Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי גטס 2008 - מצבר מתרוקן ב-3 ימים

shmulik88
שימו לב! השרשור הזה בן 5679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דוד שלי קנה רכב חדש לפני כ-8 חודשים יונדאי גטס 2008 .

במסירה של הרכב נאמר לו שאם הוא לא יתניע את הרכב כל 3 ימים,

תהיה לו בעייה בהתנעה של האוטו. ואכן זה בדיוק כך!!!!!

מאחר ודוד שלי אדם מבוגר והוא לא נוסע הרבה באוטו, הבעייה הזאת היא קריטית עבורו.

הוא נתקע כבר מספר פעמים עם האוטו.

במוסך המטפל אומרים לו שככה זה האוטו, ומוסיפים גם שאמרנו לך במסירה של הרכב שזה המצב.

מה עושים ?????

והאם יש עוד מכוניות יונדאי גטס עם בעיות כאלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת תקלה, והמצב אינו תקין.

יש זליגה של זרם,

ז"א, הרכב כבוי, ועדיין יש צריכת חשמל של רכיב כלשהוא

שממשיך לצרוך חשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה הקשקוש הזה ?

היו לי 15 מכוניות, כ-ו-ל-ן, ללא יוצא מן הכלל, היו במצב שהרכב עומד לפחות שבוע, ללא הנעה או תזוזה או פתיחת דלת, כולל רכבים חדשים בני שנתיים עם אזעקות וקודן וכל הבולשיט החשמלי, כולל רכבים בני 20 עם רדיו וללא שום רכיב חשמלי זולל זרם אחר, באף אחד מהרכבים לא היה מצב שהאוטו לא הניע לאחר עמידה של שבוע, לעיתים גם יותר מזה.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה לו על הרכב איתוראן ומצבר שמתאים לווספה (מי אמר מיאטה?) עוד הייתי אומר "הגיוני".

אבל אין שום סיבה בעולם שרכב מודרני וחדש לא יוכל לעמוד (אולי לא על בסיס קבוע אלא מפעם לפעם) באי התנעה של שבוע לפחות.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה שום דבר, קיא פרייד 00 של סבא שלי, אותה נסועה בערך, לפעמים האוטו עומד 4 ימים - שבוע, יש אזעקה ורדיו, אין בעיות הנעה, מלבד במצב שהושארו אורות דולקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ודוד שלי אדם מבוגר והוא לא נוסע הרבה באוטו, הבעייה הזאת היא קריטית עבורו.

מאיפה הוא קנה את הרכב? ליסינג או רכב חדש לגמרי מסוכנות יונדאי?

יכול להיות שראו אדם מבוגר אז החליטו לעשות עליו קומבינה ולהחליף מצברים / לדחוף לו רכב "לימון"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלום רב,

הרכב עדיין באחריות ולכן גש למוסך מורשה הייבואן לבדיקה מקיפה.

המצבר לא אמור להתרוקן לאחר 3 ימים וגם שבוע במידה והרכב מאובזר אך ורק באיבזור שהגיע מהייצרן.

במידה והעניין כפי שציינתי יש לבדוק האם זו פאשלה של הייצרן וקיימת הוראה טכנית או הנחייה כיצד לטפל בבעיה.

אל תכנע לשטויות שלאחרונה נציגי השירות מוכרים לבעלי רכבים חדשים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה באחד הצרכנים.

רוב הסיכויים לרדיו בהתקנה מקומית.

לפני כמה שנים היתה לי בעיה דומה בפונטו. הפתרון היה הסרה של הפאנל של הרדיו לפני שיוצאים מהרכב.

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום אצל מנהל המוסך.

הוא אמר לי שהזרם הזליגה המקסימלי המותר הוא 0.3A. בפועל הוא מניח שזה פחות,

וכמובן צריך לבדוק את האוטו.

קיבולת המצבר היא 45A. בעל הרכב נוסע 350 ק"מ בחודש.

הוא אמר לי שזה גם זרם הזליגה המקסימלי במצדה ובסוברו.

האם מישהו יודע איזה זרם זליגה מקסימלי מותר יש במכוניות אחרות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנהל המוסך מדבר שטויות למכביר ! זליגה של 0.3A=300MA היא לא הגיונית.

דוגמא ברכב שלי גולף דור 5 הזליגה היא בסביבות 15 מיליאמפר=0.015 אמפר (רמת איבזור סטנדרטית של הייצרן ללא אזעקה רק קודן)

קח דוגמא

PARASITIC CURRENT DRAIN.pdf

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ניגש למוסך אחר, דורש בתוקף שיבצעו בדיקת זליגה, בלי זיוני מוח מיותרים, שיבצעו, ימצאו את ה"אשם" לזליגה וידאגו לתקן (אם זה רדיו סביר שתצטרכו להחליף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום אצל מנהל המוסך. הוא אמר לי שהזרם הזליגה המקסימלי המותר הוא 0.3A.

כפי שהעירו לפני, המספר הזה מוגזם ביותר - עם זליגה כזו המצבר יתרוקן לחלוטין תוך פחות משבוע.

מספר סביר יותר זה בערך 5 מילי - או 0.005A, כלומר בערך 1/100 ממה שהוא אמר.

אם יש לך כוח לריב אתם, בהצלחה. אם לא - יש בפורום המלצות על חשמלאי רכב מוכשרים, תיגש לאחד מהם ויפתרו לך את הבעיה.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...