Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ אלטרנטור Ssangyong Rexton 2003

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 5245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבעיה איננה חשמלית, יש רעשים של מכסחת דשא מהפולי, כפי הנראה מיסב.

מחר בצהריים אני אפרק את האלטרנטור לאימות.

יש המלצה על בעלי מקצוע לשיפוץ אלטרנטורים? בכל איזור המרכז, מנתניה ועד ראשון.

מנוע 2.9 TD מרצדס זהה למוסו וקורנדו

תודה

אבי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני ממליץ לך בחום על ד"ש שיווק וחשמל בפ"ת משפצים אלטרנטורים ברמה בניסיון שלי כמובן

הם יושבים באזור תעשיה השפלה 4 פתח תקוה טלפון 03-9230773

מקווה שעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי שלום, ברחוב הבנאי נמצא ה"מפעל" שלהם, כלומר המקום בו הם משפצים את הרכיבים.

ברחוב האורגים נמצא ה"מוסך" שלהם, המקום בו הם מרכיבים את הרכיבים לכל הדורש.

במידה ואתה מחליט להגיע לשם, דבר איתי, יכול להיות שאני אגיע איתך.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבעתי עם אוטו-סטארט בחולון ליום שני ב 7:30 בבוקר

כולם מוזמנים להצטרף :shock:

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכדי לאמת שהבעיה אכן שם אין צורך לפרק את האלטרנטור.

פרק את הרצועה וקח חוט באורך משהו כמו חצי מטר-מטר. רצוי מעין שרוך אך גם חוט חשמל גמיש יעשה את העבודה.

לפף את החוט כך שכשתמשוך אותו האלטרנטור יסתובב בכיוון הסיבוב הרגיל שלו (אם אתה לא יודע הסתכל בזמן שהמנוע פועל לפני שאתה מפרק).

לאחר שליפפת את החוט משוך אותו בחוזקה, האלטרנטור יסתובב ואתה תשמע אם הרעש אכן משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצה.

דווקא החלק המסובך הוא פירוק הרצועה. המקום צפוף ואני לא בטוח שיש לי את הכלים להגיע למותחן.

אני אנסה ממחר בבוקר.

האלטרנטור דווקא מתפרק בקלות, 2 ברגים והגישה סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצה, אני אבדוק גם את המותחן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון.

התקשתי מאוד למצוא את מקור הרעש.

גם פירוק הרצועה ומשחק ידני עם הפולי של האלטרנטור לא הניב תוצאות ולא הצלחתי במצב של סיבוב ידני לשחזר את הרעשים.

בלית ברירה השפרצתי WD40 על המיסב של האלטרנטור וחיברתי בחזרה את הרצועה במטרה לראות האם יהיה שינוי.

נכון לעכשיו כבר שבועיים, הרעשים נעלמו לחלוטין. אני מודע לכך שזה לא פיתרון מלא, אבל עכשיו אני משוכנע שמדובר במיסב של האלטרנטור ולהבא אני אדע להחליף רק אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

הWD40 והגריז החזיקו כשנה וחצי.

לפני מספר ימים הרעשים חזרו ובגדול.

גם הנסיונות הנואשים שלי להטביע את המיסב בשמן לא שיפרו את המצב.

בלית ברירה שמתי פעמי לכיוון חולון ל"אוטו סטארט" לא לפני שתאמתי טלפונית הגעה ומחיר.

בדרך על כביש 4 ק"מ לפני היעד החזיר הפולי של האלטרנטור את נשמתו לבורא והעמיד אותי לצד הדרך עם ווסט זוהר.

תודות לחברת שגריר הגעתי לאוטו סטארט באיחור קל (ע"ג הגרר).

זה המקום לציין את השרות הטוב, המהיר והמחיר של אוטו-סטארט.

בהחלט מקום מומלץ לאלטרנטורים - סטארטרים וכד...

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5245 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...