה יהיה קשה למצוא רכב שהוא לא יד 5 ומעלה ושחוט.

המגאן בעלת מנוע 2.0, 150 כ"ס, עדיף ללכת על ה-2.0 ולא על ה-1.6.

צריכת דלק טובה למגאן, 11-12 ק"מ/ליטר. היא גם זולה משמעותית מהתקציב שלך.

ההמלצה תקפה רק אם אתה מתעקש על רכב קופה בלבד, ו-3 דלתות לא יספק אותך, שמה כבר יש אופציות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קצת לא קשור לנושא אבל נתפוס טמפ

איזה מכונית 3 דלתות אתה ממליץ באיזור אותו התקציב

מה דעתכם על המאזדה 323f-ba בין השנים 95-97 (היא לא שלוש דלתות אך גם מעניין אותי לדעת את דעתכם)

(אין להתייחס לשאלה זה כאילו שאני הולך להחליף רכב

אני פשוט מתעניין)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק שאתה אומר שלא יהיה קשה למצוא, אתה תופתע עד כמה יהיה קשה למצוא רכב שהוא לא יד 5 ומעלה ושחוט.

המגאן בעלת מנוע 2.0, 150 כ"ס, עדיף ללכת על ה-2.0 ולא על ה-1.6.

צריכת דלק טובה למגאן, 11-12 ק"מ/ליטר. היא גם זולה משמעותית מהתקציב שלך.

ההמלצה תקפה רק אם אתה מתעקש על רכב קופה בלבד, ו-3 דלתות לא יספק אותך, שמה כבר יש אופציות אחרות.

המאגן היא החזקה והזולה בחבורה זה מה שאתה אומר בעצם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זולה לרכישה והכי חזקה, כן.

וכ"רנו" אני אמור להבין שהרכב בטיחותי?..

כמה כוכבי בטיחות במבחני התרסקות?

הרכישה זולה,מה לגבי התחזוקה?(ק"מ-לליטר,חלפים,ביטוחים וכדומה...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5674 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...