Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קסארה 04 אוט' . מתנע מת אבל מגיב למכות .

zvikas
שימו לב! השרשור הזה בן 5500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנסיעת החג באחת החניות הרכב לא הגיב לניסיונות ההתנעה. שום קול או רעד. מוות קליני מושלם.

איש השירות של שגריר שניסה להחיות את הפגר בעזרת מכות חשמל הגיע למסקנה שהתקלה נובעת מהסטרטר.

כמה מכות עליו והרכב חזר לחיים.

מיכוון ואני עדיין מחוץ להישג מוסך אני רוצה לדעת מה מהות התקלה - שאגב מאז - בצעתי מספר התנעות סדירות ברכב.

כמה זמן אפשר להשתמש -במידת הצורך - בהכאת הסטרטר לפני שימאס לו .

אגב איש השגריר אמר משהו בנוגע לפחמים , אם זו הבעיה אז יש לי מלא מהמנגל , רק לא ברור אם לסטרטר צריך אותם לוהטות או קרות.

שנה טובה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סובל יותר נכון הרכב שלך סובל מסטרטר מזוכיסט. :idea: סתם!!!.:-Pהסטרטר שלך בסוף חייו . הפחמים או המגעות או קולקטור בסטרטר שרוף . החלף / שפץ סטרטר בהקדם האפשרי, כיוון שביטוח הגרירה לא יכסה תקלות חוזרות ברכב, ובאים תזמין אותם בשינית על אותה התקלה תחוייב בתשלום. אין לדעת כמה זמן אתה יכול להניע את הרכב עד שהתקלה תחזור , ולא בטוח שבפעם הבאה המכות יעזרו.

שנה טובה יצחק.

:evil:סייג לחוכמה שתיקה :brickwall:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להחליף סטרטר בקסארה 04 אוט' בנזין 1.6 . בדקתי והמחיר למשופץ כולל התקנה הוא כ 750 ש"ח.

אני קונה מדי פעם לרכב וגם לצרכים אחרים בEBAY .בדרך כלל בגרמניה.

בדקתי את המחירים באתר לסטרטרים חדשים בלבד ומצאתי הבדלים במחירים בין 50 יורו ועד 180 יורו.

השאלה היא על מה להקפיד בבחירה של הסטרטר הנכון .כי במחיר של כ 50 יורו כולל ההובלה וההרכבה אני עדיין חוסך כמה שקלים ויש לי חלק חדש.

אני מצרף את הלינק למי שמבין גרמנית או את הנתונים הטכניים .

תודה

צביקה

http://fahrzeugteile.shop.ebay.de/items/Auto-Motorrad-Teile__Citroen-Xsara-anlasser_W0QQ_nkwZCitroenQ20XsaraQ20anlasserQQArtikelzustand8e9059efZNeu1317eQQ_dmptZAutoteileQ5fQ5AubehQc3Qb6rQQ_flnZ1QQ_fromfsbZQQ_sacatZ131090QQ_ssovZ1QQ_trksidZp3286Q2ec0Q2em282

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא לא של התמחור כי כתוב שמחיר הסטרטר וההובלה וההתקנה עדיין יוצאים יותר זול מחלק משופץ ולא שהכל ב- 50 יורו

אבל אני מחפש עזרה בהכוונה של סוג הסטרטר המתאים על פי הנתונים שיש באתר וממה נובעים ההבדלים של פי 4 במחיר הסטרטר, על מה לשים לב וכו' אם בזה יש לך מידע אשמח לתגובה

תודה ושנה טובה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי התגובות נראה לי שאני לא מנסח נכון את השאלה שלי .

נושא הכדאיות הכספית וכל שאר הפרמטרים של אחריות ויבוא לא רלוונטיים כאן. הנושא נבדק וסגור אני כבר הבאתי די הרבה דברים בדרך הזו לארץ.

גם ההתאמה לדגם , רשומה כמו שצויין וגם שלחתי שאלות בנדון למוכרים .

מה שאני מחפש זה מידע מהצד המכני/טכני שבו אני פחות מבין.

האם למשל יש דרישות של הספק לסטרטר כמו למשל לאמפר של מצבר. על מה לשים לב מבחינה מכנית בבחירה.

ההפרש בין מחירי הסטרטרים באתר הם אדירים בין 50 -180 יורו מה הופך סטרטר אחד להיות יקר פי 4 כמעט

האם יש הבדל כל כך גדול בין היצרנים השונים מבחינת הטיב

אם יש בפורום חשמלאי רכב שיכול לעזור אשמח .

תודה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים הם לא בגלל היצרנים, אלא מן הסתם חלק הם משופצים, חלק חדשים, חלק סיניים וחלק אחרים ולכן מגוון המחירים.

פנה למוכר ושאל אותו כמה עולה סטרטר לקסארה 1.6 אוטומטית בנזין משנת הייצור הרלוונטית וציין קוד מנוע. כך תקבל את החלק הנכון.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

למרות ניסיונות של חשמלאי רכב כולל מוסך מורשה מכובד של סיטרואן אני עדיין בבעיית חשמל בלתי פטורה.

כמו שכתבתי בשאלה קודמת ישנה תקלה חוזרת של חוסר יכולת התנעה באופן אקראי שמתבטאת בכך שעם ניסיון ההתנעה אין כל תגובה לסיבוב המפתח. התופעה יכולה להתרחש בהתנעה ראשונה או לאחר מספר התנעות במשך היום .

המצבר הוחלף הסטרטר הוחלף בורר הילוכים הוחלף הרכב אגב עבר לפני חצי שנה שיפוץ גיר כללי אם יש קשר כלשהו.

שמתי לב היום לתופעה שאולי היא טבעית אבל בכל זאת אציין:בזמן שהסוויץ פתוח לחיצות על הבלם גורמות לנקישות באזור הגיר

האם יש קשר או בזה דבר נורמלי שפשוט במצב רגיל לא שמתי לב.

האם יש מישהו שיכול לחשוב על מהות הבעיה . אגב לאחר מספר מועט או רב של ניסיונות הרכב מתניע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הנקישות- יותר נכון "קליק" של ממסר חשמלי-הדבר תקין, וזה קורה רק כשידית ההילוכים ב P.

אתה שומע את הרעש של שיחרור נעילת הידית, לרכב יש מנגנון בטיחות, שלא מאפשר להוציא מ P, ללא לחיצה על הבלם.

האם, כשהרכב מסרב להניע, ניסית להעביר ל N ולנסות שוב ?

מה הכוונה "הוחלף בורר ההילוכים"? האם אתה מתכוון ל"חיישן רב תפקידי" שהוא חיישן מצב בורר הילוכים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה לא בסטרטר , הבעיה במערכת החשמל ליפני הסטרטר , יש להרכיב מגבר חשמלי ליפני הסטרטר וזה יפתור את הבעיה .

יהיה טוב, רק לא ידוע למי ומתי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...