Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קרינה לא מניעה -תקלה חוזרת , מבקש עזרה

eladush2
שימו לב! השרשור הזה בן 5724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי טויוטה קרינה 93 אוטומט, לפני כחודש כבתה לראשונה במצב עמידה בצומת והניעה רק לאחר כמה נסיונות, לאחר כמה שעות לא הניעה כלל... לאחר גרירה למוסך ובדיקות של ימים שלא העלו דבר - הוחלף פילטר דלק והבעיה עברה...לשלושה ימים בלבד... הכל חזר- לקחתי את הרכב למוסך המרכזי ולאחר הרבה מאוד בדיקות ( לאחר שנשללה מערכת דלק לא תקינה), החלפת פלגים ובדיקה במחשב- נאמר שהמפלג לא תקין.

קניתי אחד מפירוק והחלפנו- חזרתי מאושר הביתה ולאחר יומיים שוב נכבה ברמזור וגמגם... הרכב נלקח שוב למוסך ושם לאחר בדיקה פירקו את המלג ונאמר שכנראה הפרופלור לא היה במקום...עכשיו הכל בסדר (!?).

באותו יום לאחר כמה שעות - לא מניע בכלל ( כמובן בלי סימנים מקדימים - כמובן שיש סטארטר) . במוסך נאמר שגם המלג הזה לא תקין... שוב הבאתי מפלג - הפעם משיפוץ בתל אביב ועם אחריות ולאחר שנבדק.

הרכבנו , חזרתי לביתי מאושר לאחר בדיקות ונסיעות מבחן- אחרי יום בלבד - שוב לא הניע בלילה ...

מה זה יכול להיות ???? יש לציין שלפעמים זה קורה בקור, לפעמים בחום, בוקר צהריים ליליה וכו'. הוחלפו גם חוטי הצתה.

מיואש כבר לא יודע מה זה עוד יכול להיות... יש משהו שיכול להרוס את המפלג??? אוליי זה משהו אחר לגמרי ( אין אימבולייזר) ?

אשמח לעזרה... אני מיואש אפילו לא יכול למכור אותו ככה... תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש מיגון אחר ברכב כגון קודנית ?

יתכן שקיים אימובילייזר אבל נותק ואינך מודע לכך ?

אם כן,שווה להתחיל את הבדיקה משם אתה לא יודע כנראה כמה צרות יכול לגרום מיגון שאינו תקין.

מוזר מאוד שמוסך מרכזי לא מצליח לאתר תקלה של קשיים בהתנעה אבל אני במקומך הייתי משאיר את המוסך לחניית לילה ומבקש מהם להניע את הרכב בבוקר,אם יש תקלה (ויש) יעלו עליה אם הם מסבפיק מקצועיים ואם לא ציין את איזור מגוריך וקבל המלצות למוסך מורשה /פרטי/חשמלאי רכב.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעמק יזרעאל...:) . הרכב חנה יותר מלילה אחד במוסך , לרכב ישנה אזעקה פשוטה ללא קודנית או כל דבר אחר, אני לא מאמין שזה קשור כי החלפתי כבר שני מפלגים לאחר שלא היו תקינים בוודאות !!, לפעמים הרכב מניע ולאחר מכן מזייף בטורים נמוכים או נכבה ברמזור - הוא לא נכבה באמצע נסיעה ומשהו למעשה הורס את המפלג ( החלפתי כבר שניים)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלך מצוייד בקרבורטור או הזרקת דלק ?

זיוף מנוע יכול לנבוע מתקלת חשמל (קוייל הצתה /כל דבר אחר שקשור למע' ההצתה) או לחילופין תקלה במע' הדלק (קרבורטור אם קיים או בעיית מצערת / זיוף חיישנים אם מדובר ברכב הזרקה).

במקום להחליף סתם חלקים, אם אתה יכול להתקרב יותר לאיזור לב המפרץ יש מוסך מעולה של טויוטה :"ב.אמין מוטורס".

במוסך מורשה צריכים לחבר את הרכב למחשב /סורק אבחון וחייבים אחרי כ"כ הרבה זמן למצוא את התקלה.

קח בחשבון, שיתכן שהתיקון יהיה לא זול כלל עקב העניין שמדובר במוסך מורשה מטעם היבואן אבל אם תמשיך להחליף סתם חלקים אתה תשלם הרבה יותר מזה.

יש רכבים, שפשוט חייבים גם אם הם ישנים מעט להיכנס בתקלות מסויימות לטיפול אצל היבואן ואל תתרגש גם באופל אסטרה שאני מכיר משכן אותו סיפור ורק בחברה(UMI)הצליחו לאבן את התקלה,שמה שנכשלו רבים וטובים לפניו והוא סתם זרק אלפי שקלים עד שהחליפו את החלק הנכון.

צריך הרבה מאוד סבלנות,מקצועיות וידע אם כי במקרה שלך כאשר התקלה קבועה לדעתי קל יותר לאבחן,אך לא דרך מסך המקלדת אלא במוסך מקצועי,שיש לו היכרות וניסיון רב בטיפול ברכבים אלו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך קודם כל !!! כל הטיפולים והבדיקות התבצעו במוסך טויוטה והרכב נבדק במחשב... כל חלק שהחלפתי היה כי המוסך של טויוטה אמר שהחלק לא תקין וזו הבעיה ורק זו הבעיה...ככה שאין לי מישהו שאני יודע לפנות אליו שמבין יותר ממוסך טויוטה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשובה ברורה, קשה היא.

יש לבדוק אפשרות ל"חוסר מזל" ומפלג שאינו תקין. באופן עקרוני, לא סביר שיש משהו ש"דופק" את המפלג, למעט טעינת יתר.

כאשר הרכב לא מניע יש לבדוק ניצוץ, תיזמון ניצוץ, יש לבדוק פולס הזרקה, זמן הזרקה, יש לבדוק האם הדבר נובע מחוסר ניצוץ, או חוסר דלק, ויתכן שגם בעיה בלחץ ו/או בספיקה.

בכלל, התקלה שאתה מתאר, אינה כה קשה לאבחון, באם הרכב מגיע למצב שאינו מניע.

אולי כדאי להחליף מוסך, או להשאיר את האוטו אצלם עד שיפתרו את הבעיה, כי אם אתה תרוץ סביבו כך, אתה תשתגע.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי טויוטה קרינה 93 אוטומט, לפני כחודש כבתה לראשונה במצב עמידה בצומת והניעה רק לאחר כמה נסיונות, לאחר כמה שעות לא הניעה כלל... לאחר גרירה למוסך ובדיקות של ימים שלא העלו דבר - הוחלף פילטר דלק והבעיה עברה...לשלושה ימים בלבד... הכל חזר- לקחתי את הרכב למוסך המרכזי ולאחר הרבה מאוד בדיקות ( לאחר שנשללה מערכת דלק לא תקינה), החלפת פלגים ובדיקה במחשב- נאמר שהמפלג לא תקין.

קניתי אחד מפירוק והחלפנו- חזרתי מאושר הביתה ולאחר יומיים שוב נכבה ברמזור וגמגם... הרכב נלקח שוב למוסך ושם לאחר בדיקה פירקו את המלג ונאמר שכנראה הפרופלור לא היה במקום...עכשיו הכל בסדר (!?).

באותו יום לאחר כמה שעות - לא מניע בכלל ( כמובן בלי סימנים מקדימים - כמובן שיש סטארטר) . במוסך נאמר שגם המלג הזה לא תקין... שוב הבאתי מפלג - הפעם משיפוץ בתל אביב ועם אחריות ולאחר שנבדק.

הרכבנו , חזרתי לביתי מאושר לאחר בדיקות ונסיעות מבחן- אחרי יום בלבד - שוב לא הניע בלילה ...

מה זה יכול להיות ???? יש לציין שלפעמים זה קורה בקור, לפעמים בחום, בוקר צהריים ליליה וכו'. הוחלפו גם חוטי הצתה.

מיואש כבר לא יודע מה זה עוד יכול להיות... יש משהו שיכול להרוס את המפלג??? אוליי זה משהו אחר לגמרי ( אין אימבולייזר) ?

אשמח לעזרה... אני מיואש אפילו לא יכול למכור אותו ככה... תודה מראש

מי זה המוסך המרכזי- לא מכיר אחד כזה.

הכי טוב גש לטויוטה פתח תקוה -סןכנות יאיר שפילמן. מנהל העבודה שם -לב -בעל מקצוע חבל על הזמן .

הוא יוציא אותך מהבעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך קודם כל !!! כל הטיפולים והבדיקות התבצעו במוסך טויוטה והרכב נבדק במחשב... כל חלק שהחלפתי היה כי המוסך של טויוטה אמר שהחלק לא תקין וזו הבעיה ורק זו הבעיה...ככה שאין לי מישהו שאני יודע לפנות אליו שמבין יותר ממוסך טויוטה...

אם כך החליפו לך סתם חלקים במוסך טיויטה -ואתה סתם זרקת כסף.

אז שהמוסך יחזיר לך את הכסף.

עברו הזמנים של ניחושים והימורים בהחלפת חלקים.

מי שאמר להחילף חלק שיהיה אחראי מאחורי המילה שלו. תתבע מהם את הכסף בחזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שבטויוטה עפולה לא תם עידן הג'פסים מהצבא...עובדים בשיטות של : "תביא חלק אנחנו נחליף ונראה" ... "הרכב מניע עכשיו? אז למה אתה בא ???" פשוט לא יאומן איזו הקטנת ראש אני כבר מיואש לגמרי. היום ניתקתי סופית את כל הניתוקים של האזעקה ודווקא לפני שעה שוב הוא לא הניע במשך חצי שעה ! לפני עשר דקות - נגיעה בסטארטר והוא הניע... לאחר גמגום של קצת עודף דלק.

יש למישהו מושג איך מוכרים דבר כזה או עוד רעיונות לתיקון ??

אני מחליף להונדה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב התחמם לך בעבר?

היתה לי תקלה דומה בפיז'ו 406 ובסוף נתברר שיש בעיה בראש מנוע וכנראה הוא דולף ומרטיב את הפלג.

אני היתי בודק את האופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מממ לא נראה לי שזה הכיוון בכלל... אני בטוח שזה חשמלי כי זה קרה גם כשהחלפנו פלגים...

אני בכיוון של :

- אוליי יש משהו או זרם שיכול להרוס את המלג ...???

- חיווט שמקצר מידי פעם אפילו שזה מוזר שזה יכול להשתנות בלי שהאוטו זז בכלל ( הוא לא נכבה בנסיעה) .

האם מישהו יודע איך אני משיג נתונים של הזרמים והמערכת החשמלית ברכב ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה נשמע כמו בעייה קלאסית של בית מצערת. רכב שקשה להנעה ומדי פעם כבה ברמזור.

האם כאשר אתה מנסה להניע עם דוושת גז לחוצה הרכב גם מתקשה להניע?

האם בדקו לחץ דלק? יכול להיות שהמשאבה לא תקינה.

בנוסף, סורק מסוגל גם לקרוא נתונים, לא רק להוציא תקלות. שווה להעיף מבט יסודי בנתונים לראות שאין ערכים שגויים.

ניחוש נוסף הוא שישנן שתי בעיות, אחת בסטרטר, ובעייה נוספת הגורמת לכיבוי הרכב בזמן עמידה.

נסה לבצע ניקוי מצערת יסודי \ להחליף אותה, אולי שם הבעייה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח לא רואה מוסך...לא מצליחים לתקן אותה אז היא עומדת בבית :)

לעניין :

ניקיתי בית מצערת

ואין קשר לסטרטר כי יש סטרטר

כמו כן ברמזור זה קרה רק 3 פעמים

רוב הפעמים שהתקלה התגלתה הרכב פשוט לא הניע ( עם סטרטר חזק וטוב) למשך חצי שעה או יותר

ולאחר מכן הניע קשה והמשיך עוד כמה ימי נסיעות ללא שום בעיה !!

כרגע הרכב עומד בחצר ואין לי מושג מה לעשות איתו

למוסך זה סתם בזבוז כי הם לא מוצאים ( ולא ניראה לי שהם מתלהבים לחפש )

ולסמוך עליו זה ממש לא טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5724 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...