Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד מונדאו - יש או אין בעיית כוח?

קורנה
שימו לב! השרשור הזה בן 5718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל מי שיכול לעזור (וגם למי שלא..)

אני שוקל לקנות פורד מונדאו חדשה עם מנוע 2300 סמ"ק ואני קצת חושש שיש לאוטו בעיית כוח וסחיבה.

שמעתי שיש בעיות בנושא ושגם המזגן לא מקרר כמו שצריך בגלל זה.

האם למישהו פה יש פורד מונדאו? מה אתם חושבים?

תודה על העזרה,

אורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית אין פורד מונדיאו אבל לגיסי יש כזאת חדשה.

הוא מרוצה מעל הראש והוא לא מרגיש שחסר כח ואין בעיה במזגן.

אמנם מנוע ה 2300 לא חזק כמצופה ממנוע כזה ובניגוד לדגם הקודם יש לו גיר מודרני 6 הילוכים שלא מסרס את המנוע.

אבל אם ביצועים ספורטיביים אתה מחפש זה לא הכיוון.

בקיצור המונדיאו מכובדת כבדה ומהודרת כיאה לרכב מנהלים.

המונדיאו היתה אחת המועמדות שלי אבל לבסוף בחרתי במאזדה 6 שיותר מצאה חן בעיני ויזואלית ואני לא רציתי אוטו כבד.

בנוסף הפחיד אותי נושא השוק והערך ביד שניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המונדאו לדעתי היא הקניה הכדאית ביותר בקטגוריה (אבי קנה רכב כזה לאחרונה והוא מרוצה עד הגג).

היו לו חודשיים של נסיעות תל אביב-ירושלים ובעיות סחיבה וכוח ממש לא היו שם, המזגן מצוין ובכלל הרכב באמת מוצלח.

Non dimentico mai una faccia, ma nel vostro caso faro' un'eccezione

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הרכב באמת טוב ושמעתי ביקורות מאוד טובות עליו,

אבל להגיד קניה הכי טובה לא היתי אומר, אין לה שמירת ערך טובה, המחיר

שלה נופל למטה מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלה נופל למטה מהר.

זו בדיוק הסיבה שהלכתי על בטוח וקניתי מאזדה.

המונדיאו של גיסי היא בליסינג דרך העבודה אז אין לו בעיה בנושא זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלה נופל למטה מהר.

למונדיאו הקודמת אין שמירת ערך טובה (ולא בצדק). לחדשה - עוד אי אפשר לדעת. לדעתי היא תשמור על הערך שלה טוב מאוד (פשוט מאוד - הן מגיעות בטפטוף יחסי והן איכותיות משמעותית מרוב המתחרות שלהן).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שם רע בשוק הישראלי קשה מאוד לשנות.

גם המונדיאו הקודמת היתה מכונית טובה אז אין קשר בין איכות לשוק.

אם השוק ישראלי השתנה את זה קשה לנבא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לבקש לערוך נסיעת מבחן ולבדוק (במגבלות שייתנו לך כמובן) את הסחיבה של הרכב/מיזוג וכו'.

נהגתי על רכב כזה מס' פעמים - סוחב טוב, לא ספורטיבי אבל בסדר. מזגן - מקרר בסדר (אם כי ראיתי חזקים ומקררים ממנו).

מה שכן - העיצוב של הרכב מכובד ונאה, כיאה לרכב מנהלים , אבל זו דעתי האישית בלבד.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למונדיאו הקודמת אין שמירת ערך טובה (ולא בצדק)
נכון ממש לא בצדק .

יש לי את המונדאו הקודמת שנת 2004 ואני מרוצה ממנה בסך הכל , המנוע חזק ומנפיק הספקים טובים כשדורשים ממנו זאת ( לדוגמא בשבת האחרונה הרכב טיפס את העליות של ים המלח כשהוא מאוכלס בארבעה איש ומזגן עובד במהירות של 130 קמ"ש )

כנ"ל לגבי המזגן - בקרת האקלים - המערכת יעילה ומתפקדת היטב גם בעומס חום כבד ומספקת קירור באופן מהיר .

שורה תחתונה , הרכב אינו ספורטיבי בתחושת הנהיגה ( וגם אינו מתעתד לעשות זאת ! ) אבל בהחלט מספק את הסחורה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא למונדיאו התנהגות כביש מצוינת (לקודמת ולחדשה). אין לי מושג מאיפה הוכנסה המילה "ספורטיבי" כי זה כמובן לא הייעוד של האוטו, אבל היכולת נמצאת. בנוגע לשאלתו המוזרה של פותח השרשור - מעניין מאיפה הוא שמע את זה. 90% מהמכוניות בארץ חלשות יותר מהמונדיאו עם המנוע הזה, כך שמפתיע אותי לראות שמישהו בכלל טוען שיש כאן בעיה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי שיש בעיות בנושא ושגם המזגן לא מקרר כמו שצריך

בדגמים הראשונים שהגיעו אכן מדחס המזגן היה מתנתק לסירוגין כתוצאה מתוכנת מחשב ניהול מנוע שלא התאימה למדינות חמות (ניתקה את המדחס של המזגן כביכול ב"עומס").

היצרן עדכן את גרסת התוכנה לכזאת שמתאימה למדינות חמות וה"בעיה" נפתרה. מעבר לזה אין בעיה במזגן והוא מקרר היטב.

לגבי הביצועים, המנוע הנ"ל מנפק ביצועים הוגנים. הוא לא ספורטיבי, אך הוא רחוק מאד מבעיות סחיבה. בנוסף הגיר האוטומאטי מצויין.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון ממש לא בצדק .

יש לי את המונדאו הקודמת שנת 2004 ואני מרוצה ממנה בסך הכל , המנוע חזק ומנפיק הספקים טובים כשדורשים ממנו זאת ( לדוגמא בשבת האחרונה הרכב טיפס את העליות של ים המלח כשהוא מאוכלס בארבעה איש ומזגן עובד במהירות של 130 קמ"ש )

כנ"ל לגבי המזגן - בקרת האקלים - המערכת יעילה ומתפקדת היטב גם בעומס חום כבד ומספקת קירור באופן מהיר .

שורה תחתונה , הרכב אינו ספורטיבי בתחושת הנהיגה ( וגם אינו מתעתד לעשות זאת ! ) אבל בהחלט מספק את הסחורה .

הצדק לא שייך לעניין פה אבל אנחנו במדינת ישראל וככה השוק נוהג כלפי מכוניות שונות ומגוונות בלי קשר לאיכות הרכב.

ככה זה קרה עם מכוניות סיטרואן והמכוניות האמריקאיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הרכב הכי כדאי בקטגוריה,רכב ספורטיבי הוא לא אבל בהחלט נוח ויציב,לגבי המזגן בהחלט הייתה בעיה שהיבואן הכיר בא ופתר אותה,לגבי ההיתלבטות שלך אז הפאסאט עולה 20K יותר אם זה שווה אתה תחליט ,תיקח את שני הרכבים לנסיעת מיבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5718 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...