Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקשת עזרה לגבי פנדה

מיכל5
שימו לב! השרשור הזה בן 5698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי היום פנדה 2005 נראית שמורה, חדשה מבפנים, פגיעות פח קלות מאוד, יד ראשונה 40,000 ק"מ. האם כדאי לקחת לבדיקה? והאם נכון לשלם מחיר מחירון . אשמח לעצה טובה. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה את מחפשת ברכב?

על פי הנתונים שציינת אין שום סיבה שלא לקחת את הרכב לבדיקה במכון ואולי אפילו לרכוש אותו בכפוף לתוצאות הבדיקה.

אבל אם את מחפשת רכב שצריך להסיע חמישה מתעמלים אולימפיים בהרמת משקולות על בסיס יום-יומי, אולי כדאי שתשקלי רכב אחר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אולימפיים. אבל מתעמלת קרקע אחת דגולה בת 10, אמא קטנה אך יוגית מדופלמת ואולי פה ושם עוד מישהו. גם נהג ונהגת צעירה והם יכולים להסיע רק 2. מקווה שזה בסדר. יש עוד רכב גדול בבית. בכל אופן תודה. מה לא נהוג בימנו לוותר על בדיקה לרכבים עם קילומטראז' כל כך נמוך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. לא נהוג לוותר על בדיקה, ללא קשר לקילומטראז'. קחי את האוטו לבדיקה, וודאי שאינו יוצא השכרה או ליסינג ו"בטעות" שכחו לספר לך, (אם האוטו יד ראשונה, תסתכלי ברישיון הרכב, בסעיף "בעלים קודמים" צריך להיות 00. אם יש 01 בסעיף אזי האוטו הוא יד שניה.)

בסה"כ מדובר באוטו קטן וחביב.

בהצלחה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי ללכת לבדיקה ולו בכדי לבדוק אם הרכב לא עבר תאונות עם ירידת ערך. המחירון נמוך למדי ולכן על רכב שמור בהחלט הייתי משלם מחירון.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אם הפנדה המדוברת בעלת גיר רובוטי ("אוטומטי"), כדאי שתעשו סיבוב קצר על הרכב המיועד כדי לוודא שפעולת הגיר לטעמכם האישי ואתם מסתדרים עם האופי המיוחד שלו. זה לא שהגיר רע, זה פשוט לא מתאים לכל אחד.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונית הכי זולה בארץ וממש לא מרגישה ככה.

מכונית חסכונית, אמינה לפי חוות דעת ששמעתי מחבר, אבזור בסיסי, בטיחות בינונית

וזולה מאוד לאחזקה.

מה זאת אומרת מכות קלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הפנדה מתאימה גם לנסיעות בין עירוניות?

המנוע כמו של הפונטו , הרכב קל בהרבה לכאורה אמור להיות זריז בהרבה

אז האם מתאים לנסיעות בין עירוניות ?

מעונין לקנות סקודה ידנית או פונטו/פנדה אוטמט/רגיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מתאים? מאיזה בחינה?

ההורים שלי נוהגים בפנדה בנסיעות בין עירוניות הרבה פעמים.. גם אני נהגתי בה שהיה לי מלווה. למה שהיא לא תתאים?

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם שניים או שלושה אנשים ממוצעים ולא איזה כדורסלנים של מאה קילו אז אין סיבה שהרכב לא ייעשה את העבודה, אבל אם רוב הזמו אתם נוסעים 4 או חמישה אנשים אז גם בעיר הרכב לא יהיה במצב אופטימלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה מתאים? מאיזה בחינה?

ההורים שלי נוהגים בפנדה בנסיעות בין עירוניות הרבה פעמים.. גם אני נהגתי בה שהיה לי מלווה. למה שהיא לא תתאים?

נסיעה מחוץ לעיר היא נסיעה מהירה בהרבה ומלווה ברוחות המשפיעות על יציבות הרכב

נסיעה מחוץ לעיר אמורה שלא לפגוע בתחבורה המתנהלת בכביש (דהינו לסוע 80קמ"ש היכן שנוסעים 100 איננו השתלבות בתנועה)

ועל הרכב להיות יציב כנגד הרוחות הקימות והנוצרות עכב הנסיעה - זה איננו מובן מאליו ברכב קצר צר וגבוה

גם עם קטנוע 50 סמ"ק אפשר לסוע למרחקים - אך הוא איננו בנוי לזה

וזאתת השאלה לגבי הפנדה

נניח נסיעה ראשון לציום עד חדרה או חיפה - האם אפשרי כנסיעה שגורה או שזו נסיעה יוצאת דופן?

בכלל אך הרכב? האם נוסע טוב מהפונטו (אותו מנוע לפחות משקל)

מעונין לקנות סקודה ידנית או פונטו/פנדה אוטמט/רגיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאפשר לנסוע עם הפנדה מחוץ לעיר, זה פשוט יהיה פחות נעים מבמכונית גדולה יותר, זה הכל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5698 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...