Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 147 (פעם אחרונה ודי)

shlomo5001
שימו לב! השרשור הזה בן 5750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה שבוע טוב!

אני עומד בפני דלימה כבר שנה והיא : רכישת רכב ב50 אלף ש"ח.

ועברתי בין כל המכוניות עד שכבר בפעם השניה הגעתי שוב לאלפא (שכל פעם שאני רואה אחת כזו אני מתרגש) :)

ולבסוף החלטתי לקנות אחת (גירסת 1.6 105 כ"ס).

אז הבעיה שלי עכשיו שמרוב התלהבות עליה אני לא רואה את ההוצאות הדרושות גבוהות (כמו כל החברים שלי שחושבים שזה באר של כסף) אז אם תוכלו לתת לי קצת מודעות למה שמצפה לי (מבחינת טיפולים.דלק וכל סביב האחזקה) (ואני עדיין טוען שהיא כמו כולם אפילו הגולף יותר יקרה באחזקה! תקנו אותי עם אני טועה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמו כל אוטו משומש - מצא אחת שקיבלה יחס טוב ותהנה מאוטו מצויין.

תמצא אחת שעברה התעללות - תשלם על זה ותבכה.

סה"כ אוטו נהדר. המנוע דורש תשומת לב מיוחדת להחלפת רצועת תזמון בזמן ולמפלס השמן.

יש להקפיד על שימוש בשמן איכותי ולבדוק מפלס לפחות אחת לשבוע.

בברכה,

דניאל

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה (ממה שהבנתי זה אוטו כמו כולם רק להחליף קצועת טיימינג ב60 אלף וצורך יותר שמן!)

אז אם אני קונה פחות מחירון סימן שהרכב עבר התעללות או שזה יכול להיות לגיטמי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם עצה לא מקצועית אבל אמתית..

ידידי לך עם הלב....הרי אם תקנה משהו אחר בכל פעם שתראה 147 ברמזור יצבוט לך...

ובישביל מה? הרי גם אם העליות יכולות להיות מעט יותר גבוהות...מדובר באחוזים בודדים...ולא בעשרות אחוזים..

כך שזה כסף מינימלי עבור משהו שאתה כמהה אליו כמו בעלות של אלפא רומאיו...מלבד זאת שאלפות מודרניות לא נוטות להתפרק כמו אלפות משנות ה80-90 :)

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניה במחיר נמוך ממחירון יכולה להצביע על רכב שחוט שבעליו רוצה להפטר ממנו אבל גם יכולה להצביע על מצב השוק של ה- 147 בגרסאת 105 כ"ס - יש הרבה מוכרים ואין הרבה קונים.

קח הרכב לבדיקה רצינית ואם הוא טוב - קנה.

אני באותה דעה של ידידנו מההודעה למעלה - אם לא תקנה, כל פעם שתראה אחת ברמזור יצבוט לך הלב.

מנגד - אם תקנה אחת טובה, כל בוקר יעלה לך חיוך ענק על השפתיים :-D

בהצלחה בקנייה ואל תשכח לעדכן !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות!! (לא רק שאני אעדכן! אני גם ישים מלא תמונות)

ועוד שאלה קטנה, האם אני אוכל לטפל במוסך הסמוך לבית ?(לפי מה שהבנתי שבארץ לא מקצועים מספיק בעניין האלפא וגם לשלם על טיפולים שלא הכי עוזרים לא ניראה לי הכי משתלם ) ***וגם המוסך הוא מקצועי מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני יותר מבולבל מכל בנאדם ביקום (כאילו אני הולך לקנות מטוס)

הבעיה עכשיו ---> הלכתי למוסך ורק אמרתי "אלפא" כל המוסך קפץ עליי ואמר לי "מה רע לך בחיים שאתה רוצה להסתבך,ונכון שזו הנאה מכונית כזו אבל תסתכל על העיקר ולא הטפל"

אז החלטתי לחזור לבחירה הקודמת (גולף 2001 מנוע 2.0 ידני) הגולף תעשה את העבודה???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא מהי "העבודה".

הגולף בטוח שתביא אותך מנק' א' לנק' ב'.

הסיכוי שהיא תהיה אמינה יותר מהאלפא גבוה.

בזמנו כשאני קניתי את האלפא שלי (2.0 ליטר, יד שניה, כ- 90,000 ש"ח בזמנו) , בדקתי גם מיני קופר וגם סיאט לאון טורבו.

חד וחלק - עם שתי האופציות האחרונות החיים שלי יכלו להיות קלים יותר. והאלפא שלי גרמה לי לסבול , לא מעט.

חד וחלק נוסף - המכונית הבאה שלי , תהיה אלפא.

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אשה שתמיד תעשה מה שתבקש ממנה, לא יהיה לך שום דבר רע להגיד עליה,

אבל היא לא תרגש אותך, ולא יהיו לך שום פרפרים בבטן כשתראה אותה.

מצד שני, יש אשה שמדי פעם תעלה לך את הסעיף, תגרום לך לאחר לכל מקום (לוקח זמן להתארגן),

תגרום לך נדודי שינה, אבל כל פעם שתפגוש אותה - יהיה לך חיוך שמרוח מאוזן לאוזן.

נכון ?

אז אותו דבר עם מכוניות.

אני אישית בבחירת מכונית הולך עם הלב, ולא עם הארנק.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את הניסוח!

עם זה היה אישה אין ספק שעם היא לא תגרום לי להתרגש אז אין טעם להיות איתה!

אבל מכיוון שזו גולף(וגם אליה יש לי איזה נצוץ של רגש) אז זה לא כל כך נורא!

ובנושא הארנק. אני כן ישלם על הנאות אבל לא יותר מידי ונכון שכל פעם שאני אכנס לאלפא אני אתרגש יותר אבל לא מתאים לי כל העיניין שגם במוסך המרכזי בת"א לא כל כך מומחים אז למה להסבך (יש גם אהבות שצריך להשתחרר מהם לפעמים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפא שאני קניתי לא היתה במצב אידיאלי ביום הקניה. התפשרתי בגלל שילוב 2.0 ליטר ידני ונדרשתי לביצוע יישור קו ותיקונים יקרים. זה פרק ההתעללות שעברתי.

מבחינת אמינות שוטפת , לא היו לי טענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...