Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי A4 שנת 98'

ELI12345
שימו לב! השרשור הזה בן 5694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי מנוע 1.6 עם 101 סוסים, הוא חלש מידי בשביל רכב קטן מA4 - שקודה אוקטביה.

לכן לא ממליץ לקחת A4 עם מנוע כזה. אם כבר, אז לפחות 1.8 עם 125 סוסים ו-20 שסתומים שאמור להיות סביר יותר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

רוצה לדעת לגבי קנייה של אאודי A4 שנים 98' - 01'.

עלויות אחזקה, צריכת דלק, אמינות.

איזה נפח מנוע עדיף, 1800 או 1600 ?

תודה מראש.

חבר שלי קנה אקזמפלר שנת 2000 מנוע 1.8 רגיל.

הוא מצטער על הקניה מכמה סיבות:

1. ירידת ערך מטורפת של 15K ש"ח בשנה.

2. אמינות לא משהו, רק לאחרונה התקלקלה לו נעילה מרכזית. הסתבר שהיא פנאומטית ועלות החלפתה 8K ש"ח. הוא מצא מערכת משומשת מפירוק ב- 4K ש"ח "בלבד". לפני כן הייתה איזו שהיא בעיה עם הגיר, אבל אני לא יודע את הפרטים.

3. הצגים האדומים, במיוחד זה של מחשב הדרך, התחילו לדעוך עם הזמן. עכשיו כמעט ולא רואים בהם כלום. הוא אפילו מפחד לשאול כמה זה עולה.

4. צריכת דלק ממוצעת של 1:10, כאשר רוב הנסיעות הן מחוץ לעיר.

לחיוב אפשר להגיד שהרכב בטיחותי עם הנדסת אנוש מצויינת.

לדעתי אם כבר A4, עדיף ללכת על הדגם החדש יותר, B6, אשר נכנס בסוף 2001 והיה עד סוף 2004 והגיעה עם מנוע 2000 וגיר רציף 6 הילוכים.

שים לב שב- 2001 נמכרו גם הדגם הישן וגם הדגם החדש (B6).

בלי קשר, מנוע 1.8 טורבו, אשר היה קיים בשני הדגמים, עדיף גם על 1.8 הישן וגם על 2.0 החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנתיים תודה לכולכם.

בעקבות התגובות שלכם, אני חושב לרדת מהאאודי ולקנות טויוטה קורולה 01'

עם השינוי של הפנסים מקדימה.

נראה לי הרבה יותר חסכוני ואמין, למרות שהנוחות נסיעה לא משתווה אפילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבעלים הגאה של A4 1.8 ק"מ נמוך שמור שמור כמו חדש.

מבחינת צריכת דלק אז ברור שהטיוטה תאכל פחות דלק האודי מאוד כבדה.

לגבי משהו שמישהו כתב שהאורות האדומים נחלשו ולא רואים היה וקרה נכנס למוסך וסודר ללא תשלום.

אוטו מפנק מרווח ונוח במחיר של יונדאי אקסנט מה עדיף:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...