Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתענין בעלויות אחזקה של קנגו וצריכת דלק

AORPAZ911
שימו לב! השרשור הזה בן 5723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קנגו , ברלינגו וגומיהן מצאו חן בעיני ויזואלית תמיד ונראו לי כאפשראויות טובות ל"קראוון" שאין בארצנו לצרכי טיולים

לאחרונה התברר לי כי אין הבדלי מחירים לביטוח רכב סולר לעומת הבנזין וכי גם אגרת הרישוי זהה ומכאן המחשבה לקנןת רכב מסוג זה

מכאן ההתענינות באמינות ועלויות אחזקה, מצאתי אחת עם קילומטרז נמוך יחסית

קנגו RNE (אשמח לדעת פשר האותיות) 2002 עם 100אלף ק"מ (מקווה שאמיתים) מחיר לעסקא 35 אלף ש"ח

מעונין לקנות סקודה ידנית או פונטו/פנדה אוטמט/רגיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RNE זו איזו רמת גימור בקנגו (יש גם RN, RX וכל מיני כאלה). לא יודע בדיוק מה היא אומרת אבל אם אני לא טועה זו רמת אבזור דלה, לא שגם ככה יש בקנגו יותר מדי מה לאבזר...

לגבי רכב טיולים, שזה מה שאני מבין שאתה רוצה - קנגו הוא הכי פחות מתאים כי הוא קטן יחסית במימדיו, וגם מאוד "מסחרי" באופיו עם פאנלים חשופים של מתכת ופלסטיק קשה בכל מקום. לגבי עלויות אחזקה ואמינות אני לא יכול לעזור לך כי אין לי ולא היה לי קנגו, אבל בחברה שלי יש ברלינגו 99 ודובלו 03, לצרכים שלך אני חושב שהברלינגו יתאים יותר, אבל אם התקציב מאפשר הדובלו מרווח בהרבה, חזק בהרבה ומכוער בהרבה :)

לגבי הקילמוטראז' - אני לא רוצה להשמע פסקני, אבל טנדרון דיזל מודל 2002 עם 100 אלף ק"מ בלבד ? NO WAY !! כלים כאלו עושים 30-35 אלף בשנה לפחות אחרת לא היה כלכלי להחזיק אותם. בדוק היטב שהקילומטרז' אמיתי על ידי השוואה מול היסטוריית טיפולים.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג על קנגו RN מודל 2000. עברה כבר 287 אלף ק"מ.

עד איזור 200 אלף ק"מ האמינות הייתה טובה, היו אומנם כמה תקלות, אבל בסה"כ סביר.

אחרי 200 אלף היתחילו להופיע בעיות רבות, חלקן כתוצאה מבלאי, חלקן ללא שום הסבר היגיוני.

בשנה האחרונה עלות אחזקת הרכב, ללא דלק, וללא ביטוחים ואגרות, היסתכמה בכ 15000 ש"ח (מוסך מורשה). אבל יש לציין, שאני נוסע הרבה, 50 אלף ק"מ בשנה.

לגבי 100 אלף ק"מ - הכל יכול להיות, אבל כמובן שזה חשוד. אל תסמוך על מה שרשום בלוח שעונים. אצלי פעם אחת התאפס מונה קילומטרים, לאחר ניתוק וחיבור מצבר, ועוד כמה פעמים החלפתי לוח שעונים. אני דאגתי, שיחזירו לי את הקילומרז' האמיתי לאחר ההחלפה, אבל, אפשר היה לרשום שם כל מספר שתרצה.

חוץ מזה הרכב סבבה, נוח ומרווח, לא חלש בצורה מעליבה, צריכת דלק עם מזגן קבוע והרבה מאוד נסיעות בינעירוניות עומדת אצלי על כ 13.5-14 ק"מ לליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה סיבכתם אותי

כבר הורידו אותי מהרכב הזה (טענה לטיפולים מאד יקרים) והנה אתם מחזירים אותי , אינני חייב קנגו , פשוט נראה לי נותן ערך מוסף על רכב קטן רגיל

עלות ביטוח מקיף כמה ? חובה כמה? רישוי שנתי כמה

האם תיקונים יקרים מרכב רגיל?

בפריבט עלויות ביטוח חובה והרישוי זהים לרכב רגיל כך שאני מחפש את מקור הטענה שיש צורך בנסיעות רבות ע"מ שתהיה הצדקה כלכלית (אין לי נסיעות חריגות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה באמת רוצה לחסוך על הדלק, פוזל לכיוון של רכבי דיזל ואין לך צורך אמיתי בקנגו, תחפש סיאט קורדובה SDI או סיטרואן C3 טורבו דיזל מנוע 1400 סמ"ק.

אלה רכבים משמעותית יותר חיסכוניים מהמסחריות.

בוקי, צריכת סולר שנתת של קנגו 2000 עם מנוע 1900 סמ"ק נראית לי אופטימית מדי ויותר מתאימה לקנגו DCI (טורבו דיזל 1500 סמ"ק)החל מ 2005.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי, צריכת סולר שנתת של קנגו 2000 עם מנוע 1900 סמ"ק נראית לי אופטימית מדי ויותר מתאימה לקנגו DCI (טורבו דיזל 1500 סמ"ק)החל מ 2005.

טוב, אני לא ממציא את הנתון הזה.

זו צריכת הדלק אצלי, ואני בודק בכל תדולק.

כל 600 ק"מ ממלא 42-43 ליטר.

אבל, כמו שציינתי, אצלי 80% מהנסיעות הן בינעירוניות.

אם ממש רוצים ומשתדלים לחסוך בדלק, לע עוברים את ה 90 קמ"ש, ומאיצים במתינות, אפשר להגיע גם ל 1 ל15.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמן שלי לרכישת רכב הינו קצר

וע"כ נראה שאקנה רכיב קטן רגיל אולי אעשה סיבוב על הקנגו אם לא ימכר ואם יהיה הזמן בידי

תודה

הכונה היא לקנות רכב עד 80 אלף ק"מ עד 40 אלף ש"ח וזה לא משאיר הרבה אופציות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בפח זבל. אם כספך חשוב לך, תתרחק.

היה כזה ברשותי לאורך כ70000 ק"מ. קיבלתי אותו בן שנתיים עם 60000 ק"מ. את כמות התקיעות והתקלות הכבדות לא אוכל לספור על האצבעות, גם אם אוריד נעליים לצורך הספירה. בשביל לספור את כמות התקלות הקלות, אני כנראה אצטרך את אצבעות כל בני ביתי.

לבן דודי היה רכב כזה, עם עלות תיקונים (לא כולל טיפולים שוטפים) שנתית ממוצעת של כ12000 ש"ח.

השכן שלי, לעומתו, מדבר על כ25000 ש"ח תיקונים בשנה.

צריכת הדלק הממוצעת אצלי היתה 14.5 ק"מ לליטר.

מה שכן, הקונספט של מסחריות קטנות אהוב עליי מאוד, ובהתעלם מנושא עלות האחזקה, הקנגו הוא נציג מצוין של הקבוצה. בחרתי בו כשיכלתי לקבל לרשותי כל משפחתית קונבנציונלית אחרת, והיום אני עושה את אותו דבר עם ברלינגו, שהוא קצת פחות זבלי מהקנגו, לפחות בנושא התקלות. לשמחתי, עלות התיקונים לא עליי. אם היא היתה עליי הייתי מעדיף להתנייד ביפנית כלשהי, למרות החלל המוקטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמן שלי לרכישת רכב הינו קצר

וע"כ נראה שאקנה רכיב קטן רגיל אולי אעשה סיבוב על הקנגו אם לא ימכר ואם יהיה הזמן בידי

תודה

הכונה היא לקנות רכב עד 80 אלף ק"מ עד 40 אלף ש"ח וזה לא משאיר הרבה אופציות

וזה שולל את האופציה של רכב דיזל

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...